Kırgın Çiçekler 113. Bölüm Yorumları (Final)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Oh sonunda bitiyor. :Z
Sıra ATV'in Cuma, Perşembe ve Pazar günü olan kalitesiz dizilerinde. :Z

Survivor'un reklam arasında bakarım belki, kötü sonla bitmeyecek bence. İyi bitirirler gibi duruyor, yani sonunda hepsi bir yemek masasında eşleriyle falan oturur. :A
Aynen mutlu son olur. 112 bölüm kızlar ne çekti be, fragmanlardan izlemiş kadar oldum. bir bölüm yüzleri gülsün ayol çok mu. :F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Dizi ile alakalı kaliteli mesajlarımı burda yazmaya gerek yok, diziye olumsuz mesajlarla dolu olan bu konuya yorum yazmaya gerek yok ama sen burda kötüle diziyi :A
Nerede olumsuz yorum varmış dosi? Kışkırtıcı mesajlar yazmaktan vazgeçer misin lütfen. Bir sorunun varsa etiketlersin. Şikayet edeceğim 2.kez yoksa.
Kırgın Çiçekleri bende aralarda izlerdim bu arada Deniz de bilir benim izlediğimi.
Evet bir sorunun varsa söyle. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Oh sonunda bitiyor. :Z
Sıra ATV'in Cuma, Perşembe ve Pazar günü olan kalitesiz dizilerinde. :Z

Aynen mutlu son olur. 112 bölüm kızlar ne çekti be, fragmanlardan izlemiş kadar oldum. bir bölüm yüzleri gülsün ayol çok mu. :F
Bu kadar entrikayı çevirmek ve izleyiciyi ekranda tutmak kolay değil, tebrik etmek lazım. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Final şu an eminim sahanedir ama izleyemiyorum dilerim yarın hak ettiği güzel reytingler ile sona kavuşur. 113 bölüm boyunca şahane işler çıkardı tüm ekip o yüzden kıskançlık yerine tebrik etmek gerek diye düşünüyorum. Seyirciyi bu denli elinde tutmayı başaran Haziran 2015ten bu yana bir sürü rakibe göğüs geren çok özel bir iş oldu. Detaylar yakinda :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa finali izledim @denizz19 :A Şimdi Songulun yerine Kader Eylül daha gereksiz kızlar vardı ama son sahneyi kızıyla bağlamak için sanırım yanı mutlu bir tablo sunmak için onu öldürmeyi seçtiler sanırım ve mutlu son olmasıda iyi olmuş :A

Bu dizinin bana en büyük kazancı :Z @DarkLegenD

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Aaa finali izledim @denizz19 :A Şimdi Songulun yerine Kader Eylül daha gereksiz kızlar vardı ama son sahneyi kızıyla bağlamak için sanırım yanı mutlu bir tablo sunmak için onu öldürmeyi seçtiler sanırım ve mutlu son olmasıda iyi olmuş :A

Bu dizinin bana en büyük kazancı :Z @DarkLegenD
Finalimiz şahane :A