Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy Yeniden Aynı Dizide mi Rol Alacak?

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
dizi kolik yeni bir haber konusu açtı

Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy Yeniden Aynı Dizide mi Rol Alacak?

10481166_929723983709590_4583628484702516320_n.jpg

Genco, Aşk-ı Memnu, Adını Feriha Koydum ve Maral gibi dizilerde rol alan güzel ve başarılı oyuncu Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy aynı dizide yeniden bir araya mı gelecek?

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği ve Eylül ayında ekrana gelecek olan Köstebek (The Departed) filminden esinlenilecek olan, başrolünde Çağatay Ulusoy'un yer alacağı dizide Ulusoy'un partneri için Ay Yapım'ın Hazal Kaya ile görüştüğü öğrenildi!

MERVE BOLUĞUR REDDETTİ!

Daha önce Merve Boluğur ile görüşen Ay Yapım'ın patronu Kerem Çatay, Boluğur'un yeni sezonda yine ekranlarda yer almamak istememesi üzerine daha önce Kara Sevda dizisi için görüşmüş olduğu ancak bir takım aksaklıklardan dolayı Hazal Kaya ile anlaşamaması üzerine bu dizi için yeniden bir araya geldi.

Maral dizisinden sonra almış olduğu aşçılık eğitimini başarıyla tamamlayan Hazal Kaya İtalya'da restoran açmayı planlıyordu ancak gelen dizi teklifleri üzerine restoranını İstanbul'da açmaya karar verdi. Kaya'nın Ay Yapım'dan gelen teklife ise olumlu bakarak Kerem Çatay ile prensipte anlaştığı belirtiliyor.

Ertan Kurtulan'ın senaryosunu kaleme alacağı dizide Çağatay Ulusoy'un canlandıracağı karakter ile karşı karşıya gelecek olan kötü adam rolüne ise geçtiğimiz günlerde Ay Yapım ile anlaşan Kerem Bursin'in düşünüldüğü ve dizinin Star TV'de ekranlara geleceği gelen bilgiler arasında.
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,151
Puanı
410
geçen günlerde Elif Usman senaryoyu yazmayacak diye haber açıldı

hangisi doğru ? :)

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Uzun bir aradan sonra izleyebileceğim bir Türk dizisi hatta dizi geliyor kankee artık dizinin yorum konusundan çıkmayız. :X

Yalnız keşke Merve Boluğur'da olsaymış dizide. :T: Hazal, Çağatay, Merve ve Kerem'li dizi bomba gibi olurdu bomba. Son yılların en iyi oyuncu kadrosuna ve başrollerine sahip bir dizi olurdu...

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Uzun bir aradan sonra izleyebileceğim bir Türk dizisi hatta dizi geliyor kankee artık dizinin yorum konusundan çıkmayız. :X

Yalnız keşke Merve Boluğur'da olsaymış dizide. :T: Hazal, Çağatay, Merve ve Kerem'li dizi bomba gibi olurdu bomba. Son yılların en iyi oyuncu kadrosuna ve başrollerine sahip bir dizi olurdu...
Konusu güzel olur umarım. Ben Ay Yapım dizilerini pek sevmiyorum konuları çok kötü oluyor Forumdash duymasın :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hazalın rolü fazla değildi filmde:X bizde senaryo bulamadıkça aşka saracaklar belli. Amamgüzel olacak gibi:X Ay yapım geri dönüyor, baş düşmanlara duyrulur:A @xemrexxx

Konusu güzel olur umarım. Ben Ay Yapım dizilerini pek sevmiyorum konuları çok kötü oluyor Forumdash duymasın :A
Iyy bi düşman da burda varmiş:A ablik oldugundan sen izleyemezsin tabi:A

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Polisiye ve aşk dizisi olacakmış. Hazal iki erkek arasında kalan kadını canlandıracakmış imzalar atılırsa. Erkeklerde erkek yalnız hee, biri Çağatay diğeri Kerem. :X

Hazalın rolü fazla değildi filmde:X bizde senaryo bulamadıkça aşka saracaklar belli. Amamgüzel olacak gibi:X Ay yapım geri dönüyor, baş düşmanlara duyrulur:A @xemrexxx

