Hollywood'un Rüya Çifti Boşanıyor!

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Çocuklara ne olacak acaba, esas konu bu aslında. Evlat edindiler, hatta kendileri de çocuk yapmıştı ve Angelina'nın da vardı. O konuda biraz karmaşıklık çıkabilir. :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,167
Puanı
1,061
Valla @mrt-06 'nın yazdığı gibi bana da pek inandırıcı gelmiyordu bu ilişki. Reklam amaçlı evlilik projesi gibiydi.

@OzaN gibi ben de JenniferAnistonsporlu olarak üzülmedim. :D

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Arada evlatlıklar da kaynamasın. Angelina teyzemiz sever çocukları bırakmaz onları :D

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Bana da açıkçası biraz reklam amaçlı bir araya gelmiş bir çift gibi görünüyorlardı, sürekli göz önünde olmalarından ötürü. Jennifer Aniston'ın da yeniden evlenmiş olsa bile ahı tuttu bence. :D Bu kadar sene birlikte olmaları bile mucize.

Ben o çocukların velayet durumunu merak ediyorum, Angelina Jolie hepsinin velayetini istemiş sanırım. Paylaşamazlarsa magazin basınına 1 yıllık malzeme çıkar bu işten.

Neyse son olarak Jennifer Aniston > Angelina Jolie :D :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
'New York Post'tan haber:

14370242_271299939930267_6602240580674336639_n.jpg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
Cidden şaşırtıcı bir gelişme oldu bu. :A

büyü ve ben yan yana gelmeyecek bir kelime emre :F

Brad Pitt ile Angelina Jolie ayrıldığına göre, bana kimse aşktan söz etmesin.

Yok artık, @berkann koş dediğin olmuş. :A

Ayrıca Marion'ın da eşi var. Büyük ihtimalle asılsızdır ama ne olacağı belli olmuyor. :X

ohhh sefam olsunn :Z Brad sonunda kurtuldu şu kadından dünyada en çok abartılan insandır belkide sıradan bir kadını göklere çıakrtıyorlar :F

Ben bu ikiliye hiçbir zaman inanmadım, bence başından beri reklam amaçlı bir evlilikti. Aralarında aşk olduğunu düşünmüyorum. :(

Yaa Angela yapılır mı bu? Benim de evliliğe dair tek umudum sizdiniz:p hayır grup kursaydınız piyasayı altüst edereiniz grupça :F

Swift'tin karakter olarak şaftı kayık :X

Baya şaşırtıcı bir şey olmuş, örnek çiftimiz de gitti. :F

@Çiğdem- brad gibi yakışıklı ama sürekli yeni kadına giden biriyle evlenceğine @destere veya @xemrexxx gibi biriyle evlen daha iyi .ss
Şu an brada öyle şeyler saydırıyorumki bunları buraya yazsam banlanırdım inşallah Angelina kendini toparlar ve daha güçlü bir kadın olur Piss Brad .ss

İyi olmuş. Jennifer Aniston'ını, Bizim Rachel'ımızı üzenlere iyi olmuş.:A
norveç hava yolları çiğdem-yiğit-vadikızı üçlüsünü los angelesa davet etmiş güzel reklam :A
CtC_UczWYAA1BL5.jpg

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Yok artık, @berkann koş dediğin olmuş. :A

Bir şey biliyoruz da konuşuyoruz tabee. :sunglasses:

Üzücü bir olay, yani sonuçta çocuklar var ortada. Tüm imkanlara sahipsin belki ama annen baban birlikte değil. Diğer taraftan eden bulur Angelina'cım. Hiç mi düşünmedim bu Brad benimle sevgilisi varken birlikte oldu ya aynısını bana da yaparsa diye. :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bir şey biliyoruz da konuşuyoruz tabee. :sunglasses:

Üzücü bir olay, yani sonuçta çocuklar var ortada. Tüm imkanlara sahipsin belki ama annen baban birlikte değil. Diğer taraftan eden bulur Angelina'cım. Hiç mi düşünmedim bu Brad benimle sevgilisi varken birlikte oldu ya aynısını bana da yaparsa diye. :D
Marion ile olan kısım uydurmaymış galiba. Brad çok içiyormuş, çok sinirliymiş falan ondan ayrılmak istiyormuş. :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Marion ile olan kısım uydurmaymış galiba. Brad çok içiyormuş, çok sinirliymiş falan ondan ayrılmak istiyormuş. :D

Aldatıldım diyemez herhalde. :D Gerçi Marion da Instagram hesabından bu olayla ilgili upuzun bir yazı yazmıştı, muhtemelen o da yalanladı ama yine de emin olamıyorum ben. Çıkar kokusu yakında. :D

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Jennifer Aniston'un Angelina'ya göre daha güzel bir milf olduğunu düşünürsek zaten Brad Pitt'in en başında hata yaptığı evlilik.Neyse Brad seni kıskandığımdan değil ama biraz değişiksin.Adana'da olsan kesin vurulurdun.

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Marion böyle bir şeye alet olmaz gibime geliyor ya eşiyle gayet mutluymuş. :D

Hiç belli olmaz Brad o da sonuçta. :D

Guillaume Canet'miş kocası. Bakar bakmaz aklıma Marion'la oynadıkları film -Jeux d'enfants- geldi. Kesin sette tanışmışlardır. :D Yeni bir setbody neden olmasın? :A