Hangi Diziler Sezon Finali Yapacak? İşte O Liste!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Hangi Diziler Sezon Finali Yapacak? İşte O Liste!

reyting-642x320.jpg

Bir sezon daha kapanıyor, yeni sezonda devam edecek diziler de belli oldu.

İşte kanal kanal yeni sezonda da izleyeceğimiz projeler:

KANAL D
İsimsizler
Vatanım Sensin
Arka Sokaklar
Adı Efsane​

STAR TV
Anne
Söz
Fazilet Hanım ve Kızları
İstanbullu Gelin
Beni Affet
Cesur ve Güzel​

ATV
Kırgın Çiçekler
Aşk ve Mavi
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz​

SHOW TV
Yeni Gelin​

FOX TV
Çoban Yıldızı
Savaşçı
Kalbimdeki Deniz
No:309​

TRT1
Diriliş Ertuğrul
Payitaht Abdülhamid
Adını Sen Koy​

Hangi Diziler Bitiyor?
Sezon sonunda Kanal D'de Bodrum Masalı ve Hayat Şarkısı ile, Star TV'de Kara Sevda ile, ATV'de Bu Şehir Arkandan Gelecek ile, Show TV'de İçerde ile, TRT1'de Seksenler ve Lise Devriyesi ile, FOX TV'de Muhteşem Yüzyıl Kösem ile vedalaşacağız.

Orijinal formatta oku

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,726
Puanı
1,060
Kırgın Çicekler demek Deniz Uğur'un takviyesiyle devam edecek. Dizide konu bitmez zaten @denizz19 @vadikızı
ben devam edermiyim bilmiyorum.
@Bully Hala BŞAG izliyormusun? :) Faryalı efsanesi bitecek artık :T: @destere az kaldı dizimizin bitmesine

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kara Sevda ve İçerde adını efsaneler listesine yazdırdı ve final yapıyor.:D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,834
Puanı
1,061
Lise Devriyesi konusu itibariyle 15 20 bölüm sürecek bir işti zaten bitirmeleri iyi olmuş tabii reytingleri iyi olsaydı bitirirler miydi orası soru işareti. :D

İsimsizler zaten efsane gidiyor kitlesi oturdu sabit oranlar alıyor. 2. sezon en büyük zirve adayı olacaktır.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,299
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Lise Devriyesi konusu itibariyle 15 20 bölüm sürecek bir işti zaten bitirmeleri iyi olmuş tabii reytingleri iyi olsaydı bitirirler miydi orası soru işareti. :D

İsimsizler zaten efsane gidiyor kitlesi oturdu sabit oranlar alıyor. 2. sezon en büyük zirve adayı olacaktır.
ben öyle bir senaryoyu bodrumda 999 bölüm yazdım

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,663
Puanı
1,060
Kırgın Çicekler demek Deniz Uğur'un takviyesiyle devam edecek. Dizide konu bitmez zaten @denizz19 @vadikızı
@Bully Hala BŞAG izliyormusun? :) Faryalı efsanesi bitecek artık :T: @destere az kaldı dizimizin bitmesine

Ben Kırgınların bu sezon bitmesini tercih ederdim Deniz Uğur gelince ayrı bir hava geldi diziye ama bitse daha iyiydi diye düşünüyorum:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
son bir aydır diziyi rezil etti kanal D bir kısalttı bir uzattı bir rahat bırakmadılar suyu iyiki bitiyor bitmese @xemrexxx nin kösele sultanı gibi geceyarısına falan atarlardı önümüzdeki sezon :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,299
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
söyleyecek söz bulamıyorum tabiki nerdeyse içine düşeceğim :)
@destere benim senaryomda hürrem sultan hortladı lise devriyesini ben 9. sınıftayken yazmıştım 2008 de başladım ardından halkın Polisine çevirdim 999 bölüm yeni versiyonuylada 231 bölüm @cookies @Yiğitt aslında bu dizi liseden başlasa ve aileleri polis olduğunu bilmese tutardı