Netflix Jessica Jones - 2. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Özelden ayarlarız senle. :F Hep FX'in yüüznden kaldırdı yeni bölümleri. :F

Sen son aylarda bir alıngan oldun böyle hep kıymetimi bilinsin tarzı konuşmalar :A :A @Çiğdem- @destere
Ayna gibiyimdir:A Lafı kendine söylemiş say:A
@Forumdash sos veriyordu zaten :A Harun ilgisizlik numarası yapıyor yüz vermeyin derken asıl ilgiyi bana gösterin demek istiyormuş sanırım :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Özelden ayarlarız senle. :F Hep FX'in yüüznden kaldırdı yeni bölümleri. :F

Sen son aylarda bir alıngan oldun böyle hep kıymetimi bilinsin tarzı konuşmalar :A :A @Çiğdem- @destere
Sen bana triplendikçe ben de sana tripleniyorum:A

@Forumdash sos veriyordu zaten :A Harun ilgisizlik numarası yapıyor yüz vermeyin derken asıl ilgiyi bana gösterin demek istiyormuş sanırım :A :A :A
Ayy sen de bana bi profil çizemedin. Hep brilerine benzetme çabası :F:F Daha geçen birisine benzetiyordun şimdi Harunnnn60'nun triplerini bana atıyorsun:T:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen bana triplendikçe ben de sana tripleniyorum:A

Ayy sen de bana bi profil çizemedin. Hep brilerine benzetme çabası :F:F Daha geçen birisine benzetiyordun şimdi Harunnnn60'nun triplerini bana atıyorsun:T:
Hahha Aaa kimliksiz olunca öyle oluyor aibiciğim :F Başkalarından şey ediyoruz kendi kimliğin yokki Goblindeki Azrail gibi sende isminimi unuttun bilmiyorsun yoksa :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hahha Aaa kimliksiz olunca öyle oluyor aibiciğim :F Başkalarından şey ediyoruz kendi kimliğin yokki Goblindeki Azrail gibi sende isminimi unuttun bilmiyorsun yoksa :A :A :A
Çay çokseverim. Mutfaktaki çaylardan birini mi kariştirip içtim acaba:F bak yaa bu sefer de azrail gibi davranıyorum:F:F Bu arada finali de izledim:Z @Harunnn60 gibi bekletmedim çok:A