Jada Smith (Fish Mooney), Gotham'a Geri Dönüyor!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Jada Smith (Fish Mooney), Gotham'a Geri Dönüyor!

bc9bd4e8-b7d4-4934-bc27-0545bd545574-150x150.jpg

Fox'un çizgi roman uyarlaması dizilerinden Gotham'ın kadrosuna, ilk sezon önemli karakterlerinden olan bir oyuncu geri dönüyor.

Ben McKenzie, Donal Logue ve David Mazouz’un başrollerinde yer aldığı yapıma, Fish Mooney karakterine hayat veren aktris Jada Pinkett Smith yinelenen rolleri ile tekrar diziye dönüyor.

Dizi, 29 Şubat tarihinde başlayacak olan sezonun ikinci yarısı için kötülerin yükselişi temasıyla yola çıkıyor.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Diziyi izleyenlere geçmiş olsun. :)

Bu arada geçen gün yeni öğrendim de bu kadın Will Smith'in eşiymiş. Bence çok uyumsuzlar, bu kadın Will Smith'i yer. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Diziyi izleyenlere geçmiş olsun. :)

Bu arada geçen gün yeni öğrendim de bu kadın Will Smith'in eşiymiş. Bence çok uyumsuzlar, bu kadın Will Smith'i yer. :D
sende izleyenlerdendin noldu tamamen terkettinmi diziyi :)

bu kadının geri dönüşü diziyi batıracaktır bu sezon fish olmayınca harika bölümler izlemiştik fish li sahnelerle artık dizi izlenmez :) ciddi ciddi 3. sezonda bırakmayı düşünüyorum şu anda...
izlemek zor olacak :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

bu kadının geri dönüşü diziyi batıracaktır bu sezon fish olmayınca harika bölümler izlemiştik fish li sahnelerle artık dizi izlenmez :) ciddi ciddi 3. sezonda bırakmayı düşünüyorum şu anda...
yaaa offf dizi 2.sezon harika 1.bölümdn itibaren çok güzel bir sezon yaşıyoruz reytinglerdede düzelme vardı bu kadını neden iziye tekrar bulaştırıyorlar tekrar dizinin içine edicek gerçektende her bölüm 10 dakıka süre alsa 40 dakıkalık diziyi 30 dakıkasından keyif alabilicem az sürede almıyor için edicek dizinin :F:F:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yaşasın bunsuzdiznin tadı çıkmıyordu. Zaten ölmemiştir demiştim:Z
Reytingler kötüydü 2.sezon. Kadının öleceği haberleri düşünce reytingleri ilk sezondan düşmüş. Yine 6milyonlara çıkarızöinş :A en son yayınlanan bölümde 4.51m imiş.... kaçıncı bölümde geliyor acep(b)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

yaaa offf dizi 2.sezon harika 1.bölümdn itibaren çok güzel bir sezon yaşıyoruz reytinglerdede düzelme vardı bu kadını neden iziye tekrar bulaştırıyorlar tekrar dizinin içine edicek gerçektende her bölüm 10 dakıka süre alsa 40 dakıkalık diziyi 30 dakıkasından keyif alabilicem az sürede almıyor için edicek dizinin :F:F:F
Bu kadından ben de nefret ediyorum, aramızda bir tek seven @Forumdash idi. :X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu kadından ben de nefret ediyorum, aramızda bir tek seven @Forumdash idi. :X

@Forumdash foruma ara vedikten sonra @Çiğdem- leşmeye başladı diyeceğim de çiğdem bile bu kadından nefret ediyor forumdash ın durumu daha kötü :) nerde foktan dizi veya karakter varsa ona asılmaya başladı :))

aynen ikinci sezon muhteşemdi ya en ufak bir sahnesinde sıkılmadım dizinin hatta @Forumdash ın barbarası bile ölse üzülmem :) çünkü konu bayağı hareketlenmişti :) bize kedi kızla tabitha yeter dimi çiğdem :) sen umarım parlaklardan seçmiyorsundur kendine :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash foruma ara vedikten sonra @Çiğdem- leşmeye başladı diyeceğim de çiğdem bile bu kadından nefret ediyor forumdash ın durumu daha kötü :) nerde foktan dizi veya karakter varsa ona asılmaya başladı :))

aynen ikinci sezon muhteşemdi ya en ufak bir sahnesinde sıkılmadım dizinin hatta @Forumdash ın barbarası bile ölse üzülmem :) çünkü konu bayağı hareketlenmişti :) bize kedi kızla tabitha yeter dimi çiğdem :) sen umarım parlaklardan seçmiyorsundur kendine :)
Yapımcı beni kaybetmek istemiyor. Barbarayı aldılar elimden Fishe getiriyorlar:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yapımcı beni kaybetmek istemiyor. Barbarayı aldılar elimden Fishe getiriyorlar:A

barbara ölmediki sadece 15. kattan düştü önümüzdeki sezon turp gibi olur :)
yalnız tabitha çıktıktan sonra barboş gözümden düştü :)
birde @sürgünüm ün tilki suratlı doktor kadını var o da fish gibi kaybolsa ne kadar mulu olacağım :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
birde @sürgünüm ün tilki suratlı doktor kadını var o da fish gibi kaybolsa ne kadar mulu olacağım :)
O doktor kadına ben de gıcığım Homeland'ten beridir:A barbara kedi kız değilki 15.kattan düşünce 4 ayak üstüne düşsün yada 9 canından biri eksilsin:X

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
O doktor kadına ben de gıcığım Homeland'ten beridir:A barbara kedi kız değilki 15.kattan düşünce 4 ayak üstüne düşsün yada 9 canından biri eksilsin:X
Elem keder Fish'i konuşuyorduk ne ara Dr. Leslie Thompkins'e geldik. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Elem keder Fish'i konuşuyorduk ne ara Dr. Leslie Thompkins'e geldik. :)

kötü kötüyü çağrıştırdı laflafı açtı son durak leslie ye geldi laf :)

homeland da o kadar kıl kapmamıştım kadına ama burda onun sahnelerinde dizideki tempo düşüyor kadının kendisine faydası yok birde gordon u pasifleştiriyor gordon kadının yanında yumoşa dönecek :))

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
kötü kötüyü çağrıştırdı laflafı açtı son durak leslie ye geldi laf :)

homeland da o kadar kıl kapmamıştım kadına ama burda onun sahnelerinde dizideki tempo düşüyor kadının kendisine faydası yok birde gordon u pasifleştiriyor gordon kadının yanında yumoşa dönecek :))
Ben kendisini severim ama dizide önemli bir ağırlığı yok, bu yüzden haklı olabilirsiniz? :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben kendisini severim ama dizide önemli bir ağırlığı yok, bu yüzden haklı olabilirsiniz? :)
ilk diziye katıldığında geçici sandım barbara gibi kadın dururken leslie nin gelip dizinin ana rollerinden birini kapacağı aklımdan geçmezdi sonra senaristler içine etti barbarayı psikopata çevirdiler ortam leslie ye kaldı neyseki tabitha yetişti imdadıma :)
o diğer kızda güzeldi ya harika bişeydi şimdi aklıma gelmiyor ismi harbiden neydi onun adı onuda bayağı sevmiştim çabuk kayboldu :)