PuhuTV Jet Sosyete - Dizi Yorumları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Gelinimi Yerim programına güzel hazırlık yapmışlar ağır sahneler şahane olmuş. Özellikle Gizem çok iyi sahnelerde :F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Bölüm süper gelin-kaynana programları iyi ti'ye almış Gülse. Yarışma sahneleri harika olmuş yavaşlatmaları bile yapmışlar. Danslar, Gizem'in halleri, Şennur'un Yemekteyiz yarışmacıları gibi strateji yapması, Gizem ve Yıldız'ın çakma kavgası çok eğlenceliydi. Araba ödülünden sonra ortalık iyice hareketlenir. :Z
Belki Çocuklar Duymasın'dan bahsediyordur. :A

Bu kadını da anlamıyorum ben olsam beğenmediğim diziyle işim olmaz bu gidip laf sokmak için dizi açıyor. Git evinde örgü ör anlamazsın sen bu işleri. :A
Gelinimi Yerim programına güzel hazırlık yapmışlar ağır sahneler şahane olmuş. Özellikle Gizem çok iyi sahnelerde :F
Bir an önce 2. bölümden devam etmek için seni yüreklendirmiştir umarım. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bölüm süper gelin-kaynana programları iyi ti'ye almış Gülse. Yarışma sahneleri harika olmuş yavaşlatmaları bile yapmışlar. Danslar, Gizem'in halleri, Şennur'un Yemekteyiz yarışmacıları gibi strateji yapması, Gizem ve Yıldız'ın çakma kavgası çok eğlenceliydi. Araba ödülünden sonra ortalık iyice hareketlenir. :Z

Belki Çocuklar Duymasın'dan bahsediyordur. :A

Bu kadını da anlamıyorum ben olsam beğenmediğim diziyle işim olmaz bu gidip laf sokmak için dizi açıyor. Git evinde örgü ör anlamazsın sen bu işleri. :A

Bir an önce 2. bölümden devam etmek için seni yüreklendirmiştir umarım. :A
Hayır buradan devam edeyim hissi uyandırıyor :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Güzel bölümdü ama sonlarda fazla drama bağladı. Yalan Dünya'da da Rıza-Nurhayat evliliği olmamıştı ama orada dramın bu kadar yoğun olduğunu hatırlamıyorum. Ha diziyi her haliyle seviyorum sorun yok ama Ozan-Melike kısmı bir sit-com dizisi için biraz sıkıcı. Zaten İlayda'yı da az kalsın ağlatacaktı Ozan göbeklisi. :(

Neyse gelecek hafta güzel bölüm olacak. İlayda'nın anne-babasını bilemem ama Ozan'ın öz annesi kesin görünür. Lütfen Binnur Kaya gelsin. :Z

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Güzel bölümdü ama sonlarda fazla drama bağladı. Yalan Dünya'da da Rıza-Nurhayat evliliği olmamıştı ama orada dramın bu kadar yoğun olduğunu hatırlamıyorum. Ha diziyi her haliyle seviyorum sorun yok ama Ozan-Melike kısmı bir sit-com dizisi için biraz sıkıcı. Zaten İlayda'yı da az kalsın ağlatacaktı Ozan göbeklisi. :(

Neyse gelecek hafta güzel bölüm olacak. İlayda'nın anne-babasını bilemem ama Ozan'ın öz annesi kesin görünür. Lütfen Binnur Kaya gelsin. :Z
İlayda - Safiye ve Gizem favorim :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,140
Puanı
1,060

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,909
Puanı
1,060

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,909
Puanı
1,060
Bölüm sezon finali hatta çekimler dün bitmiş. Instagram'da da ekibin paylaşımları var. Nedense Star işgüzarlık yapmış. 2. fragmanda düzeltilir belki.
Yeni bölüm diye göstermeleri çok saçma,ne düşenerek böyle bişey yapıyorlar acaba