'Kördüğüm' Yeni Sezon Onayı Aldı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
'Kördüğüm' Yeni Sezon Onayı Aldı!

6af875b7-3fac-4015-87f5-83e2b90fbbf0-150x150.jpg

FOX'un sevilen dizisi Kördüğüm'den müjdeli haber geldi.

Variety'nin haberine göre, başrollerini İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy, Tülay Günal, Rojda Demirer, Murat Daltaban, Ege Aydan, Aybars Kartal Özson ve Ayda Aksel gibi isimlerin paylaştığı yapımın yayın akşamlarında ortalama 3.2 milyon izleyiciye ulaşması ve kanalının akşam saatlerindeki izleyici ortalamasını 1 milyon kişiyle aşmayı başarması nedeniyle yeni sezonda da devam edeceği açıklandı.

Endemol Shine Türkiye adına konuşan Gökhan Tatarer,"Endemol Shine Türkiye son 18 ayda Türkiye'nin en üretken prodüksiyon şirketlerinden biri oldu. Bu son karar da ekibimizin başarısının kanıtlarından biri. Başrol oyuncularımız bizle birlikte Cannes'daki MIPTV etkinliğine katılacağı için çok heyecanlıyız." cümleleriyle dizinin yurt dışına açılacağının ve oyuncuların 5 Nisan'da Cannes'da boy göstereceğinin de müjdesini verdi.

Kördüğüm, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Variety.com
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu reytinglerle nereye devam ediyor? Yaza doğru iyice düşer, haberin doğru olduğunu pek sanmıyorum. Doğruysa bile yeni sezonda kısa sürede final yapar.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu reytinglerle nereye devam ediyor? Yaza doğru iyice düşer, haberin doğru olduğunu pek sanmıyorum. Doğruysa bile yeni sezonda kısa sürede final yapar.
Amerika'nın en ünlü sitelerinden biri ve yalan olma ihtimali çok az: http://variety.com/2016/tv/global/m...s-of-intersection-from-fox-turkey-1201740765/

Ayrıca Total reytingleri biraz düşse de AB ve ABC1'deki başarısını göz ardı etmemek lazım. Kaldı ki her şey reyting değil, kanalını memnun ediyorsa elbette ki devam edecek. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Amerika'nın en ünlü sitelerinden biri ve yalan olma ihtimali çok az: http://variety.com/2016/tv/global/m...s-of-intersection-from-fox-turkey-1201740765/

Ayrıca Total reytingleri biraz düşse de AB ve ABC1'deki başarısını göz ardı etmemek lazım. Kaldı ki her şey reyting değil, kanalını memnun ediyorsa elbette ki devam edecek. :)
Haberine bir şey demiyorum yanlış anlama. AB ve ABC1 reytingi 4 yani ne kadar yeterli bilemem, kanal memnunsa tabi devam eder. :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Haberine bir şey demiyorum yanlış anlama. AB ve ABC1 reytingi 4 yani ne kadar yeterli bilemem, kanal memnunsa tabi devam eder. :)
Mesela Gecenin Kraliçesi'nin reytinglere göre çoktan bitmesi gerekirdi, ama yurt dışı satışları iyi olduğu için 2 bölüm daha uzattılar. Ya da Kösem'in Total reytingleri kötü, ama özellikle Ortadoğu'da ilgi gördüğü için hala devam ediyor. Yani dediğim gibi her şey sadece reyting değil. Kaldı ki FOX genellikle 4-5 reytinge tamah eden bir kanal, bu yüzden pek şaşırtıcı bir şey sayılmaz. Geçen haftada yaşadığı düşüş de maç yüzündendi zaten. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
Fox ve star pat diye bitirmiyor kiraz mevsimi bilw dusuk reyringlerle 2.sezonun yarisina ka devam etti bu da eder:D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Dizinin reytingleri kötü değil ki devam etmesine şaşırmadım ama gelecek sezon işi zor olacak..