Hayat Şarkısı'na 3 Sürpriz Konuk!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Hayat Şarkısı'na 3 Sürpriz Konuk!

Adsız-4.png

Kanal D'nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı'na 3 sürpriz konuk!

Yapımcılığını Most Production'ın üstlendiği; başrollerini ise Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Tayanç Ayaydın, Seray Gözler, Olgun Toker, Pelin Öztekin, Deniz Hamzaoğlu ve Aydan Taş'ın paylaştığı dizinin 54. bölümüne, son olarak 'Masum'da rol alan Serkan Keskin, 'Geniş Aile'nin Muazzez'i Mine Teber ve son olarak 'Kaderimin Yazıldığı Gün'de rol alan Goncagül Sunar konuk olacak.

Bu arada, daha önce 56. bölümüyle final yapacağı açıklanan dizinin yeni gelen bir habere göre 57. bölümüyle ekranlara veda edeceği öğrenildi.

Orijinal formatta oku

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Goncagül Sunar çok yetenekli bir isim. Severim kendisini:D Dizide konu kalmayınca transferler ile bölümleri geçirecekler sanırım.:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Sadece oha diyorum, üçü de çok iyi isimler. Rollerini bayağı merak ediyorum. :Z

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,084
Puanı
410
Büşra Develi gelecekti aylar öncesi, yerine Melisa Sözen geldi sanırım :) Tip olarak benziyor diyebiliriz galiba @Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Büşra Develi gelecekti aylar öncesi, yerine Melisa Sözen geldi sanırım :) Tip olarak benziyor diyebiliriz galiba @Aserat
Büşra Develi için o dönem konuk olacak denilmişti ama Beste Kökdemir'i ziyaret etmeye gelmiş sanırım. Melisa ile yaşları tutmuyor çünkü.

Bu arada tüm gruplara oy verdin mi? :A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,084
Puanı
410
Büşra Develi için o dönem konuk olacak denilmişti ama Beste Kökdemir'i ziyaret etmeye gelmiş sanırım. Melisa ile yaşları tutmuyor çünkü.

Bu arada tüm gruplara oy verdin mi? :A

hqdefault.jpg

Vermiş olmam gerek, etiketlediklerini oyladım en azından :X