Kösem Sultan'a Yurtdışında İlgi Şimdiden Başladı!

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Kösem Sultan'a Yurtdışında İlgi Şimdiden Başladı!

kosem-sultan-beren-seo_640-150x150.jpg

Star Tv'nin merakla beklenen dizisi Muhteşem Yüzyıl : Kösem Sultan dizisi yurtdışında da şimdiden büyük ilgi görmeye başladı.

Rus kanalı Domashniy ‘nin dizinin fragmanından sadece 20 gün sonra dizinin kendi kanallarında yayınlanacağını açıklamasından sonra dizi şimdi de Arnavutluk’ta gündemde. Tv Klan kanalının program müdürü Albert Domani, diziyle ilgilendiklerini açıklamasından sonra Vizion Plus ve Tring kanallarının da diziyi kendi kanallarında yayınlamak istedikleri öğrenildi, dizinin hangi kanallarda yayınlanacağı belirsizliğini koruyor.

Kadrosunda Beren Saat, Fikret Kuşkan, Mete Horozoğlu, Berk Cankat, Fikret Kuşkan, Aslıhan Gürbüz, Kadir Doğulu, Esra Dermancıoğlu, Gülcan Arslan Alma Terzic ve Eylem Yıldız gibi isimlerin bulunduğu dizi Beren Saat'in olması ve Muhteşem Yüzyıl'ın devamı niteliği taşıması nedeniyle yurtdışında büyük ilgi görmesi bekleniyor.
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kösem Sultan, MY'nin devamı olduğu için değil Beren Saat olacağı için ilgi büyük. :love1:

Konunun düzenlenmesini talep ediyorum, taraflı haberlere hayır!

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
Vay bu konuyu sen mi actin ultra dirilisci anti myci emre. Güzel güzel. Ben zaten takım tutar gibi parti ve dizi-film tutmaya karşıyım. Yiğidi öldü hakkını yeme. Sevdiğini yermeyi yerdigini övmeyi bilmelisin. Yeri dağlar toreyi beyleri tutar. Ak akçe kara gün içindir.:A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Vay bu konuyu sen mi actin ultra dirilisci anti myci emre. Güzel güzel. Ben zaten takım tutar gibi parti ve dizi-film tutmaya karşıyım. Yiğidi öldü hakkını yeme. Sevdiğini yermeyi yerdigini övmeyi bilmelisin. Yeri dağlar toreyi beyleri tutar. Ak akçe kara gün içindir.:A
@xemrexxx sana diyor. :A