James Franco ve Seth Rogen'in Yeni Filmlerinin Fragmanı Çıktı

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Bilmiyorum forumda başka konusu açıldı mı haberiniz var mı ama Amerika'nın en önemli gündem maddelerinden oldu bu film.

Sony hacklendi Kuzey Koreli olduğu düşünülen bir grup tarafından ve tehditler yağdırıyorlar. Filmi yayınlayan sinemalara 11 Eylül benzeri saldırı yapılacağına yönelik tehdit ettiler.

Sony de son yaptığı açıklamayla filmi bazı yerlerden çektiğini açıkladı. Galiba film gösterime girmeyecek...

@berkann @kaan955 @Arslan Bey @cevaa @Danger UA! @Forumdash
Öyle bir saçmalık yaparlarsa cidden ayıp ederler.

Filmde ne varmış kide takmışlar, herkes onlarla dalga geçerde niye bu film? :D

Edit: Haberi okudum, konu tamamiyle o olay üstüneymiş. Fragmanı izlerken farketmemişim heralde hatırlayamadım.

Son düzenleme:

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911
Öyle bir saçmalık yaparlarsa cidden ayıp ederler.

Filmde ne varmış kide takmışlar, herkes onlarla dalga geçerde niye bu film? :D

Edit: Haberi okudum, konu tamamiyle o olay üstüneymiş. Fragmanı izlerken farketmemişim heralde hatırlayamadım.
Olayı da söylede bizde bilelim :D

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Bilmiyorum forumda başka konusu açıldı mı haberiniz var mı ama Amerika'nın en önemli gündem maddelerinden oldu bu film.

Sony hacklendi Kuzey Koreli olduğu düşünülen bir grup tarafından ve tehditler yağdırıyorlar. Filmi yayınlayan sinemalara 11 Eylül benzeri saldırı yapılacağına yönelik tehdit ettiler.

Sony de son yaptığı açıklamayla filmi bazı yerlerden çektiğini açıkladı. Galiba film gösterime girmeyecek...

Sanırım bugün 80 Saniyede Dünya Turu'nda duydum bu haberi. :D

Saçma bir şey. ABD gibi büyük bir güç nasıl çekinebilir ki bundan?

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Kuzey Korelilerin dalga geçilmeyecek neyi var? Eğer o çekik gözlüler yüzünden film çekilmeyecekse çok yazık olur çünkü bolca güleceğimiz bir film olduğunu düşünüyorum.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,183
Puanı
1,061

Yapmadan önce düşünselerdi keşke. Öyle bıçak sırtı bir konuya dokundular ki bu tepkilerin gelmesi aslında normal...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,812
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Son güncellemeler:

FBI Sony'ye saldırının Kuzey Kore hükümetinden geldiğini doğruladı.

Obama, Sony geri çekilerek hata yaptı gibi bir açıklamada bulundu.

Galiba filmin yeniden vizyona girmesi için umut var çünkü siyasi meseleye dönüşecek gibi olay. Amerika, Kuzey Kore'den korktu gibi görünülmesini istemezler sanırım. :):)

Bu arada filme imdb'de büyük destek var. 6 bin küsür oy kullanılmış ve puanı 10 :)

http://www.imdb.com/title/tt2788710/

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,183
Puanı
1,061
Son güncellemeler:

FBI Sony'ye saldırının Kuzey Kore hükümetinden geldiğini doğruladı.

Obama, Sony geri çekilerek hata yaptı gibi bir açıklamada bulundu.

Galiba filmin yeniden vizyona girmesi için umut var çünkü siyasi meseleye dönüşecek gibi olay. Amerika, Kuzey Kore'den korktu gibi görünülmesini istemezler sanırım. :):)

Bu arada filme imdb'de büyük destek var. 6 bin küsür oy kullanılmış ve puanı 10 :)

http://www.imdb.com/title/tt2788710/
Yani bundan karlı çıkan da, zarara giren de yine filmin kendisi oldu... :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,812
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Son gelişme: Sony, filmi internet üzerinden ücretsiz olarak yayınlamaya karar verdi. Tarihte bir ilk herhalde böyle bir şey. :):)

http://www.theinterview-movie.com/

Birkaç gün içinde ben de izleyeceğim filmi, çok merak ettim. :D

@berkann ilgili başlığı aç da oraya geçelim burası kasıyor. :D

@aserat54 @Danger UA! @kaan955 @cevaa
Çerezlik bir komedi filmi işte.Seth Rogen ve Evan Goldberg'in daha önceki filmlerini sevdiysen daha çok beğenirsin.Ben Kuzey Koreliler'i de sevmediğimden daha çok seveceğim.:)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
O sayfadan youtube'ye tıkladım ücretsiz, renkli renkli filmler çıktı. :A

Kuzey kore'li hackerları destekliyoruz bu başarısından dolayı :p, erken izledik sağolsunlar. :v0:

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
İnternet üzerinden önceki gün sinemaseverlerle buluşan Sony Entertainment firmasının, Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'a suikast girişimi kurgusuna yer veren 'Röportaj' filmi, ABD 'de Noel gününde bu kez bazı sinemalarda gösterilmeye başlandı. ABD genelinde bağımsız idare edilen yaklaşık 300 sinemada gösterilen filme vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Los Angeles ve başkent Washington gibi bazı kentlerde filmin hafta sonu biletleri şimdiden tükendi.

Washington'daki West End Cinema'nın direktörü Josh Levin, "Filmin gösterime gireceğini duyurduktan sadece iki saat sonra tüm biletler satıldı. 5 yıldır bu sinemayı işletiyorum ama böyle bir şeyle ilk defa karşılaştım" diye konuştu.

Millet belli ki onur meselesi yapmış, gerçi başka yerde haberi göremedim. :bilmem:

Konudakilere etiketliyorum desemde inanmayın kopyaladım ozanın iletiden. :A
@aserat54 @Danger UA! @cevaa @OzaN

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
İnternet üzerinden önceki gün sinemaseverlerle buluşan Sony Entertainment firmasının, Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'a suikast girişimi kurgusuna yer veren 'Röportaj' filmi, ABD 'de Noel gününde bu kez bazı sinemalarda gösterilmeye başlandı. ABD genelinde bağımsız idare edilen yaklaşık 300 sinemada gösterilen filme vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Los Angeles ve başkent Washington gibi bazı kentlerde filmin hafta sonu biletleri şimdiden tükendi.

Washington'daki West End Cinema'nın direktörü Josh Levin, "Filmin gösterime gireceğini duyurduktan sadece iki saat sonra tüm biletler satıldı. 5 yıldır bu sinemayı işletiyorum ama böyle bir şeyle ilk defa karşılaştım" diye konuştu.

Millet belli ki onur meselesi yapmış, gerçi başka yerde haberi göremedim. :bilmem:

Konudakilere etiketliyorum desemde inanmayın kopyaladım ozanın iletiden. :A
@aserat54 @Danger UA! @cevaa @OzaN
Aslında hiç öyle büyütülecek bir film değil.Bildiğimiz çerezlik film.Film çok iyi reklam oldu yoksa normal bir komedi filminden artısı yok.