Hangi Futbol Yıldızı, 100 Milyon Dolara Hayır Dedi?

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
sen o yüzden karma bişi kurarsın futbol takımı gibi 11 tane seçersin:A @vadikızı teyzemi hiç söylemiyim onunkiler çok edepsiz:A
Güzel konumu fantazilerle bozma :F
Özene bözene tercüme ettim Zlatan'ın her bir cümlesini atlamamaya çalışarak :A
sende gidip gülmüşsün konuya :eek:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,561
Puanı
1,061
Güzel konumu fantazilerle bozma :F
Özene bözene tercüme ettim Zlatan'ın her bir cümlesini atlamamaya çalışarak :A
sende gidip gülmüşsün konuya :eek:
ayol sanki gittiği takımda asgari ücret mi alıyor yine kaç milyon dolar alıyor allah bilir bence çok önemli bişi değil onun için:A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
ayol sanki gittiği takımda asgari ücret mi alıyor yine kaç milyon dolar alıyor allah bilir bence çok önemli bişi değil onun için:A
Evet miktar yazıyorduda es geçtim ama baya uçurum fark var.
Sonuçta artık zevk alarak yapmak istediği için fiyata takılmamış.
Gözü çok parada olmayan herkesin yapacağı bir davranış, benim gibi :A
Aralık ayında bir işe hayır demiştim bende sırf yoğun bir tempoda olacağı için. Tembelliğe düşkünüm :A
Pazartesiden itibaren yeni bir işe başlıyorum ve haftada 2-3 kere çalışacağım tek :Z evdende yürüteceğim işlerimi. Birazda keyif gerek :Z

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Nerden buluyorsunuz böyle tuhaf adamları :A En çok merak ettiğim nerede izliyorsunuz ayoll ne kendisini gördüm ne adını duydum :A :A :A @xemrexxx

Nasıl adını duymadın? Dünyanın en popüler futbolcularından birisi, fazla egolu olduğu için her açıklamaları dikkat çeken bir futbolcu. :A @MasacRE- bilir. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Nasıl adını duymadın? Dünyanın en popüler futbolcularından birisi, fazla egolu olduğu için her açıklamaları dikkat çeken bir futbolcu. :A @MasacRE- bilir. :A
Aaa @MasacRE- biliyorsa tamam işe yaramadığı belli oldu :F

Hiç karşıma çıkmadı bu adam babam yabancı maçları izledi halde görmedim bu popüler oyuncular evinde oynuyorda oradanmı izliyorsunuz ayoll :F Tek bu değil sizin abarttığınız kim varsa ne hikmetse ben görmüyorum başka gezegende yaşıyorlar sanırım :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Aaa @MasacRE- biliyorsa tamam işe yaramadığı belli oldu :F

Hiç karşıma çıkmadı bu adam babam yabancı maçları izledi halde görmedim bu popüler oyuncular evinde oynuyorda oradanmı izliyorsunuz ayoll :F Tek bu değil sizin abarttığınız kim varsa ne hikmetse ben görmüyorum başka gezegende yaşıyorlar sanırım :A :A :A
Quaresma ve Ronaldo dışında kimseyi tanımaz Çiğdem, sonra gelip bize laf atar diğer futbolcuları da biliyoruz diye :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Quaresma ve Ronaldo dışında kimseyi tanımaz Çiğdem, sonra gelip bize laf atar diğer futbolcuları da biliyoruz diye :A
Aaa dünyanın en iyi 2 oyuncusu onlar ben en iyileri biliyorum :A :A :A @Sherlock

Ayy bir de bir adam daha var oda en iyilerden Ronaldoya ismi benziyor Ronaldinoydu sanırım Aaa onuda biliyorum en iyi takımlardan birinde oynuyor :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaa dünyanın en iyi 2 oyuncusu onlar ben en iyileri biliyorum :A :A :A @Sherlock

Ayy bir de bir adam daha var oda en iyilerden Ronaldoya ismi benziyor Ronaldinoydu sanırım Aaa onuda biliyorum en iyi takımlardan birinde oynuyor :A
Ronaldinho futbolu bırakalı kaç yıl oldu, sen en iyi takımlardan birinde oynuyor diyorsun :A Sus artık daha fazla rezil olma :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ronaldinho futbolu bırakalı kaç yıl oldu, sen en iyi takımlardan birinde oynuyor diyorsun :A Sus artık daha fazla rezil olma :A
Aaaa üzüldüm ayoll :(

Maç olayını bir kadın olarak bu adam sevdirmişti bana yanı son yılalrda onuda hiç görmedim gerçi ama çok eskiden görmüştüm ve Beşiktaşada gelecek deniliyordu hatta barselonamıydı neydi orada oynadığını biliyordum bıraktı demek :( :( :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bir kaç sene değil yalnız, bu yıl bıraktı. :A:A @Çiğdem-
Aaa demek ben haklıymışım ayoll kütük @MasacRE- kendisi bilmiyor ayoll :A :A :A

Maç haberleri takip etmiyorum Beşiktaş dışında maçta izlemiyorum arada babamın baktıklarına bazen mecbur katlanırız bilmemem normal yanı görmediğim adamları nerden bileyim ayoll :F Ama en iyileri biliyor olmamda yeter :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bir kaç sene değil yalnız, bu yıl bıraktı. :A:A @Çiğdem-

Aaa demek ben haklıymışım ayoll kütük @MasacRE- kendisi bilmiyor ayoll :A :A :A

Maç haberleri takip etmiyorum Beşiktaş dışında maçta izlemiyorum arada babamın baktıklarına bazen mecbur katlanırız bilmemem normal yanı görmediğim adamları nerden bileyim ayoll :F Ama en iyileri biliyor olmamda yeter :A :A :A
Sgat da mezarından çıkıp bana laf sokmaya gelmiş :A Adam en son 2015'de forma giymiş, o zamandan beri yüzünü gören yok. Bıraktığını yeni açıklayınca bu yıl mı bırakmış oluyor, ben en son oynadığı zamana bakarım arkadaş 3 yıldır yok bu adam :A Hatta Brezilya'da oynadığı bile sayılmaz neredeyse 10 yıl oldu adam akıllı top oynamayalı ama yine de 3 yıl diyelim hadi biz :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sgat da mezarından çıkıp bana laf sokmaya gelmiş :A Adam en son 2015'de forma giymiş, o zamandan beri yüzünü gören yok. Bıraktığını yeni açıklayınca bu yıl mı bırakmış oluyor, ben en son oynadığı zamana bakarım arkadaş 3 yıldır yok bu adam :A Hatta Brezilya'da oynadığı bile sayılmaz neredeyse 10 yıl oldu adam akıllı top oynamayalı ama yine de 3 yıl diyelim hadi biz :A
Hahah Aaa tamamda ben ne bileyim ayoll hala oynuyor diye bilmem normal bence
:A :A :A

@S.G.A.T. İyi yapıyor afferim ona bundan sonra daha az şarhoş diyecem anlaşma ettik
:Z:Z:Z