Kırgın Çiçekler 100.BÖLÜM Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
@vadikızı @xBUGRAx @turkuazz geldim yorumlaşabiliriz :A birilerini etikete gerek Yok.
Nereye yolluyorsun kız :A şu malum şahısı da etiketle istersen yorum yapsın belki çekinir benden. :)
Ay şu tatlılığa bakarmısın.
Benle sataşması bile şirin şunun :A
@vadikızı

Ben yokken bu konuları gelince kontrol edeceğim sakın sakın yorumsuz bırakmayın yolarım saçlarınızı :A
o biraz zor canım ya, beni konuşturan mıknatıs çekim gücüm olmayınca zorlayamam kendimi :A zaten bu sezon sen asker öncesi yalnız olma diye zor girebildim ara ara

Sahne nasıl şahane :F
Bende eğlendim bu sahnede :F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Sahiden mi :D hayal kırıklığına uğramayayım sonra :F
Yok izlersin akşam tv izleniliyor ama bunun saati oluyor nöbetçi komutana bağlı birazda o Aksam nöbetçi kişi izni olduğunda rahatlıkla izliyorsun tabi kumandayı almak isteyen çok oluyor o acidan çoğunluk o akşam hangi kanalı izliyor buna bağlı birazda:D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yok izlersin akşam tv izleniliyor ama bunun saati oluyor nöbetçi komutana bağlı birazda o Aksam nöbetçi kişi izni olduğunda rahatlıkla izliyorsun tabi kumandayı almak isteyen çok oluyor o acidan çoğunluk o akşam hangi kanalı izliyor buna bağlı birazda:D
Ben izlenecek dizileri tahmin ettiğimden pek de şansım olmayacaktır bu konuda .ss Bu arada bana özelden anlatsana biraz ya Lefkoşa da askerlik nasıldır iyi şeyler kötü şeyler öğret azıcık :A