Hayatımın Aşkı'nın Yayın Tarihi Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Hayatımın Aşkı'nın Yayın Tarihi Belli Oldu!

fdb0713a-7df9-48fa-8fcb-07de88e7ad42.jpg

Kanal D'nin iddialı romantik komedi dizisi Hayatımın Aşkı'nın yayın tarihi belli oldu.

Başrollerini Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Berk Hakman, Zeynep Eronat, Zafer Algöz, Sadi Celil Cengiz, Avni Yalçın, Murat Parasayar, Seda Türkmen, İlay Erkök ve Yonca Evcimik'in paylaştığı; yapımcılığını LuckyRed'in, yönetmenliğini Ketche'nin, senaristliğini ise Ekin Atalar'ın üstlendiği yapımın merakla beklenen ilk bölümü önümüzdeki Pazar akşamı ekrana gelecek.

Hayatımın Aşkı, 15 Mayıs Pazar 20.00'de Kanal D'de başlıyor!
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ve dediğim ibi 15 Mayıs'ta başlıyor, yapım ekibi tarihi birkaç gün önceden ortalığa yaydı. Kanal D'yi aradım ve pazar günü olacağı, belli tarihin daha olmadığını söyledi. Vay hayın kanalım benim. :T:

1-2 hafta daha bekleselerdi keşke, ne aceleleri vardı ki? Neyse ben merakla bekliyorum diziyi. :bhr:

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
Ve dediğim ibi 15 Mayıs'ta başlıyor, yapım ekibi tarihi birkaç gün önceden ortalığa yaydı. Kanal D'yi aradım ve pazar günü olacağı, belli tarihin daha olmadığını söyledi. Vay hayın kanalım benim. :T:

1-2 hafta daha bekleselerdi keşke, ne aceleleri vardı ki? Neyse ben merakla bekliyorum diziyi. :bhr:
Ya birşey soracağım, bu takım tutmak gibi kanal tutmak nedir? Yani ne bileyim Star TV de ATV'de falan yayınlanan yada herhangi bir kanal da yayınlanan dizileri programları izlemiyor musun?

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Merakla bekliyorum. Kaçak Gelinler'den sonra bir kaliteli sağlam romantik komedi daha geliyor kadroda şahane erken başlaması iyi oldu bir an önce başlasın :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ya birşey soracağım, bu takım tutmak gibi kanal tutmak nedir? Yani ne bileyim Star TV de ATV'de falan yayınlanan yada herhangi bir kanal da yayınlanan dizileri programları izlemiyor musun?
Ben şu an Kanal D'de dizi izlemiyorum ki, iki dizi izliyorum birisi KÇ(ATV) diğeri de KA (STAR) :D

Yani sadece Kanal D'yi seviyorum, sevdiğim bir kanal yıllardır. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Kadro iyi ama gün sıkıntılı kore uyarlaması ise tutma ihtimali var

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
İzleriz artık, sen KM'yi baya izliyordun SÇ hatrına bunu da izlersin. :A
Kore uyarlaması ise orijinali bir günde izlerim yıllarca Bakmam artik. Zaten Türk senaristleri itinayla kore dizilerini batırıyor artık uyralama dizileri izlemiyecegim.

Çilek kilosunun orijinalini izledim şok oldum güzelim diziyi mahvetmişler

dizimedya

Banlı
Reaksiyon puanı
720
Puanı
155
bu tür işlerden sıkılıyorum ben aslında :) mesela kiraz mevsimini ilk 3-5 bölüm bakıp bırakmıştım,aşk yenidenide öyle,kısacası bu tür işler beni sıkıyor o yüzden bakmam ''tatlı intikam' ada bakmadığım gibi :D