2017 It / O - Film Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,719
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1396484.jpg

O - It (2017)

Türü: Dram, Korku, Gerilim
Yönetmen: Andy Muschietti

Oyuncular:
Jaeden Lieberher
Jeremy Ray Taylor
Sophia Lillis
Finn Wolfhard
Chosen Jacobs

IMDb Sayfası

Filmin Fragmanı

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Öncesinde kitabını okumuştum. Film oldukça başarılı da olsa beni tam olarak tatmin etmedi. Kitapta olduğu gibi büyüdüklerini de görmek isterdim. Ama seri olarak devam edebileceğini düşünüp kendimi avutuyorum

7.1/8

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Filmin İMDB puanı çok iyiydi hadi izleyeyim dedim ama çok ahım şahım etkilemedi yinede son 1 saatinde heyecan durmadan ilerledi gerilim filmi ama korku diyemem Puanım 7.4/10

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Talihsiz bi başlangıç oldu bu yıl filmlerde benim için. İzlediğim 2. Filmde vasat çıktı.

Ben daha ciddi bi korku-gerilim bekliyordum. Bu bildiğin çocuk filmi.

Filmde ki It'i beğendim. Güzel kurgulanmış o canavar. Gayet iyiydi. Kız çocuğu güzel oynuyordu. Cidden güzel kız. Amy Adams'ı anımsattı. Esmer çocukta iyiydi Georgie'de güzeldi sevimliydi. Onun dışında ki çocuk oyuncular kötüydü ve olgun erkek oyuncu gibi oynamışlar sıfatlara yakışmamış.
Kötü karakterde iyiydi.
Ama olaylar vs o kadar basitti ki hiç gerilmedim korkmadım boş boş izledim.
2. Bölümü izleyeceğimi sanmıyorum.

5.5/10

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İlginç tarzda bir gerilimdi. Öyle karanlık kasvetli bir tarzdan ziyade gündüz ilerleyen ve farklı şekilde geren bir filmdi. Kitap uyarlaması olduğu için ellerindeki malzeme belli. Senaryo da ona göre gidiyordur tabi.

Farklı farklı çocukluk korkuları ve bunun güzel bir yöntemle anlatılması filmi izlenir kılmış. IT'i oynayan Bill Skarsgard tiksindirdi gerçekten. Çocuk oyuncular da ayrı ayrı sırıtmadan iyi işler çıkarmışlar. Yılın izlenilesi filmlerinden biraz da fantastik unsurlara sahip. Devam filmi de olacaktır ona uygun bitti.

7,5/10