Hollywood'un Rüya Çifti Boşanıyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Hollywood'un Rüya Çifti Boşanıyor!

Csznz1cWAAAFs0X.jpg

Hollywood'un en ünlü çiftlerinden biri olan Brad Pitt ve Angelina Jolie yollarını ayırıyor.

2004'te 'Mr. & Mrs. Smith' filminin setinde tanışan Brangelina çifti, Brad Pitt-Jennifer Aniston ikilisinin ayrılmasına neden olduğu iddialarıyla sıkça gündeme gelmişti. Ancak bugün sürpriz bir gelişme yaşandı ve Jolie 12 yıllık hayat arkadaşı Pitt'ten boşanmak için mahkemeye başvurdu. Kısa zamanda gündemin tepesine oturan olaya Jolie'nin Brad Pitt-Marion Cotillard ilişkisinden şüphelenerek özel dedektif tutmasının neden olduğu iddia ediliyor.

2014'te dünya evine giren çiftin 3'ü öz, 3'ü evlatlık olmak üzere tam 6 çocuğu bulunuyor ve son iddialara göre Jolie hepsinin velayetini kendi üzerine almak istiyor.
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
ay ben şok :eek: çok üzüldüm @Çiğdem- le @vadikızı nın büyüleri dicem de adam 50 yaşına geldi .ss

ay neyse zaten ABD'lü kullarımız Brangelina çifti yerine Taylor Swift'i pazarlamaya karar vermişti dünyaya @faruk @Forumdash ın ergen starını bol bol görücez artık basında .ss

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
ay ben şok :eek: çok üzüldüm @Çiğdem- le @vadikızı nın büyüleri dicem de adam 50 yaşına geldi .ss

ay neyse zaten ABD'lü kullarımız Brangelina çifti yerine Taylor Swift'i pazarlamaya karar vermişti dünyaya @faruk @Forumdash ın ergen starını bol bol görücez artık basında .ss
Şaşırtıcı ama bir Jennifer Anistonsporlu olarak üzüldüğümü söyleyemeyeceğim. :A
Cidden şaşırtıcı bir gelişme oldu bu. :A
Sanırım olayın nedeni Angelina'nın Brad Pitt-Marion Cotillard ilişkisinden şüphelenerek özel dedektif tutmasıymış. :X

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Brad Pitt ile Angelina Jolie ayrıldığına göre, bana kimse aşktan söz etmesin.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

ohhh sefam olsunn :Z Brad sonunda kurtuldu şu kadından dünyada en çok abartılan insandır belkide sıradan bir kadını göklere çıakrtıyorlar :F

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Aşka olan inancımın zerre kadar kaldığı şu günlerde bu haberden sonra tamamen kaybolduğunu söylemeliyim :A Acaba ne kadar nafaka ödeyecek Brad kardeşim :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben bu ikiliye hiçbir zaman inanmadım, bence başından beri reklam amaçlı bir evlilikti. Aralarında aşk olduğunu düşünmüyorum. :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yaa Angela yapılır mı bu? Benim de evliliğe dair tek umudum sizdiniz:p hayır grup kursaydınız piyasayı altüst edereiniz grupça :F

Swift'tin karakter olarak şaftı kayık :X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
Yaa Angela yapılır mı bu? Benim de evliliğe dair tek umudum sizdiniz:p hayır grup kursaydınız piyasayı altüst edereiniz grupça :F

Swift'tin karakter olarak şaftı kayık :X
ben bilmem abd dışişleri bakanlığı yetkilileri öyle belirlemiş birkaç yıl içinde mülteci kamplarını ziyarete gelebilir kendisi :F

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Marion Cotillard evli gibi bir şey değil miydi ya? :D Bu şov sektörü çok acayip.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
@Çiğdem- brad gibi yakışıklı ama sürekli yeni kadına giden biriyle evlenceğine @destere veya @xemrexxx gibi biriyle evlen daha iyi .ss
Şu an brada öyle şeyler saydırıyorumki bunları buraya yazsam banlanırdım inşallah Angelina kendini toparlar ve daha güçlü bir kadın olur Piss Brad .ss

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İyi olmuş. Jennifer Aniston'ını, Bizim Rachel'ımızı üzenlere iyi olmuş.:A