Jon Snow Karmaşası Devam Ediyor!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Jon Snow Karmaşası Devam Ediyor!

GOT5-5-Jon-fixed-150x150.jpg

Game Of Thrones, Jon Snow karakterinin ölümüyle ile sezonu şok bir şekilde kapatmıştı. Dizinin hayranları Jon Snow'un ölüp ölmediğini günlerce tartışmıştı.

Kit Harington, verdiği en son röportajda, hayranlarını umutlandıracak açıklamalar yaptı;

"Dizide ne kadar daha kalacağım konusunda konuşamam. Ancak 'Game of Thrones' bir süre daha hayatımın bir parçası olarak kalacak. Dizi bittiğinde muhtemelen 30'larım da olacağım."
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Orada öldü. Geri dönüşü yok. Bence flachbacklerde falan görürüz anca.:D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Baya bir spoiler oldu bu ama öğrenmek iyi oldu. Spoiler yememek için fragmanlarını bile izlemiyorum genelde, bu duruma göre beklediğimiz gibi diziden çıkmayacak. :D

Eğer bu oyuncu diziden çıkıp da Jon Snow karakteri devam edecek olsaydı büyük hayal kırıklığı olurdu ve eski tadı kalmazdı. Simalara bir kere alıştık, yok kurt olarak geri dönecek yok kardan adam olarak geri dönecek vb.vb yapmayın öyle şeyler.

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Onu her karakter için diyorlar.:F Cat, Ned hepsine dediler.:F
Anladım. Ben izlemediğim için bilmiyorum sen daha iyi bilirsin tabii ki de.:F

Baya bir spoiler oldu bu ama öğrenmek iyi oldu. Spoiler yememek için fragmanlarını bile izlemiyorum genelde, bu duruma göre beklediğimiz gibi diziden çıkmayacak. :D

Eğer bu oyuncu diziden çıkıp da Jon Snow karakteri devam edecek olsaydı büyük hayal kırıklığı olurdu ve eski tadı kalmazdı. Simalara bir kere alıştık, yok kurt olarak geri dönecek yok kardan adam olarak geri dönecek vb.vb yapmayın öyle şeyler.
Geri döneceğim dememiş yahu yada ağzından mı kaçırdı artık bilemem. :F Ama tüm siteler geri dönüyor yazmış ben yinede resmi açıklamayı beklemek için başlığı farklı yaptım sırf sizin için. :D Yine yaranamadık sana.ss :D

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Ölmemiş ölmemiş yani olduyse izlemem zaten dizinin tek zevkli tarafi jon snow tarafi bence

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Ben dönecek diye biliyorum, hangi şekilde olacağı bilinmemekle birlikte.

Jon Snow'u öldürmek kalplerde yara açar. Her yiğitin harcı değildir ve George R. R. Martin'in bir yiğit olduğunu unutmamak gerekir. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
öyle basit bir ölüm yakışmaz dönsün :F
dizide en nefret ettiğim karakterlerden biriydi bu sezon biraz daha normal bir karaktere dönmüştü tam alışacaktık parlağı kaybettik geri gelmesinide istemem kurtulduk kerkenezden umarım döndürmezler ya da @Tolstoyevski nin dediği gibi dönersede bir eşek olarak dönsün:) yarmagül brienne in eşeği olarak dönsün hayata bir işe yaramış olur oğlancık :) jon snow u tekrar görmek istemiyoruz :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
dizide en nefret ettiğim karakterlerden biriydi bu sezon biraz daha normal bir karaktere dönmüştü tam alışacaktık parlağı kaybettik geri gelmesinide istemem kurtulduk kerkenezden umarım döndürmezler ya da @Tolstoyevski nin dediği gibi dönersede bir eşek olarak dönsün:) yarmagül brienne in eşeği olarak dönsün hayata bir işe yaramış olur oğlancık :) jon snow u tekrar görmek istemiyoruz :)

