Hayat Sevince Güzel'deki Kavganın Perde Arkası Netleşti!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Hayat Sevince Güzel'deki Kavganın Perde Arkası Netleşti!

74a7ba1304eba6bd1f3176478faa5107.jpg

Bilindiği üzere FOX'un sevilen dizisi Hayat Sevince Güzel'de hafta başında yaşanan bir gelişme magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği dizinin kadrosunda yer alan Ali Erkazan'ın sete sürekli geç kalmasından şikayetçi olduğu Hakan Meriçliler ile kavga ettiğine yönelik haberler çıkarken olayın perde arkası ise merak edilmeye başlanmıştı. Hürriyet gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu'nun taraflarla yaptığı röpörtajlarda olay ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

Erkazan'ın perspektifinden:

Meriçliler'in perspektifinden:

Öte yandan dizi ekibinin kaldığı otelin genel müdürü olan Ercüment Kaldırımcı da söyledikleriyle Meriçliler'i onayladı:

Bilindiği gibi yaz aylarında başlayan yapım, düşen reytinglerden dolayı bu pazartesi ekrana gelecek olan 15. bölümüyle ekranlara veda edecek.
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Ali Erkazan En Son Babalar Duyar'ın setinde de kavga çıkarmıştı. Hatta o yüzden dizi konsept değiştirdi. Yani şaşırmadım ben, diğer oyuncunun geçmişine de bakarak Hakan Meriçliler'in haklı olduğunu düşünüyorum.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İlk bakışta Hakan Meriçliler günah keçisi ilan edilmişti ama belli ki Ali Erkazan suçlu.

Neyse ki dizi Pazartesi final yapıyor da kurtuluyorlar :A