FX It's Always Sunny in Philadelphia - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
FX'te yayınlanan ve adından çok fazla söz ettirmese de türünün en iyi örnekleri arasında gösterilen ve şimdiden efsaneler arasına giren sitcom dizisi It's Always Sunny in Philadelphia 10. sezonu için gün sayıyor.

6012e5ef5c1642d216a1d7eb28db5b37.jpg

Forumda biz @cevaa ile birlikte 2. sezondayız ve bu başlıktan yorumlayacağız bölümleri. Sizler de diziye başlamak isterseniz bir gün yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...

Not dizinin ilk sezonu sadece 7 bölüm ve başlamayı düşünen varsa kolayca yetişebilir. :)

@xdragxx

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x1'i izledim.

Uzun bir ara olmuştu diziyi izlemeyeli. Dizinin farklı komedi tarzını özlemişim. :D Yeni karakter de iyi olmuş gibi.

Hepsinin sakat numarası yapması ve özellikle sonu baya iyiydi. :D

Bu bölüm ısınma bölümüydü ilerleyen bölümleri daha da sevmem olası. :)

7.5/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
2x1'i izledim.

Uzun bir ara olmuştu diziyi izlemeyeli. Dizinin farklı komedi tarzını özlemişim. :D Yeni karakter de iyi olmuş gibi.

Hepsinin sakat numarası yapması ve özellikle sonu baya iyiydi. :D

Bu bölüm ısınma bölümüydü ilerleyen bölümleri daha da sevmem olası. :)

7.5/10

2.bölümde Charlie ve yaşlı adama çok fena güleceksin, bence arayı açmadan 2.bölümüde hemen izle :D

Bende 3.bölümü izlicektim ama izleyemedim izlediğim sitede altyazıda kayma var :D Akşam evden indirip öyle izlicem 3.bölümü :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Dizi, başlayacağım diziler arasında finale kalmıştı.(seçerken böyle gariplikler yapıyorum.) Ama sezon sayısı fazla diye başlamaktan vazgeçmiştim. Hazır siz de daha 2. sezondayken başlayabilirim. Kısmetse yarıyıl tatilinde ilk 2 sezonu bitiririm. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dizi, başlayacağım diziler arasında finale kalmıştı.(seçerken böyle gariplikler yapıyorum.) Ama sezon sayısı fazla diye başlamaktan vazgeçmiştim. Hazır siz de daha 2. sezondayken başlayabilirim. Kısmetse yarıyıl tatilinde ilk 2 sezonu bitiririm. :D
Sezon sayısı fazla ama her sezonu çok az bölüm ve 20 dakika. Yani boş bir vakitte izlemeye kassak 2 ayda bitirebileceğimiz bir dizi ama yavaş yavaş izlemek daha iyi. :):)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
7-10-15-13-12-13-13-10-10 şeklinde tuhaf bir şekilde gidiyor bölüm sayıları. :D

Toplam 101 bölüm. İkişer üçer izlenebildiği düşünülünce çok yüksek değil bu sayı. :):)

Kafalarına göre çekmişler adamlar. :D

Freaks and Geeks'teki gibi izleme kuralları var mı yoksa herkes istediği zaman istediği kadar bölüm izleyebilir mi? :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kafalarına göre çekmişler adamlar. :D

Freaks and Geeks'teki gibi izleme kuralları var mı yoksa herkes istediği zaman istediği kadar bölüm izleyebilir mi? :)
Öyle yani akışına bırakmışlar, sayıya şartlamamışlar kendilerini. :D

Açıkçası ben başka izleyen olacağını tahmin etmiyordum. :D @cevaa ile ikimiz belirli zamanlarda anlaşıp bir sezon izleyeceğiz. Bu sezonu hafta içi her gün 1 bölüm şeklinde izleyeceğiz ama kesin bir kural yok. İzleyenler arasında birkaç bölüm fark olmasında sorun yok bence kim ne zaman uygunsa o zaman izlesin ama sezon zamanlarını beraber belirleyip yakın zamanlarda izlersek daha iyi olur. :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Öyle yani akışına bırakmışlar, sayıya şartlamamışlar kendilerini. :D

Açıkçası ben başka izleyen olacağını tahmin etmiyordum. :D @cevaa ile ikimiz belirli zamanlarda anlaşıp bir sezon izleyeceğiz. Bu sezonu hafta içi her gün 1 bölüm şeklinde izleyeceğiz ama kesin bir kural yok. İzleyenler arasında birkaç bölüm fark olmasında sorun yok bence kim ne zaman uygunsa o zaman izlesin ama sezon zamanlarını beraber belirleyip yakın zamanlarda izlersek daha iyi olur. :)

Ben 17 Ocak'tan sonra müsaitim. Yetişirim size. :D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Charliyle yaşlı adam içki satıcaz diye erkenden gittiler ya seçmelerin oraya, ama seçmelere katılanlar otobüsle gittiklerinde onlar orda tek kalınca kahkaha attım işyerinde :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Charliyle yaşlı adam içki satıcaz diye erkenden gittiler ya seçmelerin oraya, ama seçmelere katılanlar otobüsle gittiklerinde onlar orda tek kalınca kahkaha attım işyerinde :D
Farklı bölüm mü izledik ya ikinci bölümü izlediğinden emin misin? :D

Frank'in (yaşlı adam) karısı geliyor o bölümü izlemedin mi? :):)