Haziran'da Görüşmek Üzere!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
7 Ocak 2012'de başladığım forum serüvenine zorunlu ara.

Uzun zamandır beklediğim askerlik artık geldi çattı. Birçoğunuz belki gitmemi dört gözle bekliyorsunuz, birçoğunuz da belki üzülüyorsunuz bilemiyorum ama bu uzun süren forum hayatımda ikinci ailem olarak gördüğüm, reelde de birçok arkadaşla tanıştığım, hayatımın büyük kısmını harcadığım forumumuza askerlik arası veriyorum. Ayrılıklar ne yazık ki her evrede karşımıza çıkabiliyor ama geri dönüşlü bir ayrılık olacağından çok da üzülmüyorum.

Foruma sanırım bugüne dek sadece 1 aylık bir ara vermiştim ama bu ara yaklaşık 5,5 aylık bir ara olacak ve kısmetse Haziran ayında da kaldığım yerden devam edeceğim. :D

Konuyu şimdi açtım ki gidene kadar bir iki kelam daha edebilelim diye. Kısmetse Cuma günü birliğime (İstanbul Maltepe) teslim olacağım. Ziyarete gelmek isteyenler buyursunlar. :D

Acemilik bittikten sonra 1 gün eve gelme durumum olduğu takdirde sizlere küçük bir selam veririm yine. Onun dışında usta birliğinde internet cafeye girebilir miyim bilmiyorum ama girersem görüşürüz. :D

Vedam Cuma günü ama şimdiden hoşça kalın, hakkınızı helal edin gençler. Bu aileye değer verdiğimi de unutmayın. Hepiniz buranın birer tuğlası gibisiniz biriniz eksilirse temeli sarsılır. :)

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Canım benim kendine çok iyi bak, bizim de iyi kötü zamanlarımız oldu. Unuttuk gitti, varsa hakkım helal olsun.

Dört gözle dönüşünü bekliyoruz, ra sıra haber edersin zaten. :bhr:

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Canım benim kendine çok iyi bak, bizim de iyi kötü zamanlarımız oldu. Unuttuk gitti, varsa hakkım helal olsun.

Dört gözle dönüşünü bekliyoruz, ra sıra haber edersin zaten. :bhr:
Teşekkür ederim seninle zaten Pembe ile Menekşe gibiyiz biz onları o yüzden çok göz önüne almadım. :D

Etmeye çalışacağım inşallah. :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Keşke gitmesen. Ama yapacak bir şey yok maalesef. Bizlerin elinden gelen tek şey, senin sağlıklı bir şekilde geri dönüşünü beklemek. Umarım sapasağlam geri gelirsin. Eksikliğin hissedilecek. :(

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,167
Puanı
1,061
Kendine iyi bak oralarda, dört gözle bekliyoruz dönmeni. Hakkimiz varsa helal olsun. Görüsmek üzere :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Keşke gitmesen. Ama yapacak bir şey yok maalesef. Bizlerin elinden gelen tek şey, senin sağlıklı bir şekilde geri dönüşünü beklemek. Umarım sapasağlam geri gelirsin. Eksikliğin hissedilecek. :(
Ben de özleyeceğim seni teşekkür ederim güzel dileklerin için. Umarım sapasağlam dönerim. :)

Kendine iyi bak oralarda, dört gözle bekliyoruz dönmeni. Hakkimiz varsa helal olsun. Görüsmek üzere :D
Teşekkür ederim Ömercan. Dönüşüm muhteşem olacak inşallah. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Vay be zaman geldi demek :( Kendine çok çok iyi bak canım arkadaşım, @gözlemci kesin eker ama acemiliği bitirmeden pastayla ziyaretine geleceğim :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Eskisi gibi samimi olacağımı sanmıyorum kendi kendine tavır aldın hoş olmayan bir cümle kurarak araya böyle zamanlar girince insan problemsiz ayrılmak ister tabii o yüzden helalleşmek isterim varsa hakkım helal olsun ama dediğim gibi döndüğünde de samimi olmayı düşünmüyorum.

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,154
Puanı
410
Hayırlı teskereler, sen yokken Kırgın Çiçekler'in başı eğik, karnı aç, gözleri yaşlı :T :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
uzun uzadıya yazmayayım kısa ve öz yazayım şimdi uzatırsam kesin bir yerden sonra kalaylamaya başlarım rahat durmam :)
sana kolay gelsin @denizz19 , yolun açık olsun :) hayırlı teskereler ...

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Vay be zaman geldi demek :( Kendine çok çok iyi bak canım arkadaşım, @gözlemci kesin eker ama acemiliği bitirmeden pastayla ziyaretine geleceğim :A
Bekliyor olacağım. :A

Eskisi gibi samimi olacağımı sanmıyorum kendi kendine tavır aldın hoş olmayan bir cümle kurarak araya böyle zamanlar girince insan problemsiz ayrılmak ister tabii o yüzden helalleşmek isterim varsa hakkım helal olsun ama dediğim gibi döndüğünde de samimi olmayı düşünmüyorum.
Ben seni samimiyet adı altına etiketleyerek karşılık bekliyorsam ve hatalı olan senken bile eski samimi şeklimle olamayacağım diyorsan o senin kendi vicdanındır. Yazmadım farz et hakkın da varsa haram olsun bana. :)

Hayırlı teskereler, sen yokken Kırgın Çiçekler'in başı eğik, karnı aç, gözleri yaşlı :T :A
Dert etme koruyan adamlarım var :A

Kendine iyi bak sağ salim dönüşünü bekleyeceğiz. Özleyeceğim yorumlarını. :bhr:
Teşekkür ederim ben de senle yazışmalarımı özleyeceğim gerçi kerpetenle yorum alıyorum ağzından ama olsun. :A

uzun uzadıya yazmayayım kısa ve öz yazayım şimdi uzatırsam kesin bir yerden sonra kalaylamaya başlarım rahat durmam :)
sana kolay gelsin @denizz19 , yolun açık olsun :) hayırlı teskereler ...
Teşekkür ederim desterecim sıvayabilirsin sıkıntı Yok. :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Bekliyor olacağım. :A

Ben seni samimiyet adı altına etiketleyerek karşılık bekliyorsam ve hatalı olan senken bile eski samimi şeklimle olamayacağım diyorsan o senin kendi vicdanındır. Yazmadım farz et hakkın da varsa haram olsun bana. :)

Dert etme koruyan adamlarım var :A

Teşekkür ederim ben de senle yazışmalarımı özleyeceğim gerçi kerpetenle yorum alıyorum ağzından ama olsun. :A

Teşekkür ederim desterecim sıvayabilirsin sıkıntı Yok. :D
Her zamanki hallerin pişkin pişkin artislik yap sonra vicdan muhasebi yap yemezler bilader umrumda değilsin güle güle.