+1 :F Bende hiç sevmiyordum. Çok abartılıyor. Bir Robb olamadı benim için hiç.ss

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
+1 :F Bende hiç sevmiyordum. Çok abartılıyor. Bir Robb olamadı benim için hiç.ss
birde kankası toparlak sam var:) ikisi yanyana gelince diziden soğutuyorlardı beni ? kuzeyin o sertliğine yakıştıramadım bir türlü iki karakteri :)) ölen yabanilerden bir kız vardı onu seviyordum onun hatrına snow a bile katlandım çok bir zaman o da gidince snow salağı gitsin diye dua ettim dualarım kabul olduda senarist hallettti işi :) benim favorilerim belli cüce, arya ve khalesii onlara bişey olmasın gerisi nolursa olsun :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
birde kankası toparlak sam var:) ikisi yanyana gelince diziden soğutuyorlardı beni ? kuzeyin o sertliğine yakıştıramadım bir türlü iki karakteri :)) ölen yabanilerden bir kız vardı onu seviyordum onun hatrına snow a bile katlandım çok bir zaman o da gidince snow salağı gitsin diye dua ettim dualarım kabul olduda senarist hallettti işi :) benim favorilerim belli cüce, arya ve khalesii onlara bişey olmasın gerisi nolursa olsun :)

Yok cüceyi de sevmiyorum ben. Arada etkiliyor ama iş yok.:(
Bende hiç tahammül edemiyorum birde sahneleri uzun uzun. Tam uyuz.
Arya iyidir. Sansa iyidir.:Z Bir de Brandon geliyor. Starların yükselişi olacak bu sezon.:Z
Khaleesi ve Cüce sizin olsun. İkiside kıl benim için.:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yok cüceyi de sevmiyorum ben. Arada etkiliyor ama iş yok.:(
Bende hiç tahammül edemiyorum birde sahneleri uzun uzun. Tam uyuz.
Arya iyidir. Sansa iyidir.:Z Bir de Brandon geliyor. Starların yükselişi olacak bu sezon.:Z
Khaleesi ve Cüce sizin olsun. İkiside kıl benim için.:F
cüce sevilmezmi ya cüce hiçbişey yapmasın sadece sohbetleri yeter benim için:)
adamda boy pos cüsse yok güç yok zeka var 10 tane snow u susuz getirir susuz götürür :) khaleesi ilk bölümlerdeki özgürlüğünü kaybetmiş olsada görsel olarak biz güzide seyircileri tatmin etmesede ilk sezonların hatrına 10 sezonluk kredisi var bende :)) dragon gitti khaleesi başımıza namus timsali kesildi yatağa giriyor artık türk filmlerindeki türkan şoray kanunlarıyla hareket ediyor yanaktan öpüşerekmi çoğalmayı düşünüyor anlamadım :) eski khaleesiyi istiyoruz
bu arada margaery ide yabana atmamak lazım şimdi karakterleri hatırladıkça güzel şeylerin bazılarını unuttuğum aklıma geldi:)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
cüce sevilmezmi ya cüce hiçbişey yapmasın sadece sohbetleri yeter benim için:)
adamda boy pos cüsse yok güç yok zeka var 10 tane snow u susuz getirir susuz götürür :) khaleesi ilk bölümlerdeki özgürlüğünü kaybetmiş olsada görsel olarak biz güzide seyircileri tatmin etmesede ilk sezonların hatrına 10 sezonluk kredisi var bende :)) dragon gitti khaleesi başımıza namus timsali kesildi yatağa giriyor artık türk filmlerindeki türkan şoray kanunlarıyla hareket ediyor yanaktan öpüşerekmi çoğalmayı düşünüyor anlamadım :) eski khaleesiyi istiyoruz
bu arada margaery ide yabana atmamak lazım şimdi karakterleri hatırladıkça güzel şeylerin bazılarını unuttuğum aklıma geldi:)

Bana sempatik gelmiyor. Kızıl kadının desteklediği adamın adı neydi Brationların varisi onu yendiginde iyiydi orada etkilendim birde dava sahnesi güzeldi ama nedense az geliyor bana onun zekası.:F Birde kedi gibi çok ballı.ss

Unuttuğun galiba birde Lennisterlar var. Birazdan seni bir konuya etiketlicem. Khaleesi'nin yaverı en seksi çıkış yakalayan isim seçilmiş.:F