Diğer Innocent Defendant (Mahkum) - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,249
Puanı
1,060
o emin eller ah deyince onunda kalleşlik yapacağını belirtmiş oldun :A ama nedense hep iyi biri olacakmış gibi düşünüyorum. Umarım öyle olur :A

Hayır kalleşlik yapmayacak bambaşka birşey izlede gör :A iyi biri olacak düşüncen doğru devam et o yönde :A

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
Aşırı heyecanlı ilerliyor. savcı ve 2 mahkum daha hapisten kaçtılar. Bu kez başarılı oldular ama dizinin ilk bölümünde savcı kaçıp yola çıkmıştı tek başına. o sahneyi daha izlemedik. Büyük olasılıkla yine hapise geri dönecektir.
Kızına tam kavuşcakken onu aldılar. Genç oğlan ölmese bari

Hem Squid Game hem de bu dizide arkadaş kazığı izliyoruz. Burdada diğer savcıdan böyle birşey gördük

• Beğendim
Reactions: Angelica

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
İşte şimdi keyifli oldu baya :Z
savcı kızınada kavuştu, bıçağı da teslim etmedi. Suçsuzluğunu ispat edecek artık. Bakalım ikiz ve savcı arkadaş ne yapacak.

• Harika
Reactions: Angelica

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
Dizi çok güzeldi. Evet yine çılgınlık modumu açıp 2 günde 18 saati diziye harcadım :A @MEnes @Araf
okadar heyecanlı ve sürükleyici oldu ki bitirmek zorundaydım. Dün ara verip bugüne bırakmak zor gelmişti :A

Aşırı tatmin olduğum bir final oldu. Dizinin ayrıca insanı güldüren sahneleri olması da ayrı bir zevk veriyordu. Hem yoran, hem de eğlendiren bir yönü vardı.

Mahkum dizisi olarakta arada İsmail Hacıoğlu'nun sahnelerine bakarım. Çok manyak bir karakter. Ayrıca hapishanedeki kişilerden kim hangi rolü oynuyor merak ediyorum.

Puanım 9.5/10
@Tolstoyevski @Angelica @Forumdash

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dizi çok güzeldi. Evet yine çılgınlık modumu açıp 2 günde 18 saati diziye harcadım :A @MEnes @Araf
okadar heyecanlı ve sürükleyici oldu ki bitirmek zorundaydım. Dün ara verip bugüne bırakmak zor gelmişti :A

Aşırı tatmin olduğum bir final oldu. Dizinin ayrıca insanı güldüren sahneleri olması da ayrı bir zevk veriyordu. Hem yoran, hem de eğlendiren bir yönü vardı.

Mahkum dizisi olarakta arada İsmail Hacıoğlu'nun sahnelerine bakarım. Çok manyak bir karakter. Ayrıca hapishanedeki kişilerden kim hangi rolü oynuyor merak ediyorum.

Puanım 9.5/10
@Tolstoyevski @Angelica @Forumdash
Her yapımdan puan kıran @Dosi, uzun zamandır ilk defa neredeyse tam puan verecekti. :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
@Dosi, Daredevil yorumundan sonra "ilginç" dedi. Yalnız Güney Kore dizileri bizden sayılır, ben yabancı dizi gözüyle bakmıyorum. :A
Baya 'yabancı' dizi izlemişliği var @Angelica 'nın. Bu biraz senin bana maç yorum konuları açarken sergilediğin tavır gibi oldu :A

Bu arada @Aserat madem Mahkum'u bıraktın, seni buraya alalım :A orjilnali izle tamamına hakim ol daha az sayıda bölümler ile :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Baya 'yabancı' dizi izlemişliği var @Angelica 'nın. Bu biraz senin bana maç yorum konuları açarken sergilediğin tavır gibi oldu :A

Bu arada @Aserat madem Mahkum'u bıraktın, seni buraya alalım :A orjilnali izle tamamına hakim ol daha az sayıda bölümler ile :A
Ben uğraşmayı seviyorum. @Angelica'nın savunmaya geçip tartışmaya başlaması çok iyi, yoksa elbette izliyordur. :A Gerçi çok fazla denk gelmiyorum yabancı dizi izlerken. :A Benjamin Button dayım (@The_Erinch) bu konuda daha aktif. Her yere etiket yapıyorum, çıldıracak yakında. :A

• Güldürdün