2013 Hangover: 3 / Felekten Bir Gece: 3 (2013) Film Bilgileri & Yorumları

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
1951261.jpg

Felekten Bir Gece 3 - The Hangover Part III (2013)

Türü: Komedi
Yönetmen: Todd Phillips
Senaryo: Todd Phillips

Oyuncular:
Bradley Cooper
Ed Helms
Zach Galifianakis
Justin Bartha
Ken Jeong

IMDb Sayfası

Filmin Özeti
Kurt sürüsünün Bangkok'u birbirine kattığı o meşhur gecenin üzerinden iki sene geçmiştir. Phil, Stu ve Doug evlerinde kendi hallerinde, dertsiz ve 'olaysız' biçimde yaşamaktadırlar. Eski dosyalar kapanmış, dövmeler lazer ışınlarına teslim edilmiştir. Bela paratoneri Leslie Chow ise Tayland’da bir hapisanededir. Sürünün 3 erkeği neredeyse normal bir hayat sürerken, pek tabii Alan bu durumdan hiç memnun değildir.
Belalı gecelerden sonra Alan ilaçlarını almayı bırakmış ve kendisini doğasına bırakmıştır ki bu Alan için, sınırsız, sağduyusuz, filtresiz bir hayat demektir! Kişisel bir krizin ortasına düşen kahramanımız en sonunda yardım almaya karar verir ama en önemli sorumluluk en iyi 3 dostunun omuzundadır!
Hangover film serisinin üçüncüsü ve sonuncusu olan filmde bu sefer düğün ya da bekarlığa veda partisi yok. Filmin yönetmenliğini yine Todd Phillips üstlenirken, "Wolfpack" yine tabii ki Bradley Cooper, Ed Helms, Justin Bartha ve Zach Galifianakis'ten oluşuyor.

Filmin Fragmanı

Gk4y

Üye
Reaksiyon puanı
290
Puanı
144
Serinin 1. ve 2. filmini izlemedim bunu sinemada izledim, en fazla ya 2 yada 3 sahnesine güldüm. Genel olarak sıkıcı bir filmdi.
Benim için filmdeki tek güzel şey Melissa McCarthy'i görmekti. :X

ehsan7000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,059
Puanı
284
- The Hangover III – bradley cooperin filmographysine devam.
- Filmin yildizlari: Zach Galifianakis – Bradley Cooper - Melissa McCarthy
- Film serinin ilk filmine gore zayif ama ikinciye gore daha iyidi.
- Tabiki serinin ilk filmi çok guzeldi, ama ikinci gibi The Hangover III hikayesinde tuhaflik vardi.
- Filmin en iyi sahneleri: zurafa sahnesi – cenaze defni sahnesi – sadece uruşturu içen horozlarin sahnesi - Alan ve Cassie'in tanişma sahnesi (şeker yemekleri) – serinin finali
- Serinin ilk filmindeki muzikler yoktu
- Benim IMDB puanim 6