Hazal Benli 'Kırgın Çiçekler' Kadrosunda!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
denizz19 yeni bir haber konusu açtı

Hazal Benli 'Kırgın Çiçekler' Kadrosunda!

kara-yazi-dizisi-irem-hazal-benli-kimdir.jpg

Atv ekranlarında 3.sezonu için geri sayıma başlayan NTC Medya imzalı fenomen dizi Kırgın Çiçekler'e yepyeni oyuncu takviyesi.​

Başrollerini İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan ve Esra Dermancıoğlu gibi isimlerin paylaştığı sevilen diziye katılan isim ise son olarak Deniz Yıldızı, Bu Şehir Arkandan Gelecek ve Kara Yazı dizilerinde rol alan Hazal Benli olacak. Oyuncu dizide polis karakterine hayat verecek. Bilindiği üzere diziye son olarak Burak Tozkoparan'da dahil olmuştu. O da bir polis karakterine hayat verirken ayrıca Eylül'ün de sevgili adayı olacak.​

Kırgın Çiçekler yeni sezonuyla 18 Eylül'de Atv'de.​

FAV10 ÖZEL​
Orijinal formatta oku

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Serkan, Eylül ile bir ara problemler yaşadı sonrasında o zamanlar Cemre Serkan ile hep ilgilendi ve gönülleri kaydı birbirlerine :F

Bu sezon bekliyoruz seni de o zaman :A

Bence iyi yapmışlar ama Serkan dizinin başrollerinden biri bu kadar 2.plana atmasalardı keşke, Aras Aydın'da Cemre'ye partner diye duymuştum :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bence iyi yapmışlar ama Serkan dizinin başrollerinden biri bu kadar 2.plana atmasalardı keşke, Aras Aydın'da Cemre'ye partner diye duymuştum :A
Muhtemelen değişim yaşandı Aras Aydın yerine Burak Tozkoparan geldi. Cemre'nin partneri Serkan zaten. :D Ayrıca bu sezon yeni yetimhanede ve yeni üniversitede olacaklar. Okan Üniversitesi ve Kadıköy Kız Yetiştirme Yurdu :D

Çirkinmiş beğenmedim. Bununun yanındaki çıban galiba.
Hazal Benli işte ben o :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Muhtemelen değişim yaşandı Aras Aydın yerine Burak Tozkoparan geldi. Cemre'nin partneri Serkan zaten. :D Ayrıca bu sezon yeni yetimhanede ve yeni üniversitede olacaklar. Okan Üniversitesi ve Kadıköy Kız Yetiştirme Yurdu :D

Hazal Benli işte ben o :A

Bir şey diyicemde 18 yaşından sonra yetimhaneden ayrılınmıyor mu? (b)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Yeni oyuncular açıklamaya başlandı yeni sezona da az kaldı,Serkan Eylül yeni sezonda tekrar birlikte olmalılar:)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme: