Kırgın Çiçekler 100.Bölüm Özel Konuğu Oldum

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
@denizz19 şimdi sana takılmayı bırakıp ciddi yorumuma geçebilirim :A
Senin adına çok sevindim. Askerlik dönüşü harika bir moral olmuştur.
Diziye sahip çıktın, savundun, takip ettin, yorumlar yaptın. Forumdaki gayretlerinide takip etselerdi kupada alırdın :A
Önemli olan onla bunla fotoğraf çekmen değil, önemli olan böyle bir programda yer alman :love1: Herkesi yakından görüp sohbet imkani yakalamışsın zaten :)

Hayatında hep böyle eğlenceli güzel anıların olur inşallah :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Hiç şüphelenmedin mi hesabı banamı kilitleyecekler diye :F :F :F
İyi de bir içki ve bir dilim pasta yedim kitleseler nolacak :D

Diziye sahip çıktın, savundun, takip ettin, yorumlar yaptın. Forumdaki gayretlerinide takip etselerdi kupada alırdın :A
Önemli olan onla bunla fotoğraf çekmen değil, önemli olan böyle bir programda yer alman :love1: Herkesi yakından görüp sohbet imkani yakalamışsın zaten :)

Aynen kesinlikle katılıyorum aynı ortamda yer almak bile benim açımdan çok değerli bir şey :D çok teşekkür ederim büyük moral oldu gerçekten fotolar hakkında ne düşünüyorsun :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060

Bende çok ama çok sevindim bunu beklemiyordum ben video falan hazırlıyor sanıyordum ama iyi oldu bu Denizin adına gerçekten sevindim askere bol enerji alarak gitmesini çok istiyordum ben buda oldu çok şükür burdan aldığı enerji ile gidip gelecek inşallah:D

zeynep kız @denizz19 bu ünlü olursa bizi tanır yine demi:F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Aynen kesinlikle katılıyorum aynı ortamda yer almak bile benim açımdan çok değerli bir şey :D çok teşekkür ederim büyük moral oldu gerçekten fotolar hakkında ne düşünüyorsun :A
Kendi yedikleri içtikleri hepsini :F

Seni kurban olarak seçip çağırmışlar sonra yiyip içip tek tek kaçıyorlar . En son bir yaşlı amca gelip senden topluca dünyanın parasını istiyor türk filmi gibi :F :F :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060

Telefon kalitesizmiş birde işi gücü olan birinin :A
Fotolara gelince sen daha havalı cool görünüyorsun oyunculardan :A onlarda sana pek yanaşmış :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kendi yedikleri içtikleri hepsini :F

Seni kurban olarak seçip çağırmışlar sonra yiyip içip tek tek kaçıyorlar . En son bir yaşlı amca gelip senden topluca dünyanın parasını istiyor türk filmi gibi :F :F :F
İyice saçmaladın yine :A

Telefon kalitesizmiş birde işi gücü olan birinin :A
Fotolara gelince sen daha havalı cool görünüyorsun oyunculardan :A onlarda sana pek yanaşmış :D
Aslında ortam karanlık diye öyle çıktı :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@denizz19 çok sevindim senin adına, galiba forumu da takip ediyorlar? Askere gideceğini Twitter'dan paylaştığını hiç görmedim de. :D

Fotolar da güzel, sayemde ünlü olacaksın. :bhr:

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@denizz19 çok sevindim senin adına, galiba forumu da takip ediyorlar? Askere gideceğini Twitter'dan paylaştığını hiç görmedim de. :D

Fotolar da güzel, sayemde ünlü olacaksın. :bhr:
Yok twitterda askere gideceğimi dizi yayınlandığı zaman yazmıştım :D Sayende niye ünlü oluyorum sadece o kısmı çözemedim :A Yelda Hanımla yani senaristle de çok iyi bir kimya oluşturduk ben de yazarım belki :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Yok twitterda askere gideceğimi dizi yayınlandığı zaman yazmıştım :D Sayende niye ünlü oluyorum sadece o kısmı çözemedim :A Yelda Hanımla yani senaristle de çok iyi bir kimya oluşturduk ben de yazarım belki :A

Sen daha mantıklı yazarsın valla ya deseydin Kader değiştirmeyin diye:F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ha bir dizi işlerinde eksiktin, oraya da gir. :F

Forumu da tanıtsaydın arada. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sanki fotoğraflarda ünlü sensin de onlar foto çekinmek istemiş gibi çıkmış. :F Bayağı samimi pozlar beğendim kanka. :D @denizz19

Senaristle de arkadaş olman iyi olmuş belki dizi yazarsın sen de @batuhankaralar gibi. :A