Hayat Günlüğü | 2.Bölüm Yeni bölüm

MUHAMMED YUSUF DEMİR

Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
42
Puanı
29
20180717_162257_0001.png
2. bölüm

“KİM ÖLDÜ”

2 SAAT SONRA

Yavaş yavaş kendime gelmeye başlıyordum.Gözlerim net görmeye başlayınca karşımda beni izleyenin Alp olduğunu fark ettim.Alp çok üzgündü bana ne diyceğini bilmiyordu.Kısık bir sesle ona bizimkilerin nasıl olduğunu sordum o da bana “Maalesef onu kaybettik.” dedi.Ben bir anlık durdum.Yıllarımı geçirdiğim sırlarımı paylaştığım bir arkadaşımın öldüğünü duymak beni çok üzdü gözyaşlarıma sahip çıkamıyordum.Ona kim öldü diye sordum..Tam sorarken içeri annem ile babam girdi.İkiside benim iyi olduğumu görünce rahatladılar ve bana neden ağladığımı sordular.Ben de Alp e dönüp kimin öldüğünü söylesene dedim.Annem ve babam şaşkınlıkla bizi dinliyorlardı.Alp bana dönerek üzgünüm Hasret öldü dedi…

1 HAFTA SONRA

Hasret in ölümünden bir hafta geçmiş ben de kendimi biraz toparlamıştım.Polisten hala bir haber yoktu arabama bombayı koyan hakkında.Artık sinirleniyordum.Aslıyı da alıp yazlığa gittik.Güvenlik kamerası görüntüleri izleyecektik.Aslı görüntüleri hızlıca geçiyordu ki bir yer gözüme takıldı.Biri arabamın lastiğini patlatıyordu.Görüntüyü yaklaştırınca onun Alp olduğunu fark ettik.İkimizde çok şoktuk çünkü patlama günü o bizi hastaneye kaldırmıştı.Görüntüleri devam ettirdiğimizde elektrik kesinitisini de Alp in yaptığını gördük artık emindik arabamıza bombayı koyanın Alp olduğundan.Ama neden bizimle uğraşıyordu?Alp kimdi?Bu sorular bizim aklımızı yedirtiyordu.Aslı ile birlikte görüntüleri alıp polise gitmeye karar verdik.Tam evin kapısından çıkarken ensemden bir darbe aldım ve bayılmışım.Kendime geldiğimde Aslı da benim gibi yerde yatıyordu.Sonra aklıma görüntüler geldi.Bize bayıltan kimse görüntüleri alıp kaçmış.Hemen Aslı yı uyandırıp polise geldik.Evet elimizde delil yoktu ama her şeyi anlatacaktık.Tam ifade verilen odaya gidecekken o odada Alp i gördük.İkimizde çok şaşırmıştık.Kapıya yaklaşınca söylediklerine çok şaşırdık

“BOMBAYI KİMİN KOYDUĞUNU BİLİYORUM…”

2. BÖLÜM SONU

Son düzenleme: