Hayat Bazen Tatlıdır'ın Yayın Tarihi Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Hayat Bazen Tatlıdır'ın Yayın Tarihi Belli Oldu!

d094d3c1-487d-496d-8481-f5d6cb2cbf5a.jpg

Star TV'nin yeni dizisi Hayat Bazen Tatlıdır'ın yayın tarihi belli oldu.

Başrollerini Birce Akalay, Ufuk Özkan, Kanbolat Görkem Arslan, Lale Başar, Esin Gündoğdu, Gamze Topuz, Sevda Erginci, Anıl Tetik, Mustafa Mert Koç ve Hamdi Kahraman gibi isimlerin paylaştığı; yapımcılığını Süreç Film'in, yönetmenliğini Hamdi Alkan'ın, senaristliğini Gani Müjde'nin üstlendiği yapım, yeni bir okula tayin olan idealist kişilikli Hayat Öğretmen'in yaşadıklarını konu alıyor.

Hayat Bazen Tatlıdır, ilk bölümüyle 16 Ekim Pazar 20.00'de Star'da!

Orijinal formatta oku

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
İstediğim gün oldu. :D

Arkadaşlar İyidir'i nete atarım büyük ihtimal. :D

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Fragmani yeni izledim sanki modern hayat bilgisi gibi geldi

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Fragmandaki benzerlikleri söyleyelim. @mrt-06'nın kızacağını biliyorum ama söylemezsem çatlarım. :A

- Afet-Kerem burada Hayat-Gözde olmuş.
- Afet gibi Hayat da gönül işleri konusunda talihsiz.
- Hayat Bilgisi'ndeki 'Doğal Afet' burada 'Acı Hayat'a dönüşmüş.
- Müdür ve öğretmen direkt Amil-Sevda ilişkisini hatırlatıyor.
- İdealist kişilik zaten Afet Güçverir'den transfer olmuş.
- Gamze'nin zenginliğini bu sefer erkek karakter temsil ediyor.
- Tanıtımda biraz kilolu bir kız var, bir de erkeksi davranan biriyse Beton'un aynısı.
- Gani Müjde hizmetliden yeni bir Mennan yaratmaya çalışır, ama yine eline yüzüne bulaştırır.
- Esin Gündoğdu tanıtımlarda yok, ama Fidan gibi beden hocası olursa şaşırmam.
- Kanbolat Görkem Arslan'ın karakterini kimseyle bağdaştıramadım ama bağırma sahnesinde aklıma direkt Sefer geldi, onu kolay kolay unutturabileceğini sanmıyorum.
- Başka şeyler de bulunur ama aklıma gelince yazarım. :A

@xemrexxx @Bully @çiğdem- @denizz19 @eskici @Forumdash @sokak sanati @ozgur2113 @Billy Kane @batuhankaralar @vadikızı

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fragmandaki benzerlikleri söyleyelim. @mrt-06'nın kızacağını biliyorum ama söylemezsem çatlarım. :A

- Afet-Kerem burada Hayat-Gözde olmuş.
- Afet gibi Hayat da gönül işleri konusunda talihsiz.
- Hayat Bilgisi'ndeki 'Doğal Afet' burada 'Acı Hayat'a dönüşmüş.
- Müdür ve öğretmen direkt Amil-Sevda ilişkisini hatırlatıyor.
- İdealist kişilik zaten Afet Güçverir'den transfer olmuş.
- Gamze'nin zenginliğini bu sefer erkek karakter temsil ediyor.
- Tanıtımda biraz kilolu bir kız var, bir de erkeksi davranan biriyse Beton'un aynısı.
- Gani Müjde hizmetliden yeni bir Mennan yaratmaya çalışır, ama yine eline yüzüne bulaştırır.
- Esin Gündoğdu tanıtımlarda yok, ama Fidan gibi beden hocası olursa şaşırmam.
- Kanbolat Görkem Arslan'ın karakterini kimseyle bağdaştıramadım ama bağırma sahnesinde aklıma direkt Sefer geldi, onu kolay kolay unutturabileceğini sanmıyorum.
- Başka şeyler de bulunur ama aklıma gelince yazarım. :A

@xemrexxx @Bully @çiğdem- @denizz19 @eskici @Forumdash @sokak sanati @ozgur2113 @Billy Kane @batuhankaralar @vadikızı
kıramazsın falan diye çocuklar birisini gaza getiriyor senin dediğin gibi beton çakması birisi kiremit kırıyor sanırım :A çocuklar afet öğretmene doğal afet oley doğal afet diye alkış tutardı bunlarda tatlı hayat olay diye alkış tutuyor @mrt-06 zor günler bekliyor seni malesef :A :A :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
kıramazsın falan diye çocuklar birisini gaza getiriyor senin dediğin gibi beton çakması birisi kiremit kırıyor sanırım :A çocuklar afet öğretmene doğal afet oley doğal afet diye alkış tutardı bunlarda tatlı hayat olay diye alkış tutuyor @mrt-06 zor günler bekliyor seni malesef :A :A :A
Pis Yedili gibi bir iş olsaydı en büyük destekçisi yine ben olurdum evet Pis Yedili'de de ufak tefek benzerlikler vardı ama bu dizi bildiğin Hayat Bilgisi kopyası. Fragmanı gördükçe sinirlerim bozuluyor. Hayat Bilgisi unutturulamaz!

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Pis Yedili gibi bir iş olsaydı en büyük destekçisi yine ben olurdum evet Pis Yedili'de de ufak tefek benzerlikler vardı ama bu dizi bildiğin Hayat Bilgisi kopyası. Fragmanı gördükçe sinirlerim bozuluyor. Hayat Bilgisi unutturulamaz!
onu zaten isteğinden bitirmedi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy ben arka sıradakıleri bile izlememiştim hayat bilgisine saygımdan :F

pazarda seviyor sevmiyor var ama ilk bölüme bir göz atmayı düşünüyorum yalnız öğrenciler sanki yanlış seçim gibi geldi bana bakalım :F

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Anıl Tetik gibi bir kişinin oyuncu demedim farkındaysanız bulunduğu bir dizi işte. Ne işi var o çocuğun dizide ya. :confused:
Neyse büyük ihtimalle tutar çünkü nerede basitlik orada türk halkı.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Anıl Tetik gibi bir kişinin oyuncu demedim farkındaysanız bulunduğu bir dizi işte. Ne işi var o çocuğun dizide ya. :confused:
Neyse büyük ihtimalle tutar çünkü nerede basitlik orada türk halkı.
@mrt-06 atacanada bir kaç söyledim erkek oyuncular çok uyuz görünüyorlar tip olarak yani pikaçu , ortega , kopil , varmısın arif gibi samimi görünmüyorlar tip olarak sinir oldum şimdiden bu öğrencilere :F :F :F