Hayal Köseoğlu İstanbullu Gelin’de! Çekimler Başladı

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Hayal Köseoğlu İstanbullu Gelin’de! Çekimler Başladı

1288569_2b930098d5a278fefbed2998683c9bae.jpg

Star TV'nin yeni dizisi İstanbullu Gelin'e yeni bir oyuncu katıldı.

Yapımcılığını O3 Medya'nın, yönetmenliğini Zeynep Günay Tan'ın üstlendiği, Ali Aydın'ın senaryosunu kaleme aldığı, başrollerinde ise Özcan Deniz, Aslı Enver, Salih Bademci ve İpek Bilgin'in yer aldığı yapıma 'Arkadaşlar İyidir'de Merve karakterini canlandıran Hayal Köseoğlu dahil oldu.

Çekimlerine başlanan İstanbullu Gelin, yakında Star'da başlıyor!

Orijinal formatta oku

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Hayal Köseoğlu iyi seçim olmuş. Hem O3 Medya hem yönetmen ve yaratıcı yönetmenler şahane. Diziye zaten bakacağım demiştim :) :)
Zeynep Günay Tan'ın yanında Deniz Koloş da varmış. İki kadın elinin değdiği işten kötü bir proje çıkmaz heralde.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Zeynep Günay Tan'ın yanında Deniz Koloş da varmış. İki kadın elinin değdiği işten kötü bir proje çıkmaz heralde.
Yani Arkadaşlar İyidir gibi kaliteli bir iş çıkıp onun da final yapmasını istemem erkenden. Çok başarılı iki isim ama Türk seyirci sevmiyor. :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Arkadaşlar İyidir'in en iyi oyuncularından biriydi umarım buradaki rolü de güzel olur. Aslında Zeynep Günay Tan, Deniz Koloş, O3 Medya ve kadroyla gözü kapalı atlamam gerekirdi ama Özcan Deniz'in olması, konusu ve ismi 'ben Total olacağım' diye bağırıyor. :(

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Arkadaşlar İyidir'in en iyi oyuncularından biriydi umarım buradaki rolü de güzel olur. Aslında Zeynep Günay Tan, Deniz Koloş, O3 Medya ve kadroyla gözü kapalı atlamam gerekirdi ama Özcan Deniz'in olması, konusu ve ismi 'ben Total olacağım' diye bağırıyor. :(
Özcan Deniz'in nesi varmış anlamıyorum. Adam gayet başarılı biri. Bence izle :A