Hezarfen Galata'dan Uçuyor

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Yılmaz'ı da küçümseme şimdi Kavak Yelleri'nde birbiriyle olmayan kalmadı bu kadar çok kombinasyonda ilişki yazmak her babayiğidin harcı değil. :F
Kavak Yelleri Gökhan Horzum sayesinde o kadar başarılı oldu. Gökhan bırakıp diziyi komple Yılmaz'a teslim ettiler senin dediğin oldu :D Telef oldu dizi :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Kavak Yelleri Gökhan Horzum sayesinde o kadar başarılı oldu. Gökhan bırakıp diziyi komple Yılmaz'a teslim ettiler senin dediğin oldu :D Telef oldu dizi :D
Aslı yurtta kalıyordu, o sezon en beğendiğim sezonudur. Gökhan Horzum var mıydı o sezonda da? :D

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Neyse eleştiriyorum ama böyle bir tarihi olayın dizide yer alması iyi bir şey.Kötü çekmişler olabilir. Yine de Cariye kavgası izlemekten iyidir :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,462
Puanı
1,061
Her konuda elemin kederin dibine vuran sokak totosuna bu konuda katiliyor olman bile sahte bizliginin kaniti totalcan :A olmamıß atsan nolur :A @mrt-06

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet o bölümleri yazıyordu. Dağhan ayrılınca o da gitti diye hatırlıyorum :D
Aslı yurtta kalıyordu, o sezon en beğendiğim sezonudur. Gökhan Horzum var mıydı o sezonda da? :D
Ben efe ilk ayrıldığında diziyi bırakmıstım sonra mine aslıyı efe yasıyor diye kandırırken tekrar efe çıkacak ortaya diye tekrar izlemeye baslamıstım :A 2.kez diziye gelince tekrar popülelliğini kazanmıstı dizi ama 2. kez efeyi tekrar öldürdüler tekrar bıraktım sonra final bölümünü izlemiştim Efe yine ortaya çıkıcak diye haberler ortaya atılmıstı ama çıkmadı :(

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,462
Puanı
1,061
Gerçek bizi bu kadar takip edip bir şeyler kapmaya çalışmanı anlıyorum canım ama kime ne atmışım ona da karışamazsın. :A
Misal ben @Çiğdem- le ayni düşünsen ''biz'' lik makamim tehlikeye girer biz olmanin ilk kurali düzgün kişilerle hareket etmektir deniz marukuna bile ( ki kendisinin total saftirikligini bilirsin) elem yapabilen biriyle ayni düşünmen gerçek biz olmadiginin kaniti :A

Tabi ki de karismiyoruz ama her hareketin bir anlami var neticede:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben efe ilk ayrıldığında diziyi bırakmıstım sonra mine aslıyı efe yasıyor diye kandırırken tekrar efe çıkacak ortaya diye tekrar izlemeye baslamıstım :A 2.kez diziye gelince tekrar popülelliğini kazanmıstı dizi ama 2. kez efeyi tekrar öldürdüler tekrar bıraktım sonra final bölümünü izlemiştim Efe yine ortaya çıkıcak diye haberler ortaya atılmıstı ama çıkmadı :(
Finali saçma sapan bitti zaten hepsi suya atladı bitti. :F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Finali saçma sapan bitti zaten hepsi suya atladı bitti. :F
çok iyi hatırlıyorum ayoll efe final bölümünde olucak diye kesin bilgili haberler çıkmıstı finalin son sahnesine kadar efeyi bekleyerek izledim en son oda suya atlasa iyi olurdu ama kandırılırdık ayoll :A :A :A

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Neredeyse bende öyle. 3.sezonu hiç izlememiştim :D Onu da hatırlıyorum herkesi kandırdılar :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Misal ben @Çiğdem- le ayni düşünsen ''biz'' lik makamim tehlikeye girer biz olmanin ilk kurali düzgün kişilerle hareket etmektir deniz marukuna bile ( ki kendisinin total saftirikligini bilirsin) elem yapabilen biriyle ayni düşünmem gerçek biz olmadiginin kaniti :A

Tabi ki de karismiyoruz ama her hareketin bir anlami var neticede:A
Bunlar senin çakma bizlik kuralların beni bağlamıyor. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben de zaten onun icin basladim diziye off the map dizisinde amazon ormanlarinda yerel halki tedavi ediyidi yanci rolündrydi baktim burada başrole gelmiş kscirmayayim drdim:A
julia ya sarkmayalım kullanım hakkını zamanında almıştım kızın, her türlü bana aittir :)

Yanlış bilgilendirme yapmayalım tarihte ilk uçan Hezarfen Çelebi değildir :D Endülüslü bir fizik adamı uçmayı başarıyor ilk. :D
sende yanlış biliyorsun:) hazarfen ne ilk nede sonraki uçan kişidir uçtuğuna dair tüm bilgiler dedikodudan ibarettir? herhangi bir tutarlı belge yoktur uçtuğuna dair .. adam sadece uçmaya heves etmiştir o kadar :)

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
julia ya sarkmayalım kullanım hakkını zamanında almıştım kızın, her türlü bana aittir :)

sende yanlış biliyorsun:) hazarfen ne ilk nede sonraki uçan kişidir uçtuğuna dair tüm bilgiler dedikodudan ibarettir? herhangi bir tutarlı belge yoktur uçtuğuna dair .. adam sadece uçmaya heves etmiştir o kadar :)
Şöyle bir şey var ben ilk kişinin başkası olduğunu söylemeye çalıştım :D Dediğin doğru olabilir. Evliya Çelebi, Seyahatnamesine hiç yaşanmadan kendi aklından eklemiş olabilir. Araştırmadım detayını bilmiyorum. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şöyle bir şey var ben ilk kişinin başkası olduğunu söylemeye çalıştım :D Dediğin doğru olabilir. Evliya Çelebi, Seyahatnamesine hiç yaşanmadan kendi aklından eklemiş olabilir. Araştırmadım detayını bilmiyorum. :)

evliya çelebiyle bu dizide yanyanalar yani yalancının şahidi şıracı misali :)