PuhuTV Jet Sosyete - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Güzel bölümdü yine. Gizem'in film izlerken sürekli bu kim demesi, Gündüz'ün son sahnede ona çıkışması ve İlayda'nın entrikaları bayağı güldürdü. Gündüz-Alara çifti de bana çok tatlı geliyor. :D

Gülse de dizinin Avrupa Yakası'yla kıyaslanmasından o kadar bıkmış ki İlayda'ya Burhan Altıntop mu kalmış dedirtti. Ama kadın haklı, ben oturduğum yerde görünce bunalıyorum o ne yapsın. Neyse anın tadını çıkarmak ve gereksizleri kafaya takmamak lazım. Biz keyif alıyoruz ya gerisi boş. :Z
Aile Arasında'yı izliyorlar. :Z @Aserat
Keşke 1-2 kısmını azıcık gösterselerdi. :Z Ayla ve G.O.R.A'yı da izlediler. :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Güzel bölümdü yine. Gizem'in film izlerken sürekli bu kim demesi, Gündüz'ün son sahnede ona çıkışması ve İlayda'nın entrikaları bayağı güldürdü. Gündüz-Alara çifti de bana çok tatlı geliyor. :D

Gülse de dizinin Avrupa Yakası'yla kıyaslanmasından o kadar bıkmış ki İlayda'ya Burhan Altıntop mu kalmış dedirtti. Ama kadın haklı, ben oturduğum yerde görünce bunalıyorum o ne yapsın. Neyse anın tadını çıkarmak ve gereksizleri kafaya takmamak lazım. Biz keyif alıyoruz ya gerisi boş. :Z

Keşke 1-2 kısmını azıcık gösterselerdi. :Z Ayla ve G.O.R.A'yı da izlediler. :A

Daha vizyonda az salonda da olsa Aile Arasında maşallah reklama girerdi sanırım. :A Ağlamalı savaş dediği an tahmin ettim Ayla çıkacağını. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Daha vizyonda az salonda da olsa Aile Arasında maşallah reklama girerdi sanırım. :A Ağlamalı savaş dediği an tahmin ettim Ayla çıkacağını. :A
Yok tamamen kalkmış az önce baktım. :A Diğerinin Ayla olduğunu biraz geç anladım hatta Japon muhabbetinde bile fark etmedim. :A

Sonda kamera arkası da verdiler keşke azıcık uzun olsaydı. :Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
Ben bugün bölümün başını izleyemedim abimler gelince ama izlediğim kısımları çok güzeldi çok güldürdü bir daha izlemem lazım ama:D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Fragman hala gelmedi. İrem Derici haberlerinde 25 Mart yazmasa bölüm bu hafta yayınlanmayabilir derdim. İnşallah ertelenmez son anda. :( @xBUGRAx @gözlemci

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
İki tane çıksaydı bari geç oldu. :A
Gelmesine gerek yok zaten iki gün kaldı. Ama bu akşam veya yarın ön izleme gelir. :D

Gizem'in izleyicilerle konuşması iyi olmuş. Ozan ve Melike de birkaç bölüm önce senarist yazmayı mı unuttu demişti, güzel duruyor böyle şeyler. Millet de hala Gülse kendini tekrar ediyor desin. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Dediğime gelmiş Star. :A

Güzel olacak bu bölüm Gizem'in para gidince Cengiz'i kısa görmesi. :A
Evet ben de bu fragmanı daha çok beğendim. :Z

Dekor ve şiveden sonra Safiye'nin saçlarına da müdahale gelmiş cırtlak yumurta sarısından daha iyi duruyor. :A İzleyiciye en çok kulak veren senarist Gülse. :bhr:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Şimdiye kadarki en iyi bölümdü. Gizem'in fakirliği öğrendikçe gözünün açılması bayağı komikti. Hele Cengiz'e 'sana Allah tarafından bir salaklık gelmiş' dediği sahnede gülmekten haykırdım. Yaşar'ın Safiye'yi kıskanması, İrem Derici Yaşar'a yürüdükçe Safiye'nin çıldırması, İlayda'nın köpek için 'salak salak bakıyor' demesi, Zahide'nin Gizem'e laf sokup durması, Ozan'ın gitarla arabesk şarkı çalması ve Gündüz'ün Alara'ya sosyetik erkekler gibi davranması da güzeldi. :F

Kelime oyunuyla yapılan şakalar ve Gizem'in 'ben burada bir şey yazardım aslında' demesi de farklı bir tat vermiş. Kısacası her hafta daha da güzelleşiyor ve eleştiriler dikkate alındıkça iyice yolunu buluyor. Teşekkürler Gülse. :Z