Harunnn60 40.000'ler Kulübünde!

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
40-8.jpg

Forumumuzun sevilen ve başarılı Moderatörlerinden @Harunnn60 40.000'ler Kulübüne girmiştir. Forum ailesi olarak kendisi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum :Z

Kendisi forumda özel dostlarımdan gördüğüm kişilerden birisidir, bana çok değer veren birisi, bende ona değer veriyorum ama onun sevgisi daha fazla olduğunu itiraf edebilirim sanırım :bhr:

Foruma bir ara uzun ara vermişti şuan aramızda olmasından sanırım çoğu kişi mutlu başarın devam etsin
:Z

- Hediyeler-
En çok sevdiği 3 yabancı kadın şarkıcının bende en sevdiğim 3 şarkısını hediye ediyorum :Z:Z:Z
Katy Perry

Shakira

Gaga

Buda klasik Mustimden :A @Harunnn60 yaşına rağmen sakin bir hayat istiyor sevdiğiyle dağ evi gibi , ona uygun bir şarkı dinletmiştim huzur bulmuştu sözleri ona uygun :Z:Z:Z

@mrt-06 @xemrexxx @Forumdash @sokak sanati @denizz19 @Yiğitt @Ahmed

Son düzenleme:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
40-8.jpg

Forumumuzun sevilen ve başarılı Moderatörlerinden @Harunnn60 40.000'ler Kulübüne girmiştir. Forum ailesi olarak kendisi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum :Z

Kendisi forumda özel dostlarımdan gördüğüm kişilerden birisidir, bana çok değer veren birisi, bende ona değer veriyorum ama onun sevgisi daha fazla olduğunu itiraf edebilirim sanırım :bhr:

Foruma bir ara uzuna ra vermişti şuan aramızda olmasından sanırım çoğu kişi mutlu başarın devam etsin
:Z

- Hediyeler-
En çok sevdiği 3 yabancı kadın şarkıcının bende en sevdiğim 3 şarkısını hediye ediyorum :Z:Z:Z
Katy Perry

Shakira

Gaga

Buda klasik Mustimden :A @Harunnn60 yaşına rağmen sakin bir hayat istiyor sevdiğiyle dağ evi gibi , ona uygun bir şarkı dinletmiştim huzur bulmuştu sözleri ona uygun :Z:Z:Z

@mrt-06 @xemrexxx @Forumdash @sokak sanati @denizz19 @Yiğitt @Ahmed
Ooo çok teşekkür ederim.:love1::love1: İyi ki varsın burada neşe katıyorsun. :A

( destere'yi aradan çıkarsak iyi olur ama)

Tebrikler... Nice nice 40binlere :X @Harunnn60
Bu da hediyen
images
Şöyle bir ittiresim geldi seni bi an. :A
giphy.gif

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Çiğdem seni sevmiyor anladık sözlerinden :A

Tebrikler yolun yarısını da aşmışsın nice yükselen mesajlara umarım ki karakterin bozulmadan devam edersin hayatına biraz problemli bir şeysin çünkü sen :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben öyle algılamadım hiç onun seni senin sevdiğinden daha çok sevdiğini ima etmişsin ki ima da değil direk söylemişsin hatta yapıştırmışsın suratına :A
Sen ne anlarsın bee @Harunnn60 a güzel bir jest lafıydı o her dedğim kelimeye tercumesini etsek ne anlamı kalıyor anlamını karşıdakı anlayacak :A :A :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Teşekkürler Bily. :bhr: Hande'den bir şarkı ekleyebilirsin mesela bu konuya. :A

Ooo çok teşekkür ederim kardeşim.:hearteyes:
Bu arada eylül ayı yaklaşıyor şimdiden video hazırlamak lazım sana. :A
Ay tamamen unutmuşum onu. :F
Bekliyoruz bakalım senden güzek bişeyler. :A