Kırgın Çiçekler 100.Bölüm Özel Konuğu Oldum

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Diğer tüm merhaba dediklerini tanıyormuydun? :eek:
Üff anlamadın yine İçeri girerken oyuncular ve genel yönetmen falan tanıyorum da tip olarak şimdi ben İçeri girerken herkes bana bakıyordu haliyle onca göz bana bakarken kafa salladım :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Üff anlamadın yine İçeri girerken oyuncular ve genel yönetmen falan tanıyorum da tip olarak şimdi ben İçeri girerken herkes bana bakıyordu haliyle onca göz bana bakarken kafa salladım :F
Telegram konusuna gel hele etiketledim

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Bende zamanında Arka Sokaklar oyuncularının seminerine katılmıştım ama onlar davet etmemişti ben zorla girmiştim içeri :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Zamaninda beni Suskunlar partisine davet etseler heyecandan bayilirdim herhalde :D
Televizyondan dort gozle izledigin kadroyu canli gormek nasil bir duygu acaba :D
Dizinin gercekten hakkini verdin bu olayla :D
Arkadaşlığımızın temeli Suskunkara ait :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Zamaninda beni Suskunlar partisine davet etseler heyecandan bayilirdim herhalde :D
Televizyondan dort gozle izledigin kadroyu canli gormek nasil bir duygu acaba :D
Dizinin gercekten hakkini verdin bu olayla :D
Çok nezaket gösterdiler bana karşı zaten. Kallavi denen elit bir mekana girerken kapıdaki görevli beni önden buyrun diyerek aldı oraya girdiğimde aslında senaristler falan hepsi tanıyordu beni :A takip ediyorlarmış yorumlarımı çünkü. Kadroyu görmek gerçekten bambaşka diyorum ya rüya gibi bir geceydi :D

özgür çevik nasıldı konuştunuz mu @denizz19
Merhabalaştık sadece fotoğraf çekebilir miyiz tarzında konuştum ama onun dışında sahnede şarkı falan söylediler :D

Bende zamanında Arka Sokaklar oyuncularının seminerine katılmıştım ama onlar davet etmemişti ben zorla girmiştim içeri :)
Hahaha güldürdü :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaaa yeni gördüm demek sürpriz buydu gerçekten süpriz oldu çünkü @XanTier yüzünden Sıla bekliyordum aslında onun sayesinde daha şaşırdım bu süprize şuan beklemedim bir şey olunca :A :A :A

Böyle takipçilerini düşündükleri için takdir ediyorum biz 15 yıla yakın Vadi takip ettikte ne oldu gel bir çay çorba iç demediler :A :A :A

Eylül ile foto çekmemen güzel olmuş ona sevinmişsindir ama songule üzülmüş olabilirsin :A

Bu arada yine traş zamanın gelmiş askerede gidecen bir kırksınlar yine seni :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
Aaaa yeni gördüm demek sürpriz buydu gerçekten süpriz oldu çünkü @XanTier yüzünden Sıla bekliyordum aslında onun sayesinde daha şaşırdım bu süprize şuan beklemedim bir şey olunca :A :A :A

Böyle takipçilerini düşündükleri için takdir ediyorum biz 15 yıla yakın Vadi takip ettikte ne oldu gel bir çay çorba iç demediler :A :A :A

Eylül ile foto çekmemen güzel olmuş ona sevinmişsindir ama songule üzülmüş olabilirsin :A

Aynısını düşünmüşüzde vadi ekibide sette ağırlamıştı kız polatın ofisi vardı ya orda 15 hayranı ağırlamışlardı burda özel durumda var deniz askere gidecek ya onun etkiside var:D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Ee biz boşuna Kırgın Çiçekler izlemiyoruz işte seyircisiyle bu kadar yakınlar :A Songül'ün kocası yanındaydı erken kalktılar :A