Netflix House of Cards 1. Sezon Yorumları

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Yedinci bölümde dizinin ruzgari dağıldı ilk 4 bolum kalitesi gidikce düşüyor. Ve sıkıcı olmaya başladı sanırım gelen kız keven Spacey bin kızı yoksa rusein bir gece birlikte olduğu bir kız için bu kadar caba anlamsız

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yedinci bölümde dizinin ruzgari dağıldı ilk 4 bolum kalitesi gidikce düşüyor. Ve sıkıcı olmaya başladı sanırım gelen kız keven Spacey bin kızı yoksa rusein bir gece birlikte olduğu bir kız için bu kadar caba anlamsız
gazeteci zoe kısımlarına geldinmi :) en güzel yerler oralardı :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
7 bolum oldu yahuu ilk bolum yorumunda yazdım gazeteci siyasi aşklarını
çıkar çıkmaz yeteneğini konuşturmuyordu kızcağız ilerleyen bölümlerde yeteneğini sergiliyordu :) ben o sahnelere geldinmi diye sormuştum :)

Anladım neyse sen sonuna kadar izle bakalım bizede dizide neler oluyor anlatırsin @destere
şaka maka ilk sezonu bitirecek @beyazsoy :)) umarım bölümleri atlatmıyordur :)

O daha duygulu oynuyor onun hikayesi sanki türk dizilerinin senaryolarınlarina daha yakin. Zoe atarli ergen gibi oynuyor. @destere sadece onu izliyordur dizide diğer hikâye onu satmaz gibi)))
kız hiçde atarlı ergen değil meslek aşkıyla yanıp tutuşan saygın bir gazetecei hatta arada bir meslek aşkıyla fazla yanınca kıza hararet basıyor o sahneler mükemmel sahneleri oluşturuyor :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Dizide olacaklar belli frencis sürekli dört ayağa düşecek herkesin açığını bir şekilde bulacak onları ekarte edecek
Yok hep öyle olmuyor sen izle şok olucaksın sezon finalinde filan biraz daha izle :D

@destere beyazsoy dizinin siyaset yönüyle ilgileniyor senin istediğin şeylerle ilgilenmiyor :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Her zaman kazanamayabilir ama genel olarak boyle hep bir numara dalevere zaaflara saldırı
Bu arada bu diziyi elestirdin ama yine amerika içerisinde en iyisi buldun
Benim merak ettiğim benim kredim yükseldi mi ? Yani hani @destere sana bir dizi önerse şüpheli yaklaşırsin
Ben önersem filan ?? )))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Bu arada bu diziyi elestirdin ama yine amerika içerisinde en iyisi buldun
Benim merak ettiğim benim kredim yükseldi mi ? Yani hani @destere sana bir dizi önerse şüpheli yaklaşırsin
Ben önersem filan ?? )))
@destere sarışın ver iran dizisi bile izler))) @Forumdash popüler dizilere bakıyor ama senin dizi zevkin iyi en azından cumartesi pazar birinci dizileri izliyon)))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
7 bolum sonrasını hic merak etmiyorum ama twd'de ise finali nasıl başlayacaklar onu merak ediyom tek. Finale kadar Twd de kötüler ve zombiler ile mücadele edilip durulucak

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yabancı dizi tabi .. türk dizilerde ailen ve sana uygunlari izliyon
Yok ben ailemle dizi izlemiyorum :X Ben TV'mi ayırdım onlardan. Yerlilerden 3 dizi izliyorum onları da biliyorsun zaten :X

7 bolum sonrasını hic merak etmiyorum ama twd'de ise finali nasıl başlayacaklar onu merak ediyom tek. Finale kadar Twd de kötüler ve zombiler ile mücadele edilip durulucak
TWD 10.sezona kadar senaryosu hazırmiş :X