Benim duyduğum kadarıyla Medcezir gibi sadece esinlenme yapılacak genel hikayede. Medcezir'in orjinalinde de biliyorsun normalde Mira'nın ölmesi gerekiyordu. Hatta bir çok farklı konu ve hikaye vardı fakat birebir uyarlama yapılması mümkün bir dizi olmadığı için sadece esinlenilmişti. :X Biliyorsundur az çok Medcezir'in orjinalini de. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Yok ben düşman değilim ama yaptığı dizi konularını sevmiyorum genelde. :A

Polisiye ve aşk dizisi olacakmış. Hazal iki erkek arasında kalan kadını canlandıracakmış imzalar atılırsa. Erkeklerde erkek yalnız hee, biri Çağatay diğeri Kerem. :X

Benim duyduğum kadarıyla Medcezir gibi sadece esinlenme yapılacak genel hikayede. Medcezir'in orjinalinde de biliyorsun normalde Mira'nın ölmesi gerekiyordu. Hatta bir çok farklı konu ve hikaye vardı fakat birebir uyarlama yapılması mümkün bir dizi olmadığı için sadece esinlenilmişti. :X Biliyorsundur az çok Medcezir'in orjinalini de. :A
Kerem ile yakışmazlar :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Zaten filmden uyarlama oldugu için çok sapacaklardır sorun değil birebir beklemiyorum:X ama finali filmin finali gibi olsun:Z
Yok ben düşman değilim ama yaptığı dizi konularını sevmiyorum genelde. :A

Kerem ile yakışmazlar :F
Aşkı memnu da mı izlemedin:eek: onu bari izleseydin:X

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Derhal yazın izlşyorsun:F

Noldu yurt dişina satma kriterlerin:F tnsyi ne zamandan beridir ciddiye alır olur oldun sen:F bi dediğin bi dediğini tutsun be:F sanki tns de dizi izleniyor artık:F
:A Final bölümüne bakmıştım çok yapmacıktı sadece Beren'in annesinin şaftı kaymıştı orası güzeldi :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
Derhal yazın izlşyorsun:F

Noldu yurt dişina satma kriterlerin:F tnsyi ne zamandan beridir ciddiye alır olur oldun sen:F bi dediğin bi dediğini tutsun be:F sanki tns de dizi izleniyor artık:F
Ne alakasi var şimdi senin şirket kpa ve kss ile dibi gördü artik yurtdişinda etkileri yok endemol kulumuz yerini aldi :A herkese yurtdişi eklicek halimiz yok

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Zaten filmden uyarlama oldugu için çok sapacaklardır sorun değil birebir beklemiyorum:X ama finali filmin finali gibi olsun:Z

Aşkı memnu da mı izlemedin:eek: onu bari izleseydin:X
Ben filmi izlemedim. Filmi izlersem diziye çok adapte olamam, ileride olacakları tahmin edeceğimden dolayı. Sadece konusunu okudum, konusunu da zaten baya beğendim ama dizi olacağından senin dediğin gibi hikayeyi baya derinleştireceklerdir. Suskunlar gibi olur diye tahmin ediyorum. Hem aşk, hem heyecan, bakalım ya merakla bekliyorum. :X

Keşke AFK gibi bir dizi olsa :(

Aşk-ı Memnu da izlemedim :F
AFK gibi bir dizi daha da gelmez kankee ama çok kaliteli bir dizi olacağından şüphem yok. Çağatay bayadır silah eğitimi alıyor dizi için. :X

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ben filmi izlemedim. Filmi izlersem diziye çok adapte olamam, ileride olacakları tahmin edeceğimden dolayı. Sadece konusunu okudum, konusunu da zaten baya beğendim ama dizi olacağından senin dediğin gibi hikayeyi baya derinleştireceklerdir. Suskunlar gibi olur diye tahmin ediyorum. Hem aşk, hem heyecan, bakalım ya merakla bekliyorum. :X

AFK gibi bir dizi daha da gelmez kankee ama çok kaliteli bir dizi olacağından şüphem yok. Çağatay bayadır silah eğitimi alıyor dizi için. :X
Hadi inşallah diyelim :A