Harun Kolçak ~ Çeyrek Asır (2016) Albüm Kapağı ve Şarkı Listesi

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Türk pop müziğin nostaljik isimlerinden biri olan Harun Kolçak'tan 25.sanat yılına özel 'Çeyrek Asır' albümü dinleyicileriyle buluştu.

Sevilen sanatçı bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde büyük bir rahatsızlık geçirip ameliyat olmuş ve yaşam mücadelesi vermişti. Hastalığını yenen sanatçı eski şarkılarını çeşitli sanatçılarla seslendirip yepyeni bir albüm harmonisi yarattı.

Albüme destek veren isimler İrem Derici - Bedük - Gökhan Türkmen - Tuğba Yurt - Yaşar - Kubat - Işın Karaca - Zara - Aşkın Nur Yengi - Alişan Göksu - Tan Taşçı - Gülçin Ergül - Umut Kuzey ve Hakan Kahraman.

Albümün çıkış parçası ise Gökhan Türkmen ile düet çalışması Yanımda Kal oldu. Klipte bu şarkıya çekildi.

Albüm Kapağı ve Şarkılar...

harun-kolcak-feat-beduk_ceyrek-asir.jpg

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Gökhan Türkmen ile olan düet gerçekten harika. Diğerlerini dinlemedim çok fazla ama buna sardım. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Böyle çalışmalar çok hoşuma gidiyor başta Harun Kolçak ve destek veren tüm şarkıcıların ağzına sağlık helal olsun hepsine :bhr:

Gülçin düetine bayıldım en çokta ilgi gören düet olmuş bu kız Hepsi'den iyiki ayrılmış vlla çok iyi işler yapıyor çok kuvvetli bir sesi var zenci gırtlağı var kızda :F ama bu slowda çok yakışmış sesi türkiye Eurovisiona Gülçinle dönüş yapsınlar 1.oluruz vlla en kötü 2.oluruz
:Z:Z:Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Böyle çalışmalar çok hoşuma gidiyor başta Harun Kolçak ve destek veren tüm şarkıcıların ağzına sağlık helal olsun hepsine :bhr:

Gülçin düetine bayıldım en çokta ilgi gören düet olmuş bu kız Hepsi'den iyiki ayrılmış vlla çok iyi işler yapıyor çok kuvvetli bir sesi var zenci gırtlağı var kızda :F ama bu slowda çok yakışmış sesi türkiye Eurovisiona Gülçinle dönüş yapsınlar 1.oluruz vlla en kötü 2.oluruz
:Z:Z:Z
Gökhan Türkmen'den sonra en çok Gülçin görmüş evet. :A

Bu arada senin genç bir kadın sanatçıyı övmen gözlerimi yaşartıyor, nadir rastlayabileceğimiz bir durum. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gökhan Türkmen'den sonra en çok Gülçin görmüş evet. :A

Bu arada senin genç bir kadın sanatçıyı övmen gözlerimi yaşartıyor, nadir rastlayabileceğimiz bir durum. :A
gökhana zaten klip çıkmış ona oyüzden deyinmedim ayrıca gülçine deyindim :A :A :A

hhaha ergenlik dönemimde çok dinliyorduk bu grubu gülçinciydim ben zaten şarkılrı bu kız söylüyordu diğerleri dudak kıbırtadıp sallanıyordu :A :A :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060
Onu da beğendim ama şarkının orijinalini çok sevdiğimizden bir anda farklı versiyonuna alışmak kolay değil. :)

:-)anladım ozancım ben orjinalini çok seviyordum bende beğendim dediğin gibi
farklı versiyonuna alışmak zor alacak ben sadece bu şarkıyı dinleyebildim de
sana bir sorayım dedim beğendinmi diye tşk ederim adminim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Albüm çok başarılı olmuş. Albüm kapağı da güzel gözüküyor.

Benim en beğendiklerim Gülçin ve Gökhan Türkmen ile yaptıkları. :)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Albüm gerçekten şahane. Gülçin'i dinlemedim ama onun dışında Gökhan Türkmen ve Tan harika olmuş. :)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Herkes gibi bende Gülçin, Gökhan Türkmen ve Tan Taşçı'lı düetlerine bayıldım. Özellikle Gülçin'den böyle bir slow bekliyordum sağlam geldi.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yeterince övememişim tekrar övmeye geldim. :D

Albüm cidden muhteşem, mükemmel. Emeği geçen herkese teşekkürler. Yıllarca dinlenecek tam arşivlik bir albüm.

Şimdi baktım da Youtube'da da acayip ilgi görmüş. Klipsiz Tan düeti 18 milyon, Gülçin düeti 14 milyon olmuş.

Tan'ın Gitme Diyorum'daki yorumu muhteşem. Bugüne kadarki en iyi yourmu olabilir.

Gülçin ve şarkının uyumu muhteşem. Bu kız kesinlikle çok daha iyi yerlere gelmeyi hak ediyor.

Albüme iki eleştirim var:

1- Elimde Değil şarkısı için Işın Karaca kötü tercih olmuş. Şarkının hakkını verememiş. Oysa en sevdiğim Harun Kolçak şarkısıdır.

2- Bendeniz'le bir düet olmalıydı. Dünya gözüyle bu ikiliden bir şarkı daha dinlemek harika olurdu.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yeterince övememişim tekrar övmeye geldim. :D

Albüm cidden muhteşem, mükemmel. Emeği geçen herkese teşekkürler. Yıllarca dinlenecek tam arşivlik bir albüm.

Şimdi baktım da Youtube'da da acayip ilgi görmüş. Klipsiz Tan düeti 18 milyon, Gülçin düeti 14 milyon olmuş.

Tan'ın Gitme Diyorum'daki yorumu muhteşem. Bugüne kadarki en iyi yourmu olabilir.

Gülçin ve şarkının uyumu muhteşem. Bu kız kesinlikle çok daha iyi yerlere gelmeyi hak ediyor.

Albüme iki eleştirim var:

1- Elimde Değil şarkısı için Işın Karaca kötü tercih olmuş. Şarkının hakkını verememiş. Oysa en sevdiğim Harun Kolçak şarkısıdır.

2- Bendeniz'le bir düet olmalıydı. Dünya gözüyle bu ikiliden bir şarkı daha dinlemek harika olurdu.
Tan gerçekten de uçurmuş şarkıyı 18 milyon olması da zaten başarının göstergesi. Klipli şarkıları bile o kadar almıyor :D