Netflix Iron Fist - 1. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yalan yok iron fist karakterini oynayan sempatik biri :) başrol itici olsa zaten hikaye bile kurtarmaz direk bırakırdım diziyi sürgünümle bir ingiliz dizisi izliyorduk neydi ismi şimdi unuttum konu çok ilgimi çekmesine rağmen başrole koydukları sığır o kadar berbat ve iticiydiki ikinci bölüme kadar zor tahammül edip terkettim diziyi yani konu ve başroleri bünye kabul edecek :)

ben o konuda yorum yapmıyorum:) şimdi hain çıktı desem veya çıkmayacak desem her türlü spoiler olur o açıdan konuşmuyorum sen diziyi bitirene kadar :)
@Çiğdem- gece izleyeceğim umarım yorumun uzundur :))

@Çiğdem- gece izleyeceğim umarım yorumun uzundur :))
Yorumum ip gibi ayoll bak bak bitmiyor çok uzun @destere ye sor inanmıyorsan yalancının şahidi çıracı gibi :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x9

Vayy be işler çok değişti. @destere

Ward ilk bölümlerde Danny'i akıl hastanesine tıkıyordu bu bölüm kendisi düştü. :F :eek: Ne oldum değil ne olacağımm diyeceksin.

Babası dirildi tekrardan eskisinden daha manyak oldu. Gitti asistanının kullandı. Bundan sonra kızı ile hareket eder artık. Kızı ile karşılaşmaları da biraz soğuk gibiyidi gerçi bizde ağlama müziği eşliğinde alışmışız bu tür kavuşma sahnelerine ondan da olabilir :A

Gel gelelim diğer Danny tarafına, Madam Go akıllık çıktı konuşturamadılar ama adamlarını teke serdiler. :F Son sahnede japon kızın ihanet edeceğine pek zannetmiyorum

8.5

@Çiğdem- maşallah baya uzun yorumun var. :A Bende diyordum japon kızı kötülemiyor diye neyse ki ona da bir ayar çekmişsin dizi bitmeden. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x9

Vayy be işler çok değişti. @destere

Ward ilk bölümlerde Danny'i akıl hastanesine tıkıyordu bu bölüm kendisi düştü. :F :eek: Ne oldum değil ne olacağımm diyeceksin.

Babası dirildi tekrardan eskisinden daha manyak oldu. Gitti asistanının kullandı. Bundan sonra kızı ile hareket eder artık. Kızı ile karşılaşmaları da biraz soğuk gibiyidi gerçi bizde ağlama müziği eşliğinde alışmışız bu tür kavuşma sahnelerine ondan da olabilir :A

Gel gelelim diğer Danny tarafına, Madam Go akıllık çıktı konuşturamadılar ama adamlarını teke serdiler. :F Son sahnede japon kızın ihanet edeceğine pek zannetmiyorum

8.5

@Çiğdem- maşallah baya uzun yorumun var. :A Bende diyordum japon kızı kötülemiyor diye neyse ki ona da bir ayar çekmişsin dizi bitmeden. :F
Hhahah aa aslında 1.bölümden beridir saydırıyorum o jağon kıza daniyin onu dövmesi güzeldi @destere :Z:Z:Z

şarısın adamda kingrave havası var bu dizilerde kötü adamlar çok yerinde seçilmiş hortlaması güzeldi ayrıca o japon kız ihanet etti bal gibide :Z:Z:Z @destere

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Hhahah aa aslında 1.bölümden beridir saydırıyorum o jağon kıza daniyin onu dövmesi güzeldi @destere :Z:Z:Z

şarısın adamda kingrave havası var bu dizilerde kötü adamlar çok yerinde seçilmiş hortlaması güzeldi ayrıca o japon kız ihanet etti bal gibide :Z:Z:Z @destere

Jağon kız aldatmadı bence. :A :A

Evet kötü adam seçimleri çok iyi dizinin. Zaten kötüler kurtarır diziyi her zaman. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fisk için belki olur diyorlar tam bakmadım.

Bu dizide kimler o dizide olacak diye bakmadım spoiler yemeyeyim diye. :F Bitince bakarım.

Kilgrave zor döner bence. :A
fisk dısındakıleri harcıyorlar sanırım ayoll bakalım burdakı adamda gebericekmi görürüz sezon finalinde :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x10. Bölüm

muhteşemdi bu bölüm ...şu el nedir iyimi kötümü sen bu işlerin uzmanısın @Forumdash şu el ne ayaktır o konuda bizi aydınlatırsan mutlu oluruz
ayrıca daradevill karşılaştırmana gelince burdaki oyuncu daha sempatikti o açıdan bu diziye başlamam iyi oldu :)
bu arada jesica jones (sanırım bir kaç bölüm izlemiştim :) ) daradevill (yine iki bölüm izlemiştim @Harunnn60 un kışkırtmalarıyla :) ) ve ve iron fist baştan sona izliyorum ilk defa şu el denen şey konusunda meraka kapıldım iron fisttte? demekki diğer marvel dizileri derine inmemiş tarikatlar müritler vesaire konusunda, bu dizi daha bir aydınlatıyor insanı :) luke cage in de ergenliği (daryl ) gösteriliyor dizide ... bu diziye yapılan eleştiriler genelde başroldeki danny i oynayan oyuncunun çok iyi bir dövüş ustası olmaması konusunda yapılıyor? eleştirilerede baktım daradeville diğer dizilerle karşılaştıranlarada baktım genelde eleştiriler bu yönde? oysa ben dövüş sahnelerinden çok konuya odaklanan birisiyim yani bu eleştirilerin bende etkisi sıfır :)
ama diziyi tüm bölümler itibariyle değerlendirirsek muhteşem değil tabiki çok iyide değil ama iyi bir dizi diyebilirim eksiklerini joy kapatıyor :)

gelelim bölüm yorumuna :)
bakuto el oğluymuş aha yine sürpriz işte:) el kötüyse tarikat iron fist i doğru yönlendirmiş oluyor el iyiyse tarikat niye iron fist i el e karşı kışkırttı yoksa danny yanlış tarikatamı düşmüş :) bu el bir adammı kadınmı dopmu neyin nesi onuda bilmiyoruz ne ayaktır :)
madam gao el in elemanıymışta sonramı kötü olmuş ?
yine harold muhteşem bir kötü olarak açıkları kapatıyordu bu bölüm:) harold kurul başkanı zenciyi öldürünce şirket tekrar joy , ward ve danny i kabul etti
collen in danny nin kaçmasına yardım etmesi ve kaçış sırasındaki dövüş sahneleri idare eder sahnelerdi
şu davos denen hergelede danny nin tarikattaşıymış :)
10.BÖLÜM yorumum beklediğim gibi çıktı ayoll :Z @Harunnn60
aa eve japon kız hain çıktı işte ayoll o bunak japon kadına çalısıyor sanırım :A
şarısın adamın sahneleri olmasa bomboş bölüm olucak :F
ama kızıyla olan sahnelerini sevmiyorum :A arap bir adamı öldürdüğü sahne güzeldi
sonra kzıına ben sözümü tutarım öldürmedim diyor :A
daniy gerçekten dövüşemiyor gibi yanı dövüş sahneleri biraz zayıf daniyin evet :A ıron fıst gücünüde çalıstıramadı bakalım ne olucak :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
fisk değil fist :) türkçeniz birbirinize baka baka morardı resmen :)
fist , joy ve colleen olacak :)
hhaha biz deredevilden bahsediyoruz cnm :A :A :A
Vincent_D%27Onofrio_as_Kingpin_in_Daredevil.jpg