Kırgın Çiçekler 100.Bölüm Özel Konuğu Oldum

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yazıyor tabii Seven ne yapmaz dizisini onun ekibi yazıyordu:D
O yüzden tutmadı :A

@Yiğitt insanlara neden burayı anlatayım bir düşünsene :A

@mrt-06 teşekkür ederim beğenmen güzel aynen önce ben sokuldum sonra geri çektim kendimi sanki onlar çekilmek istiyorlar imajı yarattım :F inşallah beraber yazacağız :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Yalan mı berbat senaryo yazdılar :F
En azından Kırgınlar'dan daha mantıklı yazıyorlardı reytingin kurbanı oldu :FBir ara fandomuydun bakıyorum da bittikten sonra gömmeye başlamışsın :A

En son Ocak'a yetişecek falan diyorlardı ama Kayıtdışı'nın reytingleri rezalet olduğu için iptal etmiş olabilirler, ben paramı aldım gerisi ilgilendirmez :A @Yiğitt @mrt-06

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
En azından Kırgınlar'dan daha mantıklı yazıyorlardı reytingin kurbanı oldu :FBir ara fandomuydun bakıyorum da bittikten sonra gömmeye başlamışsın :A

En son Ocak'a yetişecek falan diyorlardı ama Kayıtdışı'nın reytingleri rezalet olduğu için iptal etmiş olabilirler, ben paramı aldım gerisi ilgilendirmez :A @Yiğitt @mrt-06
Ben diziyi seviyordum ama yeni senaristler batırdılar her zaman da söyledim :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Açıkçası hiç bir ünlü veya oyuncu umrumda değil fotoğraf da çektirmem hiç biriyle. :A Şimdiye kadar da yoktur yani 0'dır. :A Ama senin adına sevindiğimi belirtmek isterim. @denizz19:A Tabi ben olsam o ortamda asla ve kat a bulunmazdım bunu da belirtmek isterim. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Açıkçası hiç bir ünlü veya oyuncu umrumda değil fotoğraf da çektirmem hiç biriyle. :A Şimdiye kadar da yoktur yani 0'dır. :A Ama senin adına sevindiğimi belirtmek isterim. @denizz19:A Tabi ben olsam o ortamda asla ve kat a bulunmazdım bunu da belirtmek isterim. :A

Menes'in ilk cümlelerine katılıyorum :A bende pek meraklı değilim ünlülerle resim çekmeye diye yazarken daha 2 ay önce Isveç'in olimpiyat sporcularıyla çektirdiğim resim geldi aklıma :A adam elini omuzuma atmış bende kadın yaptı sandıydım sonra resmi görünce farketmiştim :A
ama Menes'in o tarz kutlamaya gitmem dediği yazısına katılmıyorum :A Ben sporcuların ortamına seve seve gittim :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ay fanlıkta çağ atlamış.s.s
Fotolar güzel. :A
Harika'yı unutmuşsun kıskanç :A

Ne pisti benim pistlerle işim olmaz ben sahaları severim. :A Bkz inşaat sahası, futbol sahası, basketbol sahası gibi gibi. :A :A
Bu konuya bile kendini soktun ya valla bravo .ss

Menes'in ilk cümlelerine katılıyorum :A bende pek meraklı değilim ünlülerle resim çekmeye diye yazarken daha 2 ay önce Isveç'in olimpiyat sporcularıyla çektirdiğim resim geldi aklıma :A adam elini omuzuma atmış bende kadın yaptı sandıydım sonra resmi görünce farketmiştim :A
ama Menes'in o tarz kutlamaya gitmem dediği yazısına katılmıyorum :A Ben sporcuların ortamına seve seve gittim :A
Konuş be bacım :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Menes'in ilk cümlelerine katılıyorum :A bende pek meraklı değilim ünlülerle resim çekmeye diye yazarken daha 2 ay önce Isveç'in olimpiyat sporcularıyla çektirdiğim resim geldi aklıma :A adam elini omuzuna atmış bende kadın yaptı sandıydım sonra resmi görünce farketmiştim :A
Benim hiç yoktur ve yolda görsem yolumu çevirmem aynen devam ederim umurumda olmaz. :A Niye böyleyim bilmiyorum böyle bir manyağım ben de. :A Ha kutlama ve ortamdan bahsettiğim içkinin yer almasıydı, sevmiyorum öyle yerleri ve uğramam hiç bir şekilde. :A