Kırgın Çiçekler 100.Bölüm Özel Konuğu Oldum

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ee biz boşuna Kırgın Çiçekler izlemiyoruz işte seyircisiyle bu kadar yakınlar :A Songül'ün kocası yanındaydı erken kalktılar :A
Aynısını düşünmüşüzde vadi ekibide sette ağırlamıştı kız polatın ofisi vardı ya orda 15 hayranı ağırlamışlardı burda özel durumda var deniz askere gidecek ya onun etkiside var:D
Bnane o 15 kişiden ayoll beni davet etmedikten sonra :A :A :A

Peki sen beni oynatın bölümde anı olur falan diyemedinmi @denizz19 :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kız hamile ya ondan herhalde:D
Aynen :D

Bnane o 15 kişiden ayoll beni davet etmedikten sonra :A :A :A

Peki sen beni oynatın bölümde anı olur falan diyemedinmi @denizz19 :A
Oyunculuk değil ama senarist Yelda Eroğlu telefonumu aldı ben de onun telefonunu kaydettim asker dönüşü benle irtibata geçip çay içip sohbet edeceğiz kendisi teklif etti zaten çok ilgilendi benle twitterda benle iletişime geçmek çok istemiş söyledi. :D Dizinin senaryosunu bakarsın asker dönüşü 4.sezon olursa yazarız fikir veririm :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060

Oyunculuk değil ama senarist Yelda Eroğlu telefonumu aldı ben de onun telefonunu kaydettim asker dönüşü benle irtibata geçip çay içip sohbet edeceğiz kendisi teklif etti zaten çok ilgilendi benle twitterda benle iletişime geçmek çok istemiş söyledi. :D Dizinin senaryosunu bakarsın asker dönüşü 4.sezon olursa yazarız fikir veririm :D

Ayy inşallah olur Deniz ya çok sevinirim adına valla:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

:F:FOda doğru tabii de bende vadi ekibide seyircisini seviyor diye dedim
Seyirci benim işte ayoll 1.bölümden beridir izliyorum bir davet almadım bak Denizi 100 bölüm izledi diye çağırmışlar bizimkiler vefasız çıktı onlar Cahite içirsinler çorbayı :A

Aaaa 4.sezonu kaldıramayız yeter bence :F Ama Askere gitmeden beni bu bölüm çekimine yada gelecek bölüm 1 sahnede oynatın deseydin keşke cnm :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Twiiterdeki yazım nasıl oldu güzel reklamını yapabildim mi:D
Güzel güzel sevdim :D

Seyirci benim işte ayoll 1.bölümden beridir izliyorum bir davet almadım bak Denizi 100 bölüm izledi diye çağırmışlar bizimkiler vefasız çıktı onlar Cahite içirsinler çorbayı :A

Aaaa 4.sezonu kaldıramayız yeter bence :F Ama Askere gitmeden beni bu bölüm çekimine yada gelecek bölüm 1 sahnede oynatın deseydin keşke cnm :A
4.sezon olacak mı dedim senariste bilmem olabilir dedi :A Arka Sokaklar dışında 100 bölümü geçen ikinci diziyiz dedi dizinin yapımcısı @pompy :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060

:F:FKız o zamanda çekilişle almışlardı valla 100 bölüm azmı canım twiiterdeki yorumlarıda çok güzel tabii bonişimi çağıracaklardı

Güzel güzel sevdim :D

4.sezon olacak mı dedim senariste bilmem olabilir dedi :A Arka Sokaklar dışında 100 bölümü geçen ikinci diziyiz dedi dizinin yapımcısı @pompy :A

seninkileri revetleyeyim :F

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Acelesi neymiş peki bunların bitene kadar kalmaları lazımdı evet :A

Düşünsene nerdeyse Kırgın Çiçekler kutlama partisinde tek sen kalacakmışsın :F
Erken çıktılar dediysem o kadar erken de değil canım 20:30 da başladı zaten onlar 23:00 gibi gitmeye başladılarsa :D