Hangi Dizileri İkinci Kez İzlediniz?

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Kurtlar Vadisi
Kurtlar vadisi pusu
Baştan sona defalarca saymadım tekrar izlenebilecek başka bir yapımda yok zaten kurtlar vadisini izlemiş bir insan mutlak suretle tekrar tekrar izler

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: Doğan

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
daha çok beklersin :)

hiç bir diziyi daha ikinci kez izleme isteğim olmadı ne yerli dizilerde nede yabancı dizilerde :)
hatta evde bazen açarlar eski dizileri gidip balkondan aşağı atlayasım gelir :)
İnsan canı sıkıldımı açar youtubeden bölüm olmasa bile eski sevdiği dizilerin sahnelerine bakar sende odamı yok ayoll :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İnsan canı sıkıldımı açar youtubeden bölüm olmasa bile eski sevdiği dizilerin sahnelerine bakar sende odamı yok ayoll :F
hafızam çok iyi durumda o açıdan 10 yıl önce izlediğim filmdede herşey ezbere aklıma geliyor öyle olunca çok anlamsız kalıyor tekrar izlemek:) aslında tekrar tekrar izleyenler bence hafıza yönünden sorunlu insanlar:) bir ara @Harunnn60 a tavsiye etttiğim b12 yi sende kullanabilirsin hogatha :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aslında hafıza çok iyi durumda o açıdan 10 yıl önce izlediğim filmdede herşey ezbere aklıma geliyor öyle olunca çok anlamsız kalıyor tekrar izlemek:) aslında tekrar tekrar izleyenler bence hafıza yönünden sorunlu insanlar:) bir ara @Harunnn60 a tavsiye etttiğim b12 yi sende kullanabilirsin hogatha :)
Aaa ben ezbere bildiğim halde çok sık izliyorum liste yaparım sonra burada çok var yanı dönüp dolaşıp tekrar tekrar izlediğim :A

Ahh Ahh senle eskiden Karadayı izlerdik çok az otür dizi izlersin :A @Forumdash

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa ben ezbere bildiğim halde çok sık izliyorum liste yaparım sonra burada çok var yanı dönüp dolaşıp tekrar tekrar izlediğim :A

Ahh Ahh senle eskiden Karadayı izlerdik çok az otür dizi izlersin :A @Forumdash
şimdi açıp tekrar izleyebilirmisin karabayırı düşündükçe zaten kendimi bayırlara vurasım geliyor :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Youtubeden eski diziler çok sık izliyorum bazılarını bastan sona bazılarını karışık bölümlerine sahnelerine bakmalı falan :F Hemen hemen hergün bu dizilere bazen birine bazen diğerine bakarım yanı aklıma gelmeyende vardır :A :A :A

Vadi
Yılan Hikayesi
Deli Yürek
Çılgın Bediş
Aynalı Tahir
Çarli
Kaygısızlar
Bir İstanbul Masalı
Binbir Gece
Çocuklar Duymasın
Selena
Adanalı
Ezel
Bez Bebek
Kavak Yelleri
Sihirli Annem
Koçum Benim
Çiçek Taksi
Asmalı Konak
Bücür Cadı

• Beğendim
Reactions: Doğan and Turkuazz

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
hafızam çok iyi durumda o açıdan 10 yıl önce izlediğim filmdede herşey ezbere aklıma geliyor öyle olunca çok anlamsız kalıyor tekrar izlemek:) aslında tekrar tekrar izleyenler bence hafıza yönünden sorunlu insanlar:) bir ara @Harunnn60 a tavsiye etttiğim b12 yi sende kullanabilirsin hogatha :)
Hafiza sorunu değil de sıkılıyor insan aynı şeyleri görmekten :F Aşkı Memnuyu bin kere verdiler belki 1-2 kere youtubeda video izler gibi 5 - 10 dk açık tutmuşumdur kanalı:F

Bi de şu yeşilçam filmelerini çok izleyenler var onlar da ayrı vakalar:F

Bu arada sen daha türk dizisi izlemiyormusun? Tümden bıraktın mı yabancı dizilere geçiş yapınca? Hayır yani en son senle ters düştüğümüz türk dizisi Hanımağamıydı neydi Hatice Şendilin oynadiği dizi :F:F nasil totş biriymişsin eskiden :F @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hafiza sorunu değil de sıkılıyor insan aynı şeyleri görmekten :F Aşkı Memnuyu bin kere verdiler belki 1-2 kere youtubeda video izler gibi 5 - 10 dk açık tutmuşumdur kanalı:F

