Hangi Dizileri İkinci Kez İzlediniz?

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bazı diziler vardır, sizler için efsanedir. Bittikten yıllar sonra bile izlemeye doyamazsınız. İkinci kez belki de daha fazla kez izlediniz. Sorum çok basit, hangi dizileri ikinci kez izlediniz?

İlk liste benden gelsin...
- Aşk-ı Memnu
- Fatmagül'ün Suçu Ne?
- Yaprak Dökümü
- Medcezir
- Sudan Bıkmış Balıklar
- Hanımın Çiftliği
- Kayıp Şehir
- Akasya Durağı
- Adanalı
- Doktorlar
- Kayıp​

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Avrupa Yakası, Yaprak Dökümü, Aşk-ı Memnu, Doktorlar, Hayat Bilgisi hatırladıklarım.. Hiç FOX dizisi yok. :eek:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Kaybolan Yıllar
Aşkı Memnu
Hayat Bilgisi
Içerde
Adını Feriha Koydum
Suskunlar
Doktorlar
Cennet Mahallesi
Fatmagül'un Suçu Ne
Hatırla Sevgili
Aliye
Yemin
Öyle Bir Geçer Zaman Ki

NOT: Hiçbirini ikinci kez izlemedim ama vakit olursa neden olmasın?

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Merak edip bir kez bile izleyemediğim diziler varken netten bir daha başlamak lüks gibi geliyor. TV'de denk gelirsem oturup bakarım orası ayrı ama ikinci kez izlemem yani.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Leyla ile Mecnun'u bu sayının içine tek geçerim. En büyük eksikliğim, Leyla ile Mecnun izlememek oluyor. Ne kadar bitirdiğimi hatırlamıyorum, 4-5 kez bitirdiğim kesin.

Diğer dizi ise, Behzat Ç. Bir diğer önemli ve sürekli olarak izleyebileceğim dizi de bu. Kaç defa bitirdiğimi hatırlayamadığım dizilerden biri.

Bu iki dizi de aşırı doğal ve aşırı samimi. Hem güldürüyorlar, hem de ağlatıyorlar. Beni duygudan duyguya sokan nadir iki dizi. Bölümlerini geçtim, sahnelerini bile defalarca izledim ve izlerim de.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Arka Sıradakiler
Kavak Yelleri
Çakıl Taşları
Hayat Bilgisi
Çocuklar Duymasın
Bez Bebek
Cennet Mahallesi
Doktorlar
Uçurum

Aklıma gelenler. :D

• Beğendim
Reactions: Doğan

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Bir çok diziyi bölüm bölüm izlemişimdir, ama tamamen baştan başlayıp yeniden izlediğim bir tek Kurtlar Vadisi var galiba. Efsanenin bazı bölümlerini 5-6 kez izlemişimdir.
Cennet Mahallesi. :D Bunların dışında Sherlock, Friends, Aşk-ı Memnu, Muhteşem Yüzyıl, Hayat Bilgisi, Koçum Benim, bölüm bölüm bir kaç kez izlemişliğim vardır. Nostaljiyi severim.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
Aşkı Memnu
Yaprak Dökümü
Cennet Mahallesi
Medcezir
Doktorlar
Kuzey Güney
ve aklıma gelmeyenler

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Sanırım yok. Televizyonda veya internette denk gelirsem bazı sahnelerini, bölümlerini izliyorum önceden takip ettiğim dizilerin. Onun dışında baştan sona yeniden izlediğim bir dizi yok sanırım. Özellikle yerli dizilerin süreleri çok uzun, bu yüzden ikinci kez, üçüncü kez baştan sona bitirmek bana pek mantıklı gelmiyor. Bunu yapmak yerine en kötü ihtimalle bir sürü farklı farklı film izlenebilir, bu bana daha mantıklı geliyor.

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Birinci bölümden başlayıp sonuna kadar tekrar izlediğim bir dizi yok ama buna en yakın Aşk-ı Memnu var. Düzenli olarak olmasa da yıllar içinde tüm bölümleri birkaç defa izlediğimi düşünüyorum. :D
Dexter'ın tekrar izlediğim bölümleri var ama ona en baştan başlayıp tekrar bitmesinin üzüntüsünü çekmek istemiyorum.
MY'nin de aynı şekilde birçok kez izlediğim bölümleri var (mesela 115. bölüm :A). Şu sıralar Kösem'i acayip özledim (dedi Kösem'i 31 Aralık 2017'de bitiren genç). Hatta başıma bir iş gelmeyecekse ikinci sezonu Aşk-ı Derun'dan daha çok sevdiğimi söylemek istiyorum. Kösem'e ya da sadece ikinci sezonuna en baştan başlayabilirim. 48. bölümden itibaren yaklaşık 10 bölüm çılgın atmıştı dizi. O ara için bile izlenebilir.

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Aşk-ı Memnu 3 tekrar
Akasya Durağı 3 tekrar
Doktorlar 5 tekrar :F
Cennet Mahallesi 5 Tekrar :F

Hayat Bilgisi 3 Tekrar
Arka Sıradakier 2 Tekrar
Adını Feriha Koydum 3 Tekrar
Suskunlar 2 Tekrar
Poyraz Karayel 2 Tekrar
Ruhsar 4 Tekrar :A

Ne kadar çok tekrara düşmüşüm heyy Allahım :F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Uçurum ve Leyla ile Mecnun dışında iki kere izlediğim bir dizi yok ayrıca bu iki diziyi de 2 kere değil 3-4 kere izlemişimdir tekrardan :A

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,316
Puanı
264
Yeditepe Istanbul (Baştan sona en az 3 4 kez)
Çemberimde Gül Oya
7 Numara
Avrupa Yakası
Leyla ile Mecnun

Vardır elbet daha ama ılk aklıma gelenler bunlar.