PuhuTV Jet Sosyete - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Güzel bölümdü. Safiye'nin robota düşkünlüğü, İlayda'nın çöpçatanlık sitesinde sevgili araması, Cengiz'in Gizem'i kıskanması ve Gizem'in laf sokması, yine Gizem'in dizi şartlarına gönderme yapması, Şennur-Kumsal sahneleri, Zahide'nin atar giderleri iyiydi. İlayda da Heri'yle yakınlaşmaya başladı gibi ama ciddi bir aşk çıkacağını zannetmiyorum. :A

Cengiz'in reyting uğruna pat diye dizi bitirilir mi demesi tam da UTC'nin üzerine geldiği için üzdü biraz. :(
Yasak Elma'nın konusunu çalmış Zehir Zıkkım. :A
Sende de nasıl göz varsa yayından kalktı. :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Güzel bölümdü. Safiye'nin robota düşkünlüğü, İlayda'nın çöpçatanlık sitesinde sevgili araması, Cengiz'in Gizem'i kıskanması ve Gizem'in laf sokması, yine Gizem'in dizi şartlarına gönderme yapması, Şennur-Kumsal sahneleri, Zahide'nin atar giderleri iyiydi. İlayda da Heri'yle yakınlaşmaya başladı gibi ama ciddi bir aşk çıkacağını zannetmiyorum. :A

Cengiz'in reyting uğruna pat diye dizi bitirilir mi demesi tam da UTC'nin üzerine geldiği için üzdü biraz. :(

Sende de nasıl göz varsa yayından kalktı. :A

Dizinin içindeki diziye bile etki etti elemim pes. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Güzel bölümdü. Gizem'in Zahide'ye bakmayı abartması, gördüğü kabus, Şennur ve Kumsal'ın planları güzeldi. İlayda da Heri'yle iyice yakınlaşmaya başladı. Reisin sonunda göbekli Ozan'dan kurtulup yeni aşklara yelken açtığını görmek güzel. :bhr:

Şerefsiz Cengiz'e bu bölüm o kadar sinir oldum ki. Resmen Avrupa Yakası'nda Burhan'ı izlerken yaşadığım tık tıklar geri geldi. Sonradan foyası ortaya çıktı neyse ki ama Gizem de öğrense daha iyi olurdu. Yaşar'a üzüldüm. :(