Bu arada sen daha türk dizisi izlemiyormusun? Tümden bıraktın mı yabancı dizilere geçiş yapınca? Hayır yani en son senle ters düştüğümüz türk dizisi Hanımağamıydı neydi Hatice Şendilin oynadiği dizi :F:F nasil totş biriymişsin eskiden :F @Çiğdem-
Faziletin Kızları falan izliyordu yaa zaten yeni kurtuldu aman böyle iyi :A @destere

Aaa Ecünnü Farahı izliyor :( :( :(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

birde evde yaşlı insanlarla aynı ortamı paylaşıyorsan tekrarlardan bunalıma girmek mümkün :) işin ilginç yanı yüz kez izledikleri sahnelere şaşırıp gülebiliyorlar üzülebiliyorlar ilk kez izlemiş gibi o kafayı yakalama imkanım yok :))

yerli dizilere gelince eskidende kaliteli yerli diziler izlerdim hepsi AB idi yani totoş dizi değildi :) mesela ezel, aşkı memnu , fatmagül , hatırla sevgili , muhteşem yüzyılın ilk iki sezonu , ama onlarda yayınlansın bir daha izlemem bir kez yeterli bana :)
bahsettiğin dila hanım sanırım :) onun toplam 20 bölümünden beşer dakika anca izlemişimdir :) o dönem yaptığım yorumlar o beş dakikayı içeriyordur o da şendil aşkına :)

Faziletin Kızları falan izliyordu yaa zaten yeni kurtuldu aman böyle iyi :A @destere

Aaa Ecünnü Farahı izliyor :( :( :(
Faziletin bağımlısıydı mendil falan ağlıyordu :F Ama kurtuldu şuan bakmıyor :F

Gülizar izliyor şuan daha beterini bulmuş :A @destere
Neee Fazilet mi izliyor :A
faziletin ilk beş altı bölümünü gülizarında ilk bölümünü izledim gülizara devam edeceğim ama ne zaman allah bilir :) netflix sağolsun hiç boş bırakmıyorki bizi :)

Ben Karadayı izleiğine sadece şahit olmuştum aksiyon mafyadan başka hatırlamıyorum :A
Onu biliyorum :X Birlikte savunuyorduk @xemrexxx ye karşi:A
karabayır muhteşem gidiyorduda sonra bozmuştu işi hatta tıfıl nazif arabayla patlatıldığında sevinçten halay çekmiştim :) aytenin hastasıydık :)
karaday%C4%B1-ayten.jpg

Son düzenleme:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
ekleme yapıyorum;
YABANCI DAMAT
BİNBİR GECE
BİZİMKİLER
7 NUMARA
PARAMPARÇA
AŞK VE CEZA

• Harika
Reactions: 12.Adam

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Onu biliyorum :X Birlikte savunuyorduk @xemrexxx ye karşi:A

birde evde yaşlı insanlarla aynı ortamı paylaşıyorsan tekrarlardan bunalıma girmek mümkün :) işin ilginç yanı yüz kez izledikleri sahnelere şaşırıp gülebiliyorlar üzülebiliyorlar ilk kez izlemiş gibi o kafayı yakalama imkanım yok :))

yerli dizilere gelince eskidende kaliteli yerli diziler izlerdim hepsi AB idi yani totoş dizi değildi :) mesela ezel, aşkı memnu , fatmagül , hatırla sevgili , muhteşem yüzyılın ilk iki sezonu , ama onlarda yayınlansın bir daha izlemem bir kez yeterli bana :)
bahsettiğin dila hanım sanırım :) onun toplam 20 bölümünden beşer dakika anca izlemişimdir :) o dönem yaptığım yorumlar o beş dakikayı içeriyordur o da şendil aşkına :)

faziletin ilk beş altı bölümünü gülizarında ilk bölümünü izledim gülizara devam edeceğim ama ne zaman allah bilir :) netflix sağolsun hiç boş bırakmıyorki bizi :)

karabayır muhteşem gidiyorduda sonra bozmuştu işi hatta tıfıl nazif arabayla patlatıldığında sevinçten halay çekmiştim :) aytenin hastasıydık :)
karaday%C4%B1-ayten.jpg
Gerçi 3.sezonu izlememişti sanırım :A Tam mafya sezonunda yanı kendine yakışanı yapıp kaçmıştı :A