Küçük Mustafa Hüzne Boğdu

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
Yeni yılla birlikte Şili'de yayınlanmaya başlayan Muhteşem Yüzyıl Kösem, dün akşam yayınlanan bölümüyle izleyiciyi ağlattı.

Hafta içi her gün 22:30'da yayınlanan dizi dün akşam 11.1 reyting aldı. Bu rakam dizinin şu ana kadarki en yüksek reytingi. Dizinin en yüksek reyting aldığı sahneler ise küçük Mustafa'nın idam sahnesi oldu. Bu sahnede reyting 13'ü geçti.

O sahneyi tekrar hatırlayalım:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Bizim ülkede de değeri bilinecek Kösem serisi inanıyorum az zaman var sabredeceğiz oh oh! :kissingclosed::kissingclosed:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Gerçek şili reytingi @mrt-06 İçerde reytingimiz hazır :A
qjQRoZ.png

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Beni Kösem'e etiketleme diye kaç kez dedim sonra niye dis atıyon diyon. :T:

Emre wefad. :A
Hayat öpücüğünü koleksiyondakilerden biri yapsın :F

Bana inat yapacak önüme serecek / konusunu açacak bişeyi de yok :A 2 sene bu siniri nasıl içinde tutacak :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Hayat öpücüğünü koleksiyondakilerden biri yapsın :F

Bana inat yapacak önüme serecek / konusunu açacak bişeyi de yok :A 2 sene bu siniri nasıl içinde tutacak :A
Bende Arapça öğreniyorum, yaza kadar tam olarak öğrenmiş olcam Arap haberlerinde de darbeyi @xemrexxx'e ben indiririm. :A Forumdash sen de güney Amerika temsilcimiz olursun birlikte Emre'yi bitiririz. :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
Gerçek şili reytingi @mrt-06 İçerde reytingimiz hazır :A
qjQRoZ.png
Beni Kösem'e etiketleme diye kaç kez dedim sonra niye dis atıyon diyon. :T:

Emre wefad. :A
ayol nesi wefad faruk kulumuz çok bilmiş gibi atılyıor boşa atlıyor hep ilk 10 un 7-8 i ilk kanaldan oluyor hep buna rapmen başarılıyız my reyitnglerinde de söylemiştim bunu :A mega tv dışınday yayınlanan karagül-kuzey güney-öbgz yayından kaldırılmı aşk ı memnu oıradaki 160 bölümde sadece 2 kere ilk 10 a girdi :A my dışında düzenli ilk 10 a giren türk dizisi yoktu diğer kanallardan :A

ayrıca bunu diyeceğini bildiğmiiz için konuyu açmadan o listeyi kaydetmiştik farukcuğum sen git @sürgünüm abin gelsin bana ayak uyduramıyorsun :A
hdfh.png

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bende Arapça öğreniyorum, yaza kadar tam olarak öğrenmiş olcam Arap haberlerinde de darbeyi @xemrexxx'e ben indiririm. :A Forumdash sen de güney Amerika temsilcimiz olursun birlikte Emre'yi bitiririz. :A
Fetö gibi çok mürit biriktirdi, ama son 1 senedir biraz temizledik :F

ayol nesi wefad faruk kulumuz çok bilmiş gibi atılyıor boşa atlıyor hep ilk 10 un 7-8 i ilk kanaldan oluyor hep buna rapmen başarılıyız my reyitnglerinde de söylemiştim bunu :A mega tv dışınday yayınlanan karagül-kuzey güney-öbgz yayından kaldırılmı aşk ı memnu oıradaki 160 bölümde sadece 2 kere ilk 10 a girdi :A my dışında düzenli ilk 10 a giren türk dizisi yoktu diğer kanallardan :A

ayrıca bunu diyeceğini bildiğmiiz için konuyu açmadan o listeyi kaydetmiştik farukcuğum sen git @sürgünüm abin gelsin bana ayak uyduramıyorsun :A
Ekli dosyayı görüntüle 53424
Eyyy mübarek resim alıyorsun da neden paylaşmiyorsun :F İşte hep forumu böyle kandırıyorsun. Oysaki aldiğin resmi paylaşssan konudaki pohpohlamanın hiçbir önemi kalmayacaktı sende biliyorsun :F işin gücün algı @mrt-06 ben olsam sana ban atardım:F

Son düzenleme:

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
Fetö gibi çok mürit biriktirdi, ama son 1 senedir biraz temizledik :F

Eyyy mübarek resim alıyorsun da neden paylaşmiyorsun :F İşte hep forumu böyle kandırıyorsun. Oysaki aldiğin resmi paylaşssan konudaki pohpohlamanın hiçbir önemi kalmayacaktı sende biliyorsun :F işin gücün algı @mrt-06 ben olsam sana ban atardım:F
ay işte senin gibi melunları tuzağa düşürüyorum hemen atıldın beklediğim gibi :A eee tabisi entrika bilgisi bnm k olan kaç insan var şu dünyada @mrt-06 faruğa pek katılma böyle tuzağa düşersin:A

ayrıca daha önce my-karadayı-kpa vb. birçok dizi için şilideki reyitngleri konuşurken üsttekji mesajda dediğimi anlatmıştım o da senin unutkanlığın :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ay işte senin gibi melunları tuzağa düşürüyorum hemen atıldın beklediğim gibi :A eee tabisi entrika bilgisi bnm k olan kaç insan var şu dünyada @mrt-06 faruğa pek katılma böyle tuzağa düşersin:A

ayrıca daha önce my-karadayı-kpa vb. birçok dizi için şilideki reyitngleri konuşurken üsttekji mesajda dediğimi anlatmıştım o da senin unutkanlığın :A
Senin tuzaklarına düşenleri kurtarıyorum. :A Şili konusu en son hatırladiğim kadarıyla KPA ile çok konuşuluyordu o dönemlerde ben yoktum forumda çok az ugramiştim foruma.

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
küçük musti küçükken yumurta gibi sevimli bişeydi büyüyünce onun için kimsenin ağlayacağını sanmıyorum yalandır yani :)
büyümüş halini @Çiğdem- ço kbeğenmiş her gece rüyasında tecavüz ediyormuş çocuğa:A
içerik.jpg

Senin tuzaklarına düşenleri kurtarıyorum. :A Şili konusu en son hatırladiğim kadarıyla KPA ile çok konuşuluyordu o dönemlerde ben yoktum forumda çok az ugramiştim foruma.
biz gerçekleri söyleriz ancak :A zaten senin cesur ve güzel, içerde,bana sevmeyi anlat ın hala satılamaması şju ana ka dediklerimizin doğruluğunun kanıtı :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060