PuhuTV Jet Sosyete - Dizi Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
gülse birsel kaçmaz dedim ve ilk bölümü izledim :)
gülsenin oynadığı karakter çok abartılı ve itici
eşçinsel karakteride gereksiz bir tip
komedi yönü biraz yavan kalmıştı ilk bölümde idare eder çerezlik bir bölümdü devamı güzel gelir umarım :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dün tvde çok az 10dkcık bakabildim. Bakabildiğim kısım beni hiç güldürmemişti. O yuzden dizinin ilk bölümünü izleyecektim ama hem kötü yorumları görünce hem de youtube'daki kısa videolarda izlediğim bölüme denk gelince izlemekten vazgeçtim.
Bu kısımın neresi komedi neresi sitcom? Güldüm güldüm öldüm ve ayıldım bişey hatırlamıyorum sanırım.
Gülse Birsel'i çok severim. Avrupa Yakası eşssiz bi tattı ona yakın belki Yalan Dünya'dı ama bu dizi ancak Türk Malı olmuş.
Ne kadar övseniz de ancak yorumlarınız belki geleceğe yatırım olur. Ben demiştim diyebilmek için yaptığınızı düşünecem. Çok çok kötü br iş. Umut fakirin ekmeğidir. Gülse'ye desteğim var ama bu işe yok. Rezil olmadan kalkar umarım.

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Dizi ATV'ye transfer kararı almış.

FavoriForum'dan belki birkaç fan kazanırız diye. :):)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Şu anda tekrarı var. Saati boşluktaki izleyiciyi çekebilmesi için bayağı iyi, en azından bir grupta ilk 10'a girebilirse sırtı kolay kolay yere gelmez. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Benim Avrupa Yakası'nda Aslı'ydı Yalan Dünya'da Deniz'i severdim ama en değildi. :A Burada da şaşırtmadı Gülse. :bhr:
Aile Arasında'da kendine az rol yazdığı için göze batmamıştı ama kendisine bu kadar abartı bir rol yazmasını istemiyordum oyunculuğu çok çok iyi olmadığı için. İlk bölümün en iyisiydi. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Bu akşam yine özetsiz yayınlanacakmış, 20.00'de herkes ekran başına. :Z @xBUGRAx @S.G.A.T. @Thequeer @vadikızı @yatutarsa

DW5K5R6UQAIoQ_p.jpg