Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

Jon Hamm Ekranlara Geri Dönüyor

Bu konu 'Yabancı Dizi Haberleri' forumundadır ve Forumdash tarafından 3 Aralık 2017 başlatılmıştır.

1. Forumdash

Forumdash Kendi Modu
    Favori Üye

Forumdash yeni bir haber konusu açtı

Jon Hamm Ekranlara Geri Dönüyor

Emmy ödüllü Mad Men'in yıldızı Jon Hamm, Hulu'nun yeni fantastik dizisiyle ekranlara geri dönüyor.

Tanrı'nın elçisi rolünde olacak Jon Hamm, Gabriel karakterini canlandıracak.Dizinin showrunner'ı Neil Gaiman karakteri şöyle tanıttı;

“Gabriel, Aziraphale’in olmadığı her şey; uzun boylu, yakışıklı, karizmatik ve kusursuz giyiniyor. Jon Hamm’in takvimi uygun olduğu için çok şanslıydık. Yine çok şanslıyız ki kitapların hayranı ve olağanüstü bir oyuncu"​

Terry Pratchett ve Neil Gaiman'ın çok satanlar romanından uyarlanan dizi 6 bölümden oluşacak. 2019 da yayınlanması planan dizinin çekimleri başladı.
    Orijinal formatta oku

Şunlar da ilginizi çekebilir:

• Harika Harika x 1
  2. Forumdash

Forumdash Kendi Modu
    Favori Üye

@Çiğdem-  yaşlılardan da hoşlanıyordun dimi :X 6 bölümlük olması güzel izlerim. Belki de ilk hulu dizim olcak.

Mad Men izleyen siz sıkıcılar @Harunnn60 @destere izlermisiniz? :A

• Güldürdün Güldürdün x 3
  3. OzaN

OzaN Admin
    Admin Founder

Şans veririz. :):)

• Beğendim Beğendim x 1
  4. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

Yaşlılardan hoşlanıyordun derken ,adamlardan değil kadınlardan :A :A :A @xemrexxx

• Güldürdün Güldürdün x 3
  5. Forumdash

Forumdash Kendi Modu
    Favori Üye

Crowly ve Luciferı seviyorsun ya ondan :X İnanmıyorum tercih mi değiştirdin:eek: hem de yaşlı :F

• Güldürdün Güldürdün x 1
  6. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

Tercihten değil yaşlı kadın oyunculara daha az gıcık oluyorum , ecünnü listeme girmiyorlar :A :A :A @xemrexxx

• Güldürdün Güldürdün x 2
  7. destere

destere Favori Üye
    Favori Üye

harika bir haber
    sanırım forumda benden başka mad men izlemeyi başaran biri yok, toplam 7 sezondu  muhteşemdi,  5 sezonu bir haftada bitirmiştim, kalan son iki sezonuda günü gününe takip etmiştim , favorilerim Elisabeth Moss  ve Jessica Paré idi :) ama john hamm da oturaklı bir vatandaş yani  john hamm tam @Çiğdem-  lik  yeni diziyi başbaşa izleriz hogathayla ama john hamm ın yanına kadın oyuncu olarak kim gelecek onuda öğrensem muhteşem olur tek başına hamm kazması işe yaramaz :)
    @Harunnn60  sen boşuna bakma sayfaya Christina Hendricks  le alakalı bir haber değilmiş :) sanırım kadın boobslarını taşıyamadığı için artık dizilere ara vermiş :)

• Beğendim Beğendim x 1
  8. Forumdash

Forumdash Kendi Modu
    Favori Üye

2-3 isim daha vardı da haberi dizinin görseli üzerinden yazayım dedim :X
    Senlik bu varmış Adria Arjona @Çiğdem- :A
    @xemrexxx önceden kadının resimli konusunu açmiş :eek: Hangi dizide lesbiyendi acaba :F

• Güldürdün Güldürdün x 2
    • Harika Harika x 1
  9. destere

destere Favori Üye
    Favori Üye

bu muhteşem haber işte şimdi diziye gönül rahatlığıyla başlayabilirim:) ayrıca lezbiyen olmasıda beni ilgilendirmiyor yani öyle bir sahne yer alsada tek kız yerine iki kızı seyretmek daha zevkli olacaktır :)

10. destere

destere Favori Üye
    Favori Üye

@Forumdash  adria arjonanın sayfası neresiydi o gün gözüme çarpmıştı şimdi aradım bulamadım malesef :)

11. Forumdash

Forumdash Kendi Modu
    Favori Üye

Sayfayı Paylaş