Hangi Survivor 2017 Karakterisin?

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
aaaa beşiktaşlı diye bliyordum ben seni :F üzüldüm ozaman senin adına :A

Aman sevinin siz de biraz yıllardan sonra iyi gidiyor takımınız :A

Neyse bu arada bana da Elif çıktı :A @EFE UYSAL

Ademmm Kılıççııı
Adem!
s-a5ebfb654ef6ba3faf90d36ccc24fc366dc5b6d8.webp

Sen kesinlikle Adem olurdun! Bir şey söyleyelim mi: Senin bu hayatta hiç kimseye ihtiyacın yok! Hayat merdivenlerini birer birer tek başına, her basamakta daha da güçlenerek çıkmışsın. Tek başınasın ve kimse seninle yarışamaz. Kendi yarattığın bir dünyan ve insanlara karşı çizdiğin kalın çizgilerin var. Sadece en sevdiklerinin geçmesine izin verdiğin çizgiler... Sana bir kez hata yapıldı mı affediyorsun belki ama unutmuyorsun. Seni güçlü yapan en önemli özelliklerden biri de bu. Bu işte seni başarıya ulaştıracak güç!
Adem çıkartabilmek için kaç kere uğraştın :A

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,679
Puanı
1,061
Ademmm Kılıççııı
Adem!
s-a5ebfb654ef6ba3faf90d36ccc24fc366dc5b6d8.webp

Sen kesinlikle Adem olurdun! Bir şey söyleyelim mi: Senin bu hayatta hiç kimseye ihtiyacın yok! Hayat merdivenlerini birer birer tek başına, her basamakta daha da güçlenerek çıkmışsın. Tek başınasın ve kimse seninle yarışamaz. Kendi yarattığın bir dünyan ve insanlara karşı çizdiğin kalın çizgilerin var. Sadece en sevdiklerinin geçmesine izin verdiğin çizgiler... Sana bir kez hata yapıldı mı affediyorsun belki ama unutmuyorsun. Seni güçlü yapan en önemli özelliklerden biri de bu. Bu işte seni başarıya ulaştıracak güç!
Adem çıkana kadar tekrar ettin değil mi. :J :F