Hande Yener'den "Love Always Wins" Geliyor!

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
84C332162D190B82E38E4F3ED9350D4B.jpg

Hande Yener yeni yıla, yeni İngilizce şarkısıyla girecek. Daha önce Faydee ile "Gravity" isimli şarkısında düet yapacağı haberlerini paylaşmıştık ancak gelen bilgilere göre o düetten önce başka bir ingilizce şarkıyla döneceği haberi geldi.

Hande Yener konuyla alakalı şu sözleri sarf etti;

Parçayı ABD'liler ve Avrupalılar'a dinlettim; aksanı ve sound'u beğendiler. Bir hafta önce bir Amerikan şirketiyle anlaştık. Şu anda şarkının dokuz versiyonu yapılıyor. Ocak-Şubat'ta çıkarmayı planlıyoruz. Dokuz ülkede aynı anda yayınlanacak. Adı, 'Love Always Wins'. İşime olan tutkumu çok iyi anlatıyor. En büyük hayalim, milletimizi heyecanlandırmak. Milliyetçi biriyim; ülkemize karşı kıskançlıklar ve tavırlar yapıldığı için milletimi mutlu etmek istiyorum. Eurovision duygusundan daha öte bir duygu olacak, yabancı kanallarda beni görecekler. Umarım bu gururu yaşatırım hem kendime, hem de tüm Türklere...

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Love wins her zaman LGBT bireylerin kullandığı bir slogan. Sadece Always kısmını ilave etmiş.
Konusu nedir acaba şarkının?

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Love wins her zaman LGBT bireylerin kullandığı bir slogan. Sadece Always kısmını ilave etmiş.
Konusu nedir acaba şarkının?
Amerikada eşcinsel evliliklerin yasallaşması için başlanan hasthag. Muhtemelen klip de çok abartmadan LGTB destekçisi bir klip olacak.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Açıkçası Hande Yener'in bu sözlerin eşcinsel sloganı olduğunu bilmeme ihtmali var. Cahllikten değil önemsemedikten :D Eğer LGBT ile bir alakası yoksa isim değişikliğine bile gidebilir. :D
önemsememek de değil. röpte demiş. millietçiyim diye... ona göre düşün.

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Oo Lgbti, alırım bi dal. :D Klibi merak ettim. Şöyle güzel bir aşk hikayesi olsa iyi olur.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bunu bekliyordum bende ,@Forumdash Güzel bir çalışma olur da batırmazsınız inş :A

Katılmak isteyen çokta, Karar çıkmıyorki :F
ben de heycanlanıyorum ama aksağını nasıl cıkacak diye :X hiç dinlemedim ingilizce şarkı söylerken. internette var (güya) ama bilemiyorum. Mert Ekren inglizce şarkı yazabiiyor ve dubai de studyosu var. Adamın tarzın hoşuma gitti. Şarkıdan şüphem yok, yorum konusunda da şüphem yok ama tek sıkıntım aksağan :(