Kırgın Çiçekler 100.Bölüm Özel Konuğu Oldum

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Hadi gözün aydın sonunda bir işe yaradı 100 bölümlük izleyişin. :A @denizz19

İlk fotoğraf ve sondan önceki bayağı karanlık çıkmış eklediğin bir resim de görünmüyor. :A

Son foto bayağı komik olmuş. İpek'in çok yakın durması ve Deniz'in zoraki gülümsemesi. :F

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Hadi gözün aydın sonunda bir işe yaradı 100 bölümlük izleyişin. :A @denizz19

İlk fotoğraf ve sondan önceki bayağı karanlık çıkmış eklediğin bir resim de görünmüyor. :A

Son foto bayağı komik olmuş. İpek'in çok yakın durması ve Deniz'in zoraki gülümsemesi. :F
Mekan karanlıktı bu yine iyi çıkmış hali :F Orada zoraki gülümsemedim aslında art arda o kadar çok foto çektik ki artık sabrım taştı bakışı :F

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,830
Puanı
1,060
AYYY HEPİNİZDE İNANMIŞSINIZ SAFOZLAR FOTOSHOP AYOL BUNLAR BUNU KİM ÇAĞIRIR PARTİYE ALEMSİNİZ VALLA:A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Havanı yesinler :A Baktın ben çözdüm olayı erkenden acmışsın konuyu :F
@XanTier @vadikızı @S.G.A.T.
Birazdan detaylı bakarım :Z

:Z:Zayy dosimm yaa az önce twiiterde mehmet aykaçla resmini gördüm şok oldum valla
@denizz19 bonişm marul kafam benimm çok ama çokk sevindim senin adına askerlik öncesi sana büyük enerji oldu canım benim bizdende selam söyleseydin dosi ve vadikızının selamı var diye:F

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kanka keşke Kemal reyiz gelseydi sana özel çekecektim foto :D

AYYY HEPİNİZDE İNANMIŞSINIZ SAFOZLAR FOTOSHOP AYOL BUNLAR BUNU KİM ÇAĞIRIR PARTİYE ALEMSİNİZ VALLA:A
Çatla :A

:Z:Zayy dosimm yaa az önce twiiterde mehmet aykaçla resmini gördüm şok oldum valla
@denizz19 bonişm marul kafam benimm çok ama çokk sevindim senin adına askerlik öncesi sana büyük enerji oldu canım benim bizdende selam söyleseydin dosi ve vadikızının selamı var diye:F
Aynen süper oldu Yelda Eroğlu askerlik dönüşü benimle görüşüp çay içecek :A bakarsın senaryo kadrosuna alırlar beni :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060

Aynen süper oldu Yelda Eroğlu askerlik dönüşü benimle görüşüp çay içecek :A bakarsın senaryo kadrosuna alırlar beni :F

:ZAyy inşallahhh ne güzell olurrr valla gerçekten çok sevindim bonişimm heyecanlandım bende yaa

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,830
Puanı
1,060

şaka yapıyorum be senin adına gerçekten sevindim denizcim ne kadar atışsakta seni severim :love1: