''Küçük Ağa'' Tekrarlarıyla Geri Dönüyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

''Küçük Ağa'' Tekrarlarıyla Geri Dönüyor!

kucuk-aga_4278-1024x683.jpg

Ekranların unutulmaz dizilerinden birisi olan ''Küçük Ağa'' tekrarlarıyla geri dönüyor!

Yapımcılığını Erler Film'in üstlendiği, başrollerinde Sarp Levendoğlu, Birce Akalay, Zeki Alasya ve Emir Berke Zincidi'nin yer aldığı yapım pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 14.45'de ekrana gelecek.

Kanal, 'Arka Sokaklar'ın tekrarlarını da kaldırdı. Dizinin yerine '19' yarışmasının tekrarları ekrana gelecek.

Barış Kılıç'ın sunacağı ''19'' yarışması ise yeni bölümleriyle cuma hariç her gün 23.30'da ekrana gelecek.

İşte kanalın pazartesi gününden itibaren yayın akışı:

59282c08ac1fe3184072c43a

Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Çalmak demiyoruz ona parayla transfer etti diyoruz. :A

Show'unu beğenmeyen kaçıyor, biz napalım? :Z
Doktorlar efsanesinden sonra mustafa karataş pek önemli değil ama neyse :A hayır şimdi şeyi düşünüyorum. Evleneceksen gel bitecek sanırım. Sedayı da çalarsa diye düşünüyorum:F Pardon çalmak demiş "sultan yuvasına geri dönüyor" :F(dicektir kanal d)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Doktorlar efsanesinden sonra mustafa karataş pek önemli değil ama neyse :A hayır şimdi şeyi düşünüyorum. Evleneceksen gel bitecek sanırım. Sedayı da çalarsa diye düşünüyorum:F Pardon çalmak demiş "sultan yuvasına geri dönüyor" :F(dicektir kanal d)
Seda Sayan zaten Kanal D'deydi birkaç sezon önce, sonra aldınız bir evlilik programı yaptırıp tutturdunuz. Kanal D'm öyle ucuz numaralarla program tutturmaz. :A Seda'yla Gelin Kanal D'ye Gelin. :Z :A

Bu arada sen ne zaman Show'cu oldun? :eek: :T:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,362
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Seda Sayan zaten Kanal D'deydi birkaç sezon önce, sonra aldınız bir evlilik programı yaptırıp tutturdunuz. Kanal D'm öyle ucuz numaralarla program tutturmaz. :A Seda'yla Gelin Kanal D'ye Gelin. :Z :A

Bu arada sen ne zaman Show'cu oldun? :eek: :T:
Zaten tekrarları sürekli abuk subuk yerden başlıyor 305 de ara veriyor tekrarları tekrarları bu sezon garipti

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060