Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

2017 Hayalet Hikayeleri - Film Yorumları

Bu konu 'Film Yorumları' forumundadır ve haluk792 tarafından 12 Ocak 2019 başlatılmıştır.

1. haluk792

haluk792 Favori Üye
    Favori Üye

HAYALET HİKAYELERİ

Türü: Gerilim, Korku
    Yönetmen: Andy Nyman, Jeremy Dyson

Oyuncular:
    Andy Nyman, Martin Freeman, Alex Lawther, Derren Brown, Paul Whitehouse

Filmin Özeti:
    Hayalet Hikayeleri, içinde üç farklı ürpertici hikayenin yer aldığı bir dosya bulan ve bu doğaüstü hikayelerin peşine düşen bir profesörün yaşadıklarını konu ediyor. Profesör Goodman doğaüstü olaylara, hayaletlere ve ölümden sonraki yaşama inanmayan bir akademisyendir. Şüpheci bir psikolog olan Goodman, bu düşüncesini sarsacak türden olaylar yaşadığında ise her şey bir anda değişiverir. İçinde üç farklı ürpertici hikayenin bulunduğu, uzun süredir kayıp olan bir dosyaya rastlar ve hikayeler profesörün mantığını sınamaya başlar. Mezarın ötesinden gelen bu dosya, kuşkucu profesörü ürpertici hikayelerin peşine düşmeye zorlayacaktır. Psikolog, bu ruhani olaylara mantıklı bir açıklama bulabilmek için işe koyulur ancak mantıklı açıklamalar bulmak zorlaştıkça Goodman'ın mantığı da sınanacaktır...

Filmin Fragmanı:

Şunlar da ilginizi çekebilir:

2. haluk792

haluk792 Favori Üye
    Favori Üye

Sinemasına gitmiştim yazın aklımdayken açayım dedim.  :ok:

Sonunda ağzınız açık kalacak 10 üzerinden 10 diyorum, bunu da çok beğendim. :innocent:

#2 haluk792, 12 Ocak 2019
    Last edited: 12 Ocak 2019

Sayfayı Paylaş