HBO 3 Dizisine Yeni Sezon Onayı Verdi!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Harunnn60 yeni bir haber konusu açtı

game-of-thrones-season-6-poster.jpg

Kablolu kanal olan HBO'dan hayranlarına müjde!

HBO, reyting rekortmeni olan Game Of Thrones'e 7.sezon onayını verdi. Böylece dizi 6.sezonu başlamadan 7.sezon onayını erkenden kapmış oldu. Dizinin 7.sezonu 2017 yılında yayınlanacak.

Veep ve Silicon Valley'e de yeni sezon onayı veren kanal böylece 3 dizisine de erkenden onay vermiş oldu.

veep-and-silicon-valley.png

o-HBO-STREAMING-facebook.jpg

Orijinal formatta oku

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Harunnn60 yeni bir haber konusu açtı

game-of-thrones-season-6-poster.jpg

Kablolu kanal olan HBO'dan hayranlarına müjde!

HBO, reyting rekortmeni olan Game Of Thrones'e 7.sezon onayını verdi. Böylece dizi 6.sezonu başlamadan 7.sezon onayını erkenden kapmış oldu. Dizinin 7.sezonu 2017 yılında yayınlanacak.

Veep ve Silicon Valley'e de yeni sezon onayı veren kanal böylece 3 dizisine de erkenden onay vermiş oldu.

veep-and-silicon-valley.png

o-HBO-STREAMING-facebook.jpg

Orijinal formatta oku

GOT için yeni sezon onayı bekleniyordu zaten o çantada keklik :) diğer iki dizi benlik değil @sürgünüm le @OzaN ın dizileri :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Üçü de çok iyi dizi. Bütün sevdiğim HBO dizileri arka arkaya yayınlanıyorlar ve üçü de başlamadan onay aldı ne hoş. :)

Yalnız GoT sekizinci sezon son diyorlar. :(

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
game of thrones 7.sezon 7 bölüm 8.sezon 6 bölüm olacak diyolla yakında sherlocka bağlarlar.ss

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sinema filmi değil de spin off dizisi istiyorum ben. Çılgın kralı falan anlatabilirler mesela? :)
Zaten öyle bir şey yapılacaksa tek dizi yetmez anlatmaya. Çok geniş bir evren. Çok fazla yan hikaye var. :) Ben ana hikayenin bitişi için film isterim, spin off olsa da hayır demem tabi. :)

Var öyle söylentiler bence yapsınlar çok mu zor acaba.

Bende TWD'nin sinema filmini çok istiyorum İnşAllah oda gelecekte olur. :A
Şimdi durum şu. Bu dizinin sırf 10 bölüm için 100 milyon dolar maliyeti var diye okumuştum. :) Sinema olursa en az 200 e çıkacaktır. Bu taşa girerlermi bilemem ama gişe rekorları kırar yani çıkarsa da, masraf önemli olmaz. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Zaten öyle bir şey yapılacaksa tek dizi yetmez anlatmaya. Çok geniş bir evren. Çok fazla yan hikaye var. :) Ben ana hikayenin bitişi için film isterim, spin off olsa da hayır demem tabi. :)

Şimdi durum şu. Bu dizinin sırf 10 bölüm için 100 milyon dolar maliyeti var diye okumuştum. :) Sinema olursa en az 200 e çıkacaktır. Bu taşa girerlermi bilemem ama gişe rekorları kırar yani çıkarsa da, masraf önemli olmaz. :)
Star Wars gibi olup hep devam eder umarım GoT evreni. Olmasa da eldekileri dönüp dolaşıp izleriz ne yapalım. :):)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Star Wars gibi olup hep devam eder umarım GoT evreni. Olmasa da eldekileri dönüp dolaşıp izleriz ne yapalım. :):)
Umarım olur öyle. Hbo satarsa alsın sağlam bir yapım şirketi ordan yürüsünler. :) Yok Hbo kendine güvenirse zaten kendi filmleri de var. Yapsınlar biz de izleyelim. :) Tabi diğer filmleri gibi az masraflı olmayacaktır. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Umarım olur öyle. Hbo satarsa alsın sağlam bir yapım şirketi ordan yürüsünler. :) Yok Hbo kendine güvenirse zaten kendi filmleri de var. Yapsınlar biz de izleyelim. :) Tabi diğer filmleri gibi az masraflı olmayacaktır. :)
normal kitap serisi bitmiş got un? seriyi okuyanlar öyle diyor, şimdi bizim izleyeceklerimiz kitap serisinden sonraki bölümleri içeriyor :) çok güzel olmuş bu durum.. seriyi okuyanlar habire spoiler pırtlatıp moralimizi bozuyorlardı şimdi bizimle eşit durumdalar :))

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
normal kitap serisi bitmiş got un? seriyi okuyanlar öyle diyor, şimdi bizim izleyeceklerimiz kitap serisinden sonraki bölümleri içeriyor :) çok güzel olmuş bu durum.. seriyi okuyanlar habire spoiler pırtlatıp moralimizi bozuyorlardı şimdi bizimle eşit durumdalar :))
Kitaplara yetiştik evet. Bu sezon geçeceğiz. Ama kitaptan saptıkları bazı yerler var, olması gereken karakterler, onları almamışlar, ben de isterdim o karakterleri mesela. :) Kitap okuyanlar buna kızıyor genelde. :)
Yeni kitap da bu yıl içerisinde gelecek sanırım George dede yetiştirirse. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kitaplara yetiştik evet. Bu sezon geçeceğiz. Ama kitaptan saptıkları bazı yerler var, olması gereken karakterler, onları almamışlar, ben de isterdim o karakterleri mesela. :) Kitap okuyanlar buna kızıyor genelde. :)
Yeni kitap da bu yıl içerisinde gelecek sanırım George dede yetiştirirse. :)
kitaptan saptıklarında kitabı okuyanlar rahatsız oluyor :) oysa benim gibi seriden habersiz olanlar herşeyin ilkini diziyle yaşıyor? o açıdan biz gidişattan memnunuz:) zaten aklımızda olmayan bir karakterin dizide olmaması sorun olmuyor :)
ama gerçekten şu kitap işi sinir bozucuydu ne zaman izlediğim bölümden bahsetsem seriyi okuyan uyanık vatandaşın biri devamını sölümmüüü? diye tehtit savuruyordu :) şimdi sülesin bakalım ne sölücek :))

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
kitaptan saptıklarında kitabı okuyanlar rahatsız oluyor :) oysa benim gibi seriden habersiz olanlar herşeyin ilkini diziyle yaşıyor? o açıdan biz gidişattan memnunuz:) zaten aklımızda olmayan bir karakterin dizide olmaması sorun olmuyor :)
ama gerçekten şu kitap işi sinir bozucuydu ne zaman izlediğim bölümden bahsetsem seriyi okuyan uyanık vatandaşın biri devamını sölümmüüü? diye tehtit savuruyordu :) şimdi sülesin bakalım ne sölücek :))
Artık o konuda bir rahatlık var tabi. Ama bilsen işlenmeyen karakterleri için giderdi, sen de isterdin. :) Burada bahsetmeye gerek yok tabi, araştırıp bulabilirsin. :)