''Hayata Gülümse'' Dizisinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

''Hayata Gülümse'' Dizisinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu!

2b3fb586-db84-409b-b6ac-70d59ccde596.jpg

Show Tv'nin yeni ve iddialı dizisi ''Hayata Gülümse''nin oyuncu kadrosu belli oldu!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği ve bir Kore dizisi Smile You'dan uyarlanacak olan ''Hayata Gülümse'' dizisinin başrollerinde Erdal Özyağcılar, Asrı Bekiroğlu, Seray Kaya, Erkan Sever, Sermet Yeşil ve Pamir Pekin yer alıyor. Yönetmenliğini Serdar Gözelekli'nin yaptığı dizinin yaz aylarında karşımıza çıkması bekleniyor.

''Hayata Gülümse'' yakında Show'da!

Kaynak: Ranini.tv
Orijinal formatta oku

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ben böyle iyiyim, ben gelince konu açamadın onun kıskançlığını yaşıyorsun. :A
Ah canım benim ben o kadar twitter başında konu için beklemiyorum eskisi gibi o çok eskidendi. Twitter da dolaşırsam o an görürsem açıyordum ama sen maşallah hiç çıkmıyorsun ki konudaşlarına yardım etmiyorsun. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İzliyorum harika :Z
Kanalı Show olunca tabii. :A

Ah canım benim ben o kadar twitter başında konu için beklemiyorum eskisi gibi o çok eskidendi. Twitter da dolaşırsam o an görürsem açıyordum ama sen maşallah hiç çıkmıyorsun ki konudaşlarına yardım etmiyorsun. :A
Ben hiç Twitter'da konu beklemiyorum ki. :A Bazen özel haberleri açmak için araştırma yapıyorum onları da hafta 1 ya açarım ya açmam. :A

Kıskanıyosun beni, sen hep beni kıskandın zaten. :A Ben öyle dizi izliyorum, izlerken arada sitelere bakıp çıkıyorum. :bhr:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kanalı Show olunca tabii. :A

Ben hiç Twitter'da konu beklemiyorum ki. :A Bazen özel haberleri açmak için araştırma yapıyorum onları da hafta 1 ya açarım ya açmam. :A

Kıskanıyosun beni, sen hep beni kıskandın zaten. :A Ben öyle dizi izliyorum, izlerken arada sitelere bakıp çıkıyorum. :bhr:
Ben sevdiğim insanı hiç kıskanmadım bu güne kadar. :ok: