Japon Balığım Çıldırdı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Balığım kesinlikle aç değil yemeğini veriyorum ama günün her saati çıldırmış şekilde takılıyor. :A 1 yıldır besliyorum ömrümde bu kadar tuhaf bir Japon balığı görmemiştim.:F :F

Sahibi normal olmadığı için balığımın da normal olmasını beklemedim tabii :A :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
WP'da atmıştın, o zaman da baya gülmüştüm. Azmış sanki. :F

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Kandırıyorsun hayvanı yem verme hareketiyle. :A Unutuyor garibim yediğini zaten. :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ben de bir şey sandım :A Seni gördüğü İçin otomatikman yem vereceğini düşünüyor sürekli benim balıklarım akvaryumdan atlayacak gibi olurlar her gün aç olmasalar bile. :D

Buraya kadar gülerek söyledik lakin fanus dediğin sistemde balık bakılmaz şu an balığa işkence ettiğini bilmiyorsun konu hakkında bilgin olmadığı için. Filtre yok, hava yok ve hiçbir yaşam sağlayıcı bakteriler yokken o fanusta balığa bakmak çok özensizce ve sevgisizce bir iş olur. Fanusun camı ışığı kırıcı bir yapıya sahip olduğundan balığın içeriden seni şaşı görmesine sebep oluyor. Tek besleyeceksen ufak da olsa bir akvaryum ve ekipmanlarını almanı tavsiye ederim. Canlı olarak gerçekten seviyorsan onu bu eziyetten kurtarman en doğru karar. :)

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
1 yıldır tek başına yaşıyor olabilir. :F

Yok Buğra ben salona gelince de böyle. :F Aileden kim varsa hemen çıldırıyor. :F

Komşu memlekete gidince çocuğun balığını bize bıraktı 2 kez o da aynısını yapıyordu nerden görüyorsa sanki kafesten çıkmak isteyen kuş gibi. :F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben de bir şey sandım :A Seni gördüğü İçin otomatikman yem vereceğini düşünüyor sürekli benim balıklarım akvaryumdan atlayacak gibi olurlar her gün aç olmasalar bile. :D

Buraya kadar gülerek söyledik lakin fanus dediğin sistemde balık bakılmaz şu an balığa işkence ettiğini bilmiyorsun konu hakkında bilgin olmadığı için. Filtre yok, hava yok ve hiçbir yaşam sağlayıcı bakteriler yokken o fanusta balığa bakmak çok özensizce ve sevgisizce bir iş olur. Fanusun camı ışığı kırıcı bir yapıya sahip olduğundan balığın içeriden seni şaşı görmesine sebep oluyor. Tek besleyeceksen ufak da olsa bir akvaryum ve ekipmanlarını almanı tavsiye ederim. Canlı olarak gerçekten seviyorsan onu bu eziyetten kurtarman en doğru karar. :)
Tartışmayı özledin galiba :A

1.5 yıla girecek balığım nazar değdirme :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tartışmayı özledin galiba :A

1.5 yıla girecek balığım nazar değdirme :A
Niye tartışma olarak aldın ki :D sana doğruları anlatıyorum ben bu işi yıllardır yapıyorum seni de tek göz odaya kapatsak yemini suyunu versek yıllarca yaşarsın ama ne kadar keyif alırsın hayatından? Neyse nasılsa kendi doğrularınız sizin için daha önemli gelir gerçeklere kapatmayın gözünüzü :T:

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Günün birinde su hortumu oluşturuyormuş kaçar gidersin :F
Çok garip valla :F Sen besledin mi hiç :F

Niye tartışma olarak aldın ki :D sana doğruları anlatıyorum ben bu işi yıllardır yapıyorum seni de tek göz odaya kapatsak yemini suyunu versek yıllarca yaşarsın ama ne kadar keyif alırsın hayatından? Neyse nasılsa kendi doğrularınız sizin için daha önemli gelir gerçeklere kapatmayın gözünüzü :T:
Ya o değilde bizim muhabBett kuşumuz var. her gün yem kısmını ağzıyla yere düşüyor. Yemlik koyuyorsun ya hani. :A Nasıl başarıyor bilmiyorum ama sabah bakıyorum düşmüş. oyun filan mı yapıyor anlamadım yoksa dikkat mi çekmeye çalışıyor. :F
her gün kafesten dışarı çıkıyor ama ben böyle garip kuş görmedim. :( Niye garip insanlar, hayvanlar beni buluyor.:A @Çiğdem- @sokak sanati @Ahmed @Yiğitt @XanTier @S.G.A.T.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Ya o değilde bizim muhabBett kuşumuz var. her gün yem kısmını ağzıyla yere düşüyor. Yemlik koyuyorsun ya hani. :A Nasıl başarıyor bilmiyorum ama sabah bakıyorum düşmüş. oyun filan mı yapıyor anlamadım yoksa dikkat mi çekmeye çalışıyor. :F
her gün kafesten dışarı çıkıyor ama ben böyle garip kuş görmedim. :( Niye garip insanlar, hayvanlar beni buluyor.:A @Çiğdem- @sokak sanati @Ahmed @Yiğitt @XanTier @S.G.A.T.
Akrabalarımın oldu öyle ,seyrettim ben hiç beslemedim cnm :F

Çocukken balık tutmaya giderdik ailecek ,i tuttuğum balığı kıyamaz leğende yüzdürürdüm babam tava yapalım diye beni ikna etmeye çalısırdı :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060

Sizin ev ne ara hayvanat bahçesine dönüştü ayol. :eek: Benle eskiden konuşunca yoktular :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Kendince oyun oynuyorlar bazen bizimkilerde yapabiliyor :A Balık konusunu düşün .ss